Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy viselitek a járvány miatti otthonlétet? fórum

Hogy viselitek a járvány miatti otthonlétet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2020. márc. 24. 18:04
Itt még a helyzet elött sem volt szinte senki az utcán, olyan nyomasztó minden .. Sugovica ,Dunapart ,erdő teljesen üres . De nincs is beteg a faluban :)
23. Bless the child (válaszként erre: 20. - 9e9543800f)
2020. márc. 24. 18:04
Ha lenne kiskutyád a panelban, muszáj lenne levinned egy rövid sétára. Kora reggel szerintem nyugodtan kimehetsz a friss levegőre.
22. Hoxa (válaszként erre: 20. - 9e9543800f)
2020. márc. 24. 18:02
Én helyedben a nagyon kora reggeli órákban tennék egy-két kört a ház körül, természetesen csakis maszkban, kesztyűben és okosan használva a közös területet (lépcsőház, lift, kilincsek, cipő levetése kint, stb). Most pár napig még nagyon hideg van, de hamarosan jobb lesz és hajnalban csodálatos, amikor elkezdenek a madarak csicseregni, lélekben is fel tudna tölteni. Szerintem akkor senkit sem zavarna, hogy sétálsz egyet.
21. Bözsi néni (válaszként erre: 20. - 9e9543800f)
2020. márc. 24. 17:59

Így szerintem semmi akadálya egy sétának a friss levegőn. Remélhetőleg úgysem sok emberrel találkozol, ha igen, ne menjetek közel egymáshoz.


Otthon meg kézmosás, kilincstörlés, stb


A mozgáshiány, depresszió is megbetegíthet.

2020. márc. 24. 17:48

Nem tudom pontosan megfogalmazni. 65 múltam, COPD és enyhe ritmuszavar lehet kockázati tényező. Múlt hét csütörtökön voltam utoljára az utcán. Az rendben van, hogy ezzel elvileg kizárom a fertőzés lehetőségét. (Dolgozó családtag van a háztartásban, ő bevásárol.)Viszont ha huzamos idő után megyek csak "szabad levegőre", vajon nem gyengül- e a védekezőképesség? B.r.s cseppet eszem, + 500 C vitamint és E-vitamint.

Rövid séta a ház körül (zöldövezeti panel) maszkban-kesztyűben esetleg?

Mellette/ellene (nem provokatív) javaslatokat/tanácsokat köszönettel veszek.

19. Hoxa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 17:35

Szia!


Ne aggódj, nincs semmi baj a fórumoddal. Igaz, hogy

vannak már a koronavírussal kapcsolatos témák, de konkrétan egyik sem erről szól, amiről kérdezel, szabad és lehet itt beszélgetni bárkinek, akinek kedve van.

Ez egy olyan téma, amiről fog is nyílni még fórum, mindenféle aspektusból, mivel érdekli és érinti az embereket.


Hogy válaszoljak is:

Én egészen jól bírom még. Eddig is itthonról dolgoztam, ez nem változott, csak annyit, hogy kevesebb idő jut rá, mert a két gyerekkel tanulni kell. Sok mindent tudnak már egyedül is, de még ugyanakkor segítségre is szorulnak a sok új szoftverrel, levelezéssel, küldözgetéssel. Meg vannak tantárgyak, amik nem mennek maguktól a fejükbe. :) Így most újra kell tanulnom az általam utált kémiát, fizikát is. De nem baj, bővül az ismeretanyagom legalább (mondjuk nem tudom, majd mire tudom használni). Próbálok nem félni, de nehéz. Kicsit sokat olvasom a híreket.

18. szőkelédi (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 17:17

Pedig már örültem,hogy végre valahol lehet panaszkodni. Ugyanis már jót nem tudok írni ☹️😕

Panaszkodni sem a legjobb tudom ...meg azt is ,hogy más rosszabb helyzetben van ,mint én .

De olyan nem is tudom milyen már minden 😒

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2020. márc. 24. 17:16
Én is jó pár éve, ez az első és utolsó fórum nyitásom... :D
16. Guruljka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 17:14
Én meg nem tudom, hogyan kell fórumot nyitni, pedig itt vagyok már évek óta.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Globus)
2020. márc. 24. 17:12
Nem mindenki akar sajátot, kell a fenének.Én más(ok)nak akartam,ahol tud(nak) beszélni arról,amiről nem lehet és nem célszerű beszélni az ápolásis fórumon. Részemről ha ezt tudom,hogy ez lesz a vége, be sem léptem volna ma hoxára,nemhogy segíteni próbáljak jó szándékkal. Igazi Magyar mentalitás..... Hangsúlyozom ismét, nem mindenki itt éli az életét és tudja mi hogy merre,aki feljön ide. Legalább lehet fikázni valakit. :) Ez is szempont! Az nagyon megy.
14. vivo44 (válaszként erre: 11. - Globus)
2020. márc. 24. 17:12

Igen, de jelentősége nem sok.

Véletlen.

Figyelmetlen.

Előfordul.

13. Banános Zselé (válaszként erre: 11. - Globus)
2020. márc. 24. 17:10
ha jóba pörögnének a fórumok akkor nem lenne ennyi hasonló
2020. márc. 24. 17:09
igen mindenki volt kezdő, és lehet hogy ők se tudtak mindent egyyből
11. globus
2020. márc. 24. 17:09

Össze lehetne vonni, de híába adunk erre tanácsot, valahogy mindenki sajátot akar...

Aktualitások folyamatosan pörögnek, ha 5 percig figyelmes az ember, láthatja.

2020. márc. 24. 17:08
Lehetséges, ezt sem tudtam,nem nyitottam még fórumot,most sem kellett volna. Ja és nem anonimként akartam,így sikerült.Ezt akik a nap nagy részében itt vannak,biztosan jobban tudják. :)
9. Banános Zselé (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2020. márc. 24. 17:06
mondta hogy véletlenül és nem tudta kijavítani
2020. márc. 24. 17:05

Amióta lehet anonim fórumot nyitni, sokan élnek a lehetőséggel.

Viszont mindegyikőjüknek "Fórumnyitó (anonim)" a neve. Ez a név nem egyetlen személyt takar!

2020. márc. 24. 17:02
ne aggódj másból is van több fórum, és nem akadály hogy legyen több, néha van összevonás
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Piroska52)
2020. márc. 24. 16:42

Köszönöm a jó tanácsot, szerencsére elég régóta tudok dönteni egyedül. :)

Nem minden füttyre új fórum, csak mivel vannak akik folyamatosan beleállnak másokba,ha nem a fórumnak megfelelő a téma, gondoltam segítek,hiba volt. Nem élek a fórumokon,hébe hóba megyek a csp és az ápolásisba, pont a rosszindulatú emberek miatt. Minek??!!

Szép délutánt!

2020. márc. 24. 16:35

nyugi,keress olyat ahol feltalálod magad,nem kell minden füttyre új fórumot nyitni,

koronás is van már jó pár,nézelődjél,

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Vivo44)
2020. márc. 24. 16:29

Nos, hogy válaszoljak:

Nem is néztem meg,hogy vannak e ilyen fórumok,mivel azt feltételeztem,hogyha van,akkor ott kérdezne az illető.

Másrészt jót akartam, én kérek elnézést.

Harmadszor pedig,nem direkt lett anonim, névvel szerettem volna,de nem engedett tovább haladni.

Amúgy,sehová sem muszáj írni.

2020. márc. 24. 16:09

kedvencem


[link]

2020. márc. 24. 15:51
2020. márc. 24. 15:29

Üdv!

Ki hogy bírja az új helyzetet?

Gyerekek?

Tanulás?

Bevásárlás és mindennapi teendők? Lelkileg?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook