Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy viselkednél a TV-ben? fórum

Hogy viselkednél a TV-ben? (beszélgetős fórum)


10. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. okt. 18. 10:35
A kapcsolatunk kibírná, de semmi pénzért el nem mennék a TV-be szerepelni. A konfliktusok és a nézeteltérések miatt biztosan kijönnék a sodromból, a versengés viszont semmit nem hozna ki belőlem. Nem vagyok egy versengő típus, úgyhogy be sem neveznék semmilyen versenybe, inkább kényelmesen végig nézném az egészet a padról. Egyszerűen nem is értem, hogy minek törték magukat ennyire a párok. Sokszor gondolkodtam ezen és arra jutottam, hogy valószínűleg sokat fizetett nekik az RTL, hogy ilyen komolyan vették. Persze az is lehet, hogy egyszerűen versengő tÍpusok és ez elég volt ahhoz, hogy így hajtsák magukat. Ezt viszont a saját hozzáállásommal nehéz elképzelni, szóval szerintem biztosan a $$$ is bele játszott abba, hogy ennyire tepertek.
2020. okt. 8. 14:30

Az adta a kérdést, hogy belenéztem a Nyerő párosba, ahol celebpárok szerepelnek és hát... finoman fogalmazva, akit intelligensebbnek gondoltam, abból is kihozza a műsor a rosszabbik felét.

Szerintem ha én bemennék, belőlem is ki tudnák provokálni, hogy elveszítsem a fejem.

8. semleges (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. okt. 8. 14:16
Miért ne bírná ki? Természetesen, normálisan viselkednénk mint bármikor, bárhol.
2020. okt. 8. 14:05

Mi se mennénk el, de ha mégis akkor tuti kibírná a kapcsolatunk. Én csak néha egy-egy reklám által ismerek részleteket ilyen műsorokból (beharangozó, ajánló, stb.)

Szerintem mindenkinek megmondják, hogy hogyan reagáljon, mit mondjon, stb., hogy érdekesnek tűnjenek.


Nem hinném, hogy bárki is önmagát adná...

6. Bless the child (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. okt. 8. 14:00
Fogalmam nincs, mivel soha nem néztem még ilyen típusú műsorokat és a közeljövőben se áll szándékomban
2020. okt. 8. 13:52

Biztos nem mennék/mennénk el.


Valóságshowkat nem is nézünk nem hogy szerepeljünk ilyenben.

2020. okt. 8. 13:50
Szerintem én nagyon béna lennék, nem is vágyom kamera elé.
2020. okt. 8. 13:38
Sz*rul. :D Az egyik ismerosomnek a huga viszont tündökölt az rgyik musorban. Baromi jo volt. Felszabadult, vicces. Aztan behivtak kesobb egy valogatora is, de nem ment el. Helyette Floridat valasztotta.
2020. okt. 8. 13:27
Vegyünk alapul egy valóságshowt. A kamera forog a nap 24 órájában, viszont naponta 1x kb 60 percben le kell adni valamit ami ebből eladható. Mit gondolsz mennyire lehetnêk önmagam ha a számba adnák miként és hogyan viselkedjek, reagáljak? Nem, nem lennék önmagam. Vagyis az nem én lennék.
2020. okt. 8. 12:55

Tegyük fel, hogy a férjeddel/pároddal bekerülnétek a TV-be egy valóságshowba, vagy a Nyerő páros műsorba.

Szerinted tudnál "viselkedni"? Mit hozna ki belőled a versengés, az összezártság? A kapcsolatotok kibírná?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook