Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy vennétek rá apukátokat, hogy menjen el dokihoz? fórum

Hogy vennétek rá apukátokat, hogy menjen el dokihoz? (beszélgetős fórum)


8. d9d888ee0d (válaszként erre: 6. - 06718ca650)
2011. jan. 26. 19:54
Nehez apuka nelkul elni az biztos foleg ha fiatalon hal meg :(
7. Lisy50 (válaszként erre: 1. - 1dd0e5152d)
2011. jan. 26. 17:53

Szerintem ne hagyd, próbálj meg beszélni a tüdőgondozóba valakivel hogy küldjenek neki lapot, hátha a kötelező szűrésre elmegy!

Az én apukámnak évekig volt egy vérző szemölcse, őt sem lehetett rávenni, úgy hogy azt csináltam, hogy mondtam hogy megyek a bőrgyógyászatra, mert a hátamon van egy seb,ami nem gyógyul, kaptam rá kenőcsöt, és rá egy hétre felbátorodott, és elment.

Meg kellett műteni, de azt mondta a doki, hogy ez a fajta bőrrák nem ad áttétet,és azóta látom hogy megkönnyebbült hogy még is elment, és túl van rajta.

6. 06718ca650 (válaszként erre: 5. - D9d888ee0d)
2011. jan. 26. 17:37
Sajnálom drága, részvétem. Nekem sincs már apukám. :(
5. d9d888ee0d (válaszként erre: 1. - 1dd0e5152d)
2011. jan. 26. 17:35
En apukam tavaj oszfele megfazott nement el orvoshoz huzta huzta mig egyszercsak a gyorsmento jott erte.Genycsomo lett az agyaba.Megoperaltak Janur vegefele hazaengedtek Ugynezett ki minden hejrejon szepen gyogyult ujra kellett tanulnia jarni de ugynezett ki hogy meggyogyul.Marciusba viz keletkezett a hasaba es trombozis a lababa megin nemakart elmenni,de montuk neki hogy egyszer sikerult visszahozni ot a halalbol masodszorra ne kiserletezzen.Bevittuk korhazba 2-3 hetig nemaludtt semmit a korhazba nemfekhetett le mer a sok viz a tudeire ment volna es megfulladt volna az orvosok 2x csapoltak le a vizet belole de nemsegitett semmit 3het utan elvittek CT-re kiderult hogy maj rakja van "nem ivott' atetes volt ra 5 napjara leesett az agyrol mer nembirta tovabb magat tartani 'semmit se aludt' es meghalt.barcsak visszafordithatnam az idot mindent maskepp csinalnek.Ezert azt tanacsolom neked hogy barmijen kis gond-betegseg van a szuleiddel szeretteiddel vidd oket orvoshoz vagy ha tiltakoznak hivasd ki az orvost hozzajuk.Az elet nem jatek.
2011. jan. 25. 21:49
ultimátum....amíg alszik lezsírozom a dokival...amire felkel nincs mese...menni kell.....
2011. jan. 20. 14:52
Hát ez sajnos nehéz ügy. Nekem anyukám meghalt. És azóta apu nagyon elveszett. Hiába vagyunk neki. Nem is tudom mi lesz ha egyszer éri valami,mert hallani sem akar olyanról,hogy kötelessége néha kivizsgálásra menni. Szerintem félnek,hogy valami kiderül.
2011. jan. 20. 14:02
Nekünk Anyukám volt beteg,nem akart elmenni orvoshoz!Tesómmal bementünk a dokihoz és elmondtuk mi a baj!!Doktornő küldött neki kötelező orvosi vizsgálatról papírt!!Anya azóta sem tudja,hogy mi voltunk a háttérben:-))
2011. jan. 20. 13:58

Apa köhög, köhögése száraz, főleg reggelente, de napközben is előfordul. Ő nem dohányzik, csak a munkahelyén nyeli a füstöt. MOndta, hogy nem megy el, mert "csak" köhög. Viszont én féltem, hogy esetleg vmi komoly lehet, ha nem kezelteti magát.


Segítsetek! Ma mondtam neki, hogy menjen el, de mondta h nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook