Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy zajlik a Sparban egy interju? fórum

Hogy zajlik a Sparban egy interju? (beszélgetős fórum)

28. Brad
2011. júl. 29. 08:05

Oke :) sztem hamarosan valaszt fogok kapni...


Majd megy a privi. :)


puszi

27. Vigyorex6 (válaszként erre: 25. - Brad)
2011. júl. 29. 07:54

:DDD

Nekem is egy privit légyszi! :O)


Látod-látod! Nem zabáltak fel! :O)

Ügyes voltál! :O)

26. 111e183830 (válaszként erre: 25. - Brad)
2011. júl. 28. 19:44

örülök,hogy nem ettek meg:-)


remélem azért sikerülni is fog

dobj egy privit,ha van válasz kérlek


minden jót a továbbiakhoz

25. Brad
2011. júl. 28. 15:39

Na vagyok es tenyleg nem evett meg! :)


A lehetösegeimhez kepest jol szerepeltem szerintem, magabiztosan es mosolygosan küzöttem. :)) Nem ertettem mindent, viszont igyekeztem kivagni magam valahogy mindig...Egyebkent meg semmi különös nem volt. Mondta, hogy meseljek magamrol, elmondta, hogy mi itt a feladat, mennyit kapnek stb. Kerdezte, hogy miert ide jöttem, miert Graz, miert nem azt csinalom amit tanultam. Ereztem rajta, hogy maximalisan fölenyben erzi magat velem szemben... egyaltalan nem segitett a mondandojanak megerteseben.

Arra jo volt, hogy a" Hemmungomat" igyekezzem legyözni, a nyelvvizsgan ezt a tetelt mar nem kell megtanulnom, es rajöttem hogy meg mit nem tudok.Szoval mindekeppen pozitiv elmeny volt a dagadt, körszakalas, szajnyalogatos (szerintem tetszettem neki) üzletvezetö ellenere is... :)

2011. júl. 28. 13:37

nyugi már!


nem emberevő farkasok,nem fognak megharapni!

mielőtt bemész ezt mondogasd!


mi a legrosszabb ami történhet:max nem vesznek fel

attól még egy fél óra múlva ugyanúgy sütni fog a nap és otthon vár a párod,aki ugyanúgy szeret,mint ma reggel

23. Brad (válaszként erre: 22. - 111e183830)
2011. júl. 28. 13:30

köszi :)


mar szetizgultam magam... :)

2011. júl. 28. 13:27

kettőre mész,ha jól emlékeszem

na akkor most megy a drukk!

21. Brad (válaszként erre: 20. - 111e183830)
2011. júl. 28. 10:08

köszi az infokat!


Majd irok...

..ha magyarul lenne az interju siman menne, de nemetül tök nehezen kifejezem ki magam ugy, hogy közben magabiztosnak latszodjak...

...na de en akartam ezt. :)


du. irok!

2011. júl. 28. 09:47

majd írj,hogy milyen volt!


ja még valami:árufeltöltőnek meg szoktuk kérdezni,hogy melyik területre menne inkább

ha valami vegyszerre allergiás vagy inkább mond meg!

ha mindegy akkor mond azt,hogy minden területnek megvan az előnye és a hátránya:friss árunál nagyon kell figyelni a szav időket,száraz árunál nehezebbeket kell emelni,non-foodon meg az árváltozásokra kell odafigyelni

19. 111e183830 (válaszként erre: 18. - Brad)
2011. júl. 28. 09:44

egyszerűen azt próbáltam kideríteni,hogy

-mennyire akar dolgozni

-milyen háttere van ami befolyásolná a munka végzést-messze lakik,8 gyerek,beteg nagymama,egészségügyi okok...


mire ezeket megcsevegtük,addigra úgyis kiderültek az egyéb képességek:beszéd,kommunikáció,összeszedettség


természetesen elmondhatod,hogy úgy érzed van benned több is,de egy árufeltöltői interjún ne akarj ov állást pályázni----ha már melózol úgyis hamar kiderül


befelé menet nézd meg a polccimke tartalmát és nem árt ha tudod pl,hogy ki mikor alapította az áruházat


ez arra jó,ha szívatos kedvében van az interjúzató és zavarba akar hozni,akkor nem fog neki sikerülni



az izgulással nincs semmi baj

akár kezdheted is azzal,miután köszönsz és bemutatkozol-kezet csak akkor fogsz,ha ő nyújtja ,határozottan és a szemébe nézve!-hogy elmondod,hogy nagyon izgulsz,mert nagyon szeretnéd ezt az állást

18. Brad (válaszként erre: 17. - 111e183830)
2011. júl. 27. 20:34

nem akarom megvaltani a vilagot, de tenyleg nem szeretnek csak arufeltöltö maradni... meg azert nekem a nyelvben van meg hova fejlödnöm... :) (ez is majd kiderül szamukra holnap)


nyuszi sem vagyok, csak izgulos (szerintem mint sokan masok) :)


Es Te miket kerdeztel az alanytol?

17. 111e183830 (válaszként erre: 15. - Brad)
2011. júl. 27. 20:16

minden felvételi beszélgetés más és más-én néhány 100-at lezavartam a konkurenciánál-így az íróasztal másik oldaláról tudok véleményt mondani


egy sima árufeltöltői állásnál szerintem ne akard megváltani a világot

engem anno kivert a víz a "fejlődni,tanulni akarok"című dumától

sokkal jobban díjaztam az egyszerű őszinteséget:kell a munka,kell a pénz,tudok és akarok dolgozni...


valaki itt már írta -és nagyon igaza van-mosolyogj és látsz magabiztosnak

nyuszikát senki sem akar

16. Vigyorex6 (válaszként erre: 15. - Brad)
2011. júl. 27. 14:27
Szerintem ez teljesen korrekt! :O)
15. Brad
2011. júl. 27. 14:02

En szinten nagyon parazos vagyok. Kepes beremegni a szam. Raadasul itt meg az is gaz, hogy nemetül kell mondanom.


Kivancsi vagyok mit gondolsz, leirtam nehany dolgot, amit ugy gondolom megkerdezhetnek:


- egy bemutatkozo szöveg. (ki vagyok, hany eves, hol lakom, mit tanultam, mit dolgoztam-föbb feladataim, miert hagytam abba azt a munkat, miert jöttem ausztriaban, miert szeretnek ausztriaban dolgozni)


- nehany sablon kerdesre valoszinüsitett valszok, hogy; biztos allast szeretnek, ahol megtanulhatok nemetül. A sparban sokat lehet tanulni, tapasztalatot szerezni es kesöbb szeretnek tovabb fejlödni.

Regebben boltvezetö voltam es ezt az iranyt szeretnem tartani.


-amit Te is leirtal, ezt kicsit egyszerüsitve:

hogy az arunak mindig a rendes helyen kell lennie, az etikettek es az akcios cimkeknek stimmelniük kell, A lejart szavatossagu arura figyelni kell, nem maradhat a polcban. A vevöket pedig eligazitani.


-strapabiro vagyok. Gyakran 10-12 orakat is dolgoztam, ugy hogy a kemeny munka nem problema.


ennyi ami eszembe jutott. remelem nem kerdeznek ra masra...

14. Vigyorex6 (válaszként erre: 13. - Brad)
2011. júl. 27. 09:44

Szerintem is! :O)

Én nagyon parázós vagyok, de komolyan mondom, hogy jól éreztem magam az interjún és fülig érő szájjal jöttem ki. Totál büszke voltam magamra! :DDD

Persze emberfüggő, de ahová én felvételiztem, ott nagyon rendesek voltak a főnökök!

13. Brad (válaszként erre: 12. - Vigyorex6)
2011. júl. 27. 09:34

:D full nyomi :D


na kivancsi vagyok erre, de itt szerintem beszelgetes lesz...

12. Vigyorex6 (válaszként erre: 11. - Brad)
2011. júl. 27. 09:21

Mikor én felvételiztem nem volt.

Viszont full nyomi tesztek vannak máshol. Volt olyan egy másik helyen, hogy képeket kellett összepárosítani. Vagy húzd alá. Nem kell félni tőle!!!

11. Brad (válaszként erre: 9. - Vigyorex6)
2011. júl. 27. 09:04
de itt ugye nem merül az fel, hogy egy tesztet nyomnak az orrom ala?
10. Brad
2011. júl. 27. 08:59

Aranyos vagy, köszönöm! :)


Igazabol, ha otthon lennek, nem keszülnek igy ra, de mivel itt vagyok es pocsek a nemetem ezert muszaj. A baratom is azzal biztat, hogy mosolyogjak sokat es legyek magabiztos.


De ahogy ismerem magam remegni fog kezem-labam. :)

9. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - Brad)
2011. júl. 27. 08:44
Nincs mit! Ha eszedbe jutna valami szólj. Ha változott is valami, akkor se félj. Általában más helyeken valami primitív tesztet dugnak az orrod alá és slussz. Sokkal többet ér a mosoly, a magabiztosság, és az, hogy látják, hogy szeretnél dolgozni, hogy érdeklődő vagy. :O)
8. Brad (válaszként erre: 7. - Vigyorex6)
2011. júl. 27. 08:41
fu köszi, ez nagy segitseg am nekem :)
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Brad)
2011. júl. 27. 08:21

Nálam csak annyi volt, hogy bementem, kérdeztek a régi munkáimról, a teherbírásomról, teljesen alapvető dolgokról. A lényeg az volt, hogy látták rajtam, hogy mosolygós vagyok, cserfes, dolgoztam már a szakmában, magabiztos vagyok, végig mosolyogtak rám ők is (áruházvezető és az irodavezető), aztán másnap hívtak, hogy mehetek dolgozni.

Az árufeltöltő munkakörébe tartozik az áru szakszerű kihelyezése, az árcimkék, akcióscimkék kihelyezése. A polctükör ismerete. Meg kell tanulni, hogy melyik szám mit jelent az etiketen (árcimkén), mert az alapján kerül kihelyezésre az áru. A szavidőkre figyelni kell. A vásárlót útba kell igazítani, ha nem talál valamit. Árumozgatás (ez függ az áruház méretétől). A lejárt termék, selejt termék leírásba helyezése a rendszerben...stb. Egyelőre ennyi jutott eszembe erről a munkáról.

2011. júl. 26. 21:11
igenis! :D
5. Brad (válaszként erre: 4. - B0ba429c34)
2011. júl. 26. 21:08

:)


megirom


csütörtök 2-kor tessek szoritani :))

2011. júl. 26. 21:03
ha túl vagy rajta megírod?
3. Brad (válaszként erre: 2. - B0ba429c34)
2011. júl. 26. 21:01

hat nem tudom mi az arufeltöltö feladata otthon...


itt azt irtak, hogy aru kipakolas es mindig figyelni hogy melyik aru fogyott el, abbol kitenni a polcokra, plusz igazitani azokat.


De kivancsi vagyok mit kerdezhetnek az interjun...

2011. júl. 26. 19:47
Magyar megfelelője lehet az árufeltöltő? Sajnos segíteni nem tudok, de én is várom a válaszokat, gondolkodok valami hasonló pozició megpályázásán a Sparban én is.
1. Brad
2011. júl. 26. 19:41

Szeretnem megkerdezni azokat, akik mar voltak Sparban interjun, vagy akik valamennyire ismerik ezeket az aruhazakat, hogy hogyan is zajlik egy ilyen interju.


En Ausztriaban lakom, es behivtak interjura. Nagyon izgulok, mert nehezkesen megy a nyelv es szeretnek felkeszülni a lehetö legjobban.


Nem tudom otthon van-e ilyen pozicio ebben az aruhazban, hogy polc gondozo. Illetve ezt a "polc gondozot" durvan forditottam (Regalbetreuer), mert nem talalok ehhez megfelelö magyar kifejezest.


Szoval aki tud segiteni, kerem irja le nehany mondatban, hogy töle miket kerdeztek...


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook