Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan akadályozzam meg az ilyen szemét emaileket? fórum

Hogyan akadályozzam meg az ilyen szemét emaileket? (beszélgetős fórum)


16. Guruljka (válaszként erre: 1. - Grizus)
2018. aug. 5. 15:18

Nekem egy időben oroszok írogattak.


Bármelyik hírlevélre ha feliratkozol, megvan a veszélye, hogy egy címlista-vásárlásba belekerül, mert ezekkel kereskednek is.


Egy idő után megszűntek ezek az ajálnkozó mailek, de megnyitás nélkül a spam-be rakom az ilyeneket. Aztán idővel a gmail is felsimeri a hasonló küldő-címet és magától is odateszi.


A másik mail-fiókomat csak és kizárólag munkára használom. Két éve rendeztem be, oda még soha nem érkezett ilyesmi. Tehát a hírlevelekkel is terjed a címünk.

15. Bözsi néni (válaszként erre: 14. - Életem)
2018. aug. 5. 14:04

Igen, mint minden töröltet. És onnan - ha csak előbb nem üríted a kukát - 30 nap múlva törlődik.


Te látni sem fogod, hogy kaptál olyan emailt, hacsak nem böngészed a kukát is :-)


Egy idő után egyébként megszűnnek az ilyen emailek (tapasztalat), nem tudom, talán érzékelik, hogy meg sem lettek nyitva?

14. életem (válaszként erre: 13. - Bözsi néni)
2018. aug. 5. 14:00
Ha a törlést választom akkor a kukába teszi....
13. Bözsi néni (válaszként erre: 10. - Életem)
2018. aug. 5. 13:53

Beállítások - Szűrők és letiltások - új szűrő létrehozása


Lehet email-címet, tárgyat, ha bizonyos szavakat tartalmaz, stb.

Megadhatod, hogy törölje v. mit csináljon vele.

12. életem (válaszként erre: 11. - Apeeng)
2018. aug. 5. 13:42
Nem tudok újat generálni, túl sok hivatalos helyre van megadva. Nincs olyan lehetőség, ami automatikusan visszaküldi?
11. apeeng (válaszként erre: 1. - Grizus)
2018. aug. 5. 13:39

a legjobb módszer, ha új postát generálsz...ennek van előnye, és hátránya is.


ha sikerült az új email címedet létrehozni, akkor megküldöd azoknak, akik nélkülözhetetlenek, illetve megbízol bennük.


a másik címre meg irogassanak bátran, néha belenézel, ha úri kedved úgy hozza.

2018. aug. 5. 13:30
Szeretnék segítséget kérni. Gmail fiókban hogyan lehet valaki letiltani, illetve a levél olvasatlanul visszamenjen a feladónak? Köszönöm!
2016. márc. 20. 06:02

Sokszor az email tárgynál ír " valamit ". Az szerint törlöm.

Pl azúgyismegveszedet... pipa és kuka.. Feladó email címe " honlapot takar ". pipa és kuka.

Sok levél szokott spam, kértelen levélként. szintén pipa és kuka.

Csak a kukából lehet véglegesen törölni.

2016. márc. 20. 00:17

Ha nem nyitom meg, nem tudom spamnek jelenteni.

Ezek nem reklámok, hanem szexhirdetések, amikben arról írnak, hogy látták a profilomat. Kérdem én, mióta nyilvános a gmailcímem a google-fiókomban?!

Egy biztos, a google egy nagy rakás szemét, hogy nem tudja megvédeni a felhasználóit az ilyen sz.roktól. Nyilván nem is akarja! Csak pampognak, hogy így meg úgy adatvédelem.

7. globus (válaszként erre: 1. - Grizus)
2016. márc. 19. 22:29
Akkor is elhalmoznak, ha ezt a címet különböző regisztrációkhoz használod. Ilyen célra működtess másikat.
2016. márc. 19. 21:59

" Megnyitás nélkül törölni kell őket mást nem lehet tenni! "

Szerintem is...

5. jstefan (válaszként erre: 1. - Grizus)
2016. márc. 19. 21:50
Nem tudod letiltani a kéretlen leveleket,mert automata keresőgépek állandóan pásztázzák a teljes internetet, és amiben a @ („kukac”) jelet megtalálják azt régiónként, földrészenként lementik,és küldik automatikusan a reklámokat! Állandóan változtatják a címüket ezért ha valaki letiltja , azonnal több száz új címről újra jelentkeznek! Megnyitás nélkül törölni kell őket mást nem lehet tenni!
4. 2ab16d5612 (válaszként erre: 3. - Grizus)
2016. márc. 19. 17:17

Én azt szoktam csinálni, hogy spamnek jelentem, olvasatlanul, ami nem érdekel.

ha alapból a spam-mappába rakja akkor egyetlen kattintással ki tudod üríteni és volt-nincs spam.

2016. márc. 19. 15:20

Sajnos több forrásból jönnek, illetve nem tudom, több címről.

Hogy hozzak létre szűrőt?

2016. márc. 19. 06:23
Szia hozz létre egy szűrőt, ha egy forrásból jönnek menni fog.
2016. márc. 19. 01:19
Az a gond, hogy időnként különféle angol k.rvák írogatnak nekem google-on keresztül, amit azért sem értek, mert a gmailcímem nem nyilvános vadidegenek számára. Ezeket bejelentem és letiltottam a profilban, amit csak tudtam, de sehol sem látok olyan opciót, hogy a gmailcímet hogy lehet megvédeni. Egyáltalán, ezek a hulladékok honnan szerezték meg? Mit tegyek, hogy védve legyek a kéretlen emailektől? Köszi szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook