Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy viseli el egy szuperérzékeny, empata nő, ha egy rideg, érzéketlen férfi a párja? fórum

Hogy viseli el egy szuperérzékeny, empata nő, ha egy rideg, érzéketlen férfi a párja? (beszélgetős fórum)


11. Trixi2020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 17:20
hasonló pőben járok, irj privát ha lehet, vagy adj email cimet :-)
10. 184481d874 (válaszként erre: 7. - Miss Angel)
2021. márc. 17. 06:56
Igen...egy ideig próbál alkalmazkodni,alakitani a társán,de le a kalappal az a nő előtt aki az évek során el tud érni valamit.De...mindennek ára van....Szerintem
9. Csilla1988 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 16. 12:41

volt egy ilyen barátom, nem voltunk együtt túl sokáig. Nemrég lett vége, így még elég friss az élmény.

A válasz pedig: rosszul. Sokat szenvedtem. Rossz, hogy vége lett, mert most magányos vagyok, de igazából biztos jobb így, már nem tud legalább megbántani az érzéketlen viselkedésével.

2021. márc. 8. 03:25
Köszi a válaszokat!
7. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 00:44

az ilyen kapcsolat mindig meghal,ha nem akkor a nő valami kényszer folytán marad benne.Közben meg meghal a lelke.

a legokosabb ilyenkor menekülni.....

6. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 21:53
Szerintem ilyen pár nem nagyon van. Azért nem ír, aki hasonló cipőben jár.
5. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 09:19

Nehezen. Az én férjem is ilyesmi volt...mondom, hogy volt, mert mellettem sokat változott. Pedig nem kényszerítettem soha. Egyszerűen érzékenyebb lett az évek alatt. De azért még most is meglátszik rajta a 10 évvel ezelőtti érzelemmentes éne. Teszem hozzá, ő nem a lesz.rom tipus, de minden helyzetet maga dolgoz fel, halálhíreket a családban, hideg tényként kezel, stb..

Szóval akaratlanul is sokat változott mellettem, aminek nagyon örülök. :)

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 09:00
Úgy ahogy te. Nehezen. Aztán mikor rájön hogy nélküle boldogabb lehetne az élete, szakít vele. ha vele marad akár boldogtalanul is, annak csak egy oka lehet. valamilyen térem ráutaltság, függőség. (Anyagi?)
2021. márc. 7. 07:19
Hogyan viseli? Szerintem nehezen. Már csak abból kiindulva, hogy ezen a téren a két véglet. Ha másban is megmutatkozik a szöges ellentét akkor még nehezebben, gondolom én.
2021. márc. 7. 07:17

"Mivel képesek másokra rácsatlakozni, egy hidat hoznak létre, ami segíti őket a megértésben, és hogy közelebb kerüljenek az illetőhöz. Ez nem csak számukra lehet előnyös.


Olyan téren is megmutatkozik a haszna, hogy segíthet az empatán kívüli két másik ember között is hidat alkotni.


Példának okáért, ha egy pár nem tudja rendesen kifejezni egymás iránt érzett gondolatait, érzéseit, az empata közvetítő szerepével hidat hoz létre közöttük."

2021. márc. 7. 06:34

Előre bocsátom,olyannal szeretnék beszélni, aki hasonlo cipoben jár.Nem kioktatást kérek, hogy én választottam, stb...

Természetesen az elején még nem derült ki, hogy semmi empátia nincs benne..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook