Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy veszítek észre, hogy a férfi csak bókol nektek, vagy tetszetek neki? fórum

Hogy veszítek észre, hogy a férfi csak bókol nektek, vagy tetszetek neki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. márc. 22. 05:50
Szerintem egy nő észreveszi.A kérdés az te tetszel -e neki?Mert ha nem akkor hiába próbálkozol.
5. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. márc. 22. 00:52

Azt gondolom, hogy a bók önmagában csak egy-két szó. Sok más is árulkodik. A testtartás, a szemkontaktus, a mozdulatok, hangszín, hanglejtés stb. De van, hogy meg sem kell szólalni és mégis tudja egy nő amit ki sem mondott még a férfi. Az is nagyon látszik, ha az elhangzó bók csak amolyan frázispufogtató és nincs mögötte semmi, illetve, hogy mi más van mögötte.

Ezek felismerésére nyilván nem lehet egységes receptet adni, mindenki más.

Az is igaz, hogy vannak gyakorlott manipulátorok, akik nagyon tudják, kinek-mikor-mit kell mondani, hogy elérjék a céljukat. Erre sincsen recept.

De azért a legtöbb esetben a női megérzés dönt, hogy melyik bókot tekintik tetszésnyilvánításnak és melyiket udvariasságnak.

2018. márc. 21. 23:01
Ha elhív randira az az igazi.
2018. márc. 21. 22:30

Haaaat, azert azt megerzi az ember.

Mas a nezese a manyusnak, mas gesztusok es persze kitartoooo :)

Kedveskedes, figyelmesseg alap.

2018. márc. 21. 21:38
szia! én boltban dolgozom és ott is bókolnak a pasik néha.van olyan, aki egyik nap bókolt, másnap meghívott egy kávéra, utána meg csokira, aztán szivecskés csokit vett,majd virágot hozott.szépen, lassan éreztette.akkor már tudtam, hogy nem vagyok közömbös.
2018. márc. 21. 21:03

Mert, ha én mondom a nőnek, hogy csinos, akkor ő azt hiszi, milyen udvarias vagyok stb...

de ha én azért mondom mert tetszik nekem ?

Észreveszitek, hogy nem udvariasságból mondom....

hogy veszitek észre ? hmm ?


Aki nem akar válaszolni az ne tegye...kösssz

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook