Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy vészelitek át életetek krízishelyzeteit? fórum

Hogy vészelitek át életetek krízishelyzeteit? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 1. 19:23

Nekünk tönkre ment az életünk.Most újra kell majd mindent kezdenünk,2 gyerekkel.Egy újabb akadályt kell leküzdenünk.

Az élet erről szól,egy nagy Túlélőshow!

13. 362f169ace (válaszként erre: 12. - Df2a740c00)
2009. ápr. 29. 20:42

Szia,

Ilyenkor is van feladat.

Én az agykontrollos figurát használom az ilyen jellegű események befolyásolására, ha akkor sem jön be: elfogadom a helyzetet, mint életem részét, s onnan lépek tovább.

Üdv

12. df2a740c00 (válaszként erre: 2. - 362f169ace)
2009. ápr. 29. 18:54
Igen, én is így állok mindenhez, amire van befolyásom. Viszont most egy olyan helyzet van, ami az egéz családom sorsát eldöntheti, amire egyikünknek sincs befolyása. Vagy bejön, vagy nem. ilyenkor mi a legjobb, amit tehetek?
11. lilluska25 (válaszként erre: 6. - Barbiii22)
2009. ápr. 29. 18:48
énis szedtem amikor egy családtag meghalt nincs ebben semmi szégyellnivaló
10. barbiii22 (válaszként erre: 9. - Sundance)
2009. ápr. 29. 18:19

Most már tudom,hogy hülye voltam,hogy gyógyszerhez nyultam,de akkor azt hittem,hogy jobb lesz!

A barátok probáltak lebeszélni stb.,de megmondom őszintén,hogy tojtam rá nagyívben!:S:S

Most már jól vagyok,és élek,ami nem öl meg,az megerősít!:D:D

2009. ápr. 29. 18:14

Igen foglalkozni kell a megoldandó feladatokkal, de nem a nap 24órájában. Én úgy szoktam, hogy megteszek mindent, amit csak lehet, de este kikapcsolom ezeket. Arra szoktam gondolni, hogy ma már úgysem tehetek semmit az ügy érdekében, ezért inkább lazítok. Majd holnap gondolok rá... Ilyenkor inkább a párommal foglalkozom, (illetve foglalkoznék, ha nem lenne külföldön :( vagy megnézek egy jó filmet, elmegyek a kutyával sétálni... ezek mind megnyugtatnak. Nem kell ide nyugtató! Ehelyett ott van a citromfű tea, ami nyugtat, vagy egy pohárka édes fehérbor.

Aztán persze reggel lesz, a gondok ugyanúgy a nyakamba szakadnak, és folytatni kell tovább!

2009. ápr. 29. 17:54
Lehet,hogy nem szívesen olvassátok,de amikor én tavaly decemberben elvesztettem a munkahelyemet
2009. ápr. 29. 17:54
Lehet,hogy nem szívesen olvassátok,de amikor én tavaly decemberben elvesztettem a munkahelyemet,ak
2009. ápr. 29. 17:53

Lehet,hogy nem szívesen olvassátok,de amikor én tavaly decemberben elvesztettem a munkahelyemet,akkor padlóra kerültem!

A háziorvosom írt fel nyugtatót,mert megkértem rá!Éjszakánként mindig csak úgy tudtam elaludni,meg nem volt kedvem talizni senkivel,a 4 fal volt a barátom!

De aztán rá kellett ébrednem,hogy van élet és talpra álltam!:D:D 2 hétig voltam igazán depi,de túl lehet élni!

Sokat köszönhetek a barátaimnak,akik kimozditottak!

5. lilluska25 (válaszként erre: 2. - 362f169ace)
2009. ápr. 29. 17:52
veled majd még beszélek mert a titok c topikba is elég jót irtál érdekel egykét dolog :)))
2009. ápr. 29. 17:48

az életem egy nagy krízis!de még élek!:DD

kitartással,minden rosszból van felfelé vezető út!

2009. ápr. 29. 17:45
kinek a krízishelyzeteit?
2. 362f169ace (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. ápr. 29. 17:45

Hello,

Én úgy, hogy nem krízisnek, problémának fogom fel a legkeményebb dolgot sem, hanem egy következő, MEGOLDANDÓ FELADATNAK. S mivel eddig már sok-sok feladatot megoldottam már - mint mindegyikünk - így ez erőt ad, és más, kezelhetőbb színben tünteti fel a szitut.

Üdv

2009. ápr. 29. 17:38
Hogy vészelitek át életetek krízishelyzeteit ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook