Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy viseli a párotok a visszautasítást? fórum

Hogy viseli a párotok a visszautasítást? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 24. 21:56
Szar érzés, mert bár nem a tulajdona az embernek az asszony, de ha már így van, hogy egymásnak vagyunk, miért ne? Sosem értem a visszautasítást, holott sokszor érthető. Főként azért, mert utólag mindig kiderül, hogy kár lett volna kihagyni. A gyógyító és közérzet javító erejéről meg ne is beszéljünk...De nem szeretném megérni, hogy én legyek a visszautasító. Több szempontból sem...
2009. szept. 9. 21:08

Rábeszél... :)


Nálunk 1ébként olyan nincs, hogy ő akarja én meg nem. Inkább fordítva... Rosszabb, mint egy hisztis nő. Most eze fáj, most aza, most fáradt, blablaaa...

9. xti_
2009. szept. 9. 12:43
sehogy. szó sem lehet róla!
2009. szept. 9. 12:41
rosszul-pedig ritkán utasítom vissza
2009. szept. 7. 11:18
Ritkán utasítom el és olyankor mindig megmondom az igazat: pl.hogy ma nagyon fáradt vagyok, vagy fejfájás miatt(mondjuk ezt már tudja előtte, mert nem titkolom, ha fáj valamim), ezért ilyenkor mindig megértő.
2009. szept. 7. 09:11
soha nem érezteti velem, hogy ez neki rosszulesik, de nem is nagyon utasítom el!
2009. szept. 6. 20:57
úgy néz rám, mint egy megbántódott kisgyerek
2009. szept. 6. 20:52
Köszi, ez sokat segített :-)
2009. szept. 6. 20:33
Az estek 10%-ában utasítom vissza kb. Van egy másfél éves babánk, úgyhogy egyébként is kivagyok rendesen. Viszont ha visszautasítom a szexet, állati nagy balhét csap, hogy már nem is kívánom stb. Átlag 2-3 alkalommal van akció egy héten. Ez kevés?
2009. szept. 6. 20:32
Mivel az enyém elvétve ha kap visszautasítást, semmi gonja nincs vele:)
2009. szept. 6. 20:30
Hogy viseli a párotok a visszautasítást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook