Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy végezzek el kettő OKJ-s képzést? fórum

Hogy végezzek el kettő OKJ-s képzést? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 24. 14:36
Nekem volt egy osztálytársam akivel mindkét OKJ-mat együtt csináltam, egyiken megbukott és amikor a másik 2évesből eltelt 1 év akkor megcsinálta az előzőt és nem szólt senkinek hogy megvan neki, igy nem kellett fizetnie. Lehet hogy bunkók voltunk de az osztályfőnököt erről megkérdeztük és azt mondta, hogy sehol se tudnak utána nézni/ sehol nincs számontartva hogy van e OKJ-d, ha te magad nem mondod..más meg miért is nézne utána, de a legjobb ha egyszerre vizsgázol, bár ha nehéz a dolog lehet egyszerre sem sikerül.
2011. aug. 23. 21:05
Nem hinném, hogy pont egy napon lenne :) Minden vizsga országosan központilag van. Nem raknak 1 napra két szakból vizsgát. Amúgy ha elkezded járni a 2.-at, ott 2. évben már szinte év eleén megmondják, hanyadikán lesz a szakvizsga.
2011. aug. 23. 21:00
ezek nem ütik egymást? már mint mi lesz ha mond két szakon ugyanakkor van vizsga. hogy megyek be mindkettőre?
2011. aug. 23. 20:30
Egy évben kell végezned.
2011. aug. 23. 20:30
jelentkezz egyszerre vizsgára (mivel akkor még egy sincs) :D
2011. aug. 23. 20:23

májusban kellett volna okj vizsgáznom de nem volt meg a nyelvvizsgám, és 2 éven belül le lehet tenni.

most jelentkeztem egy másik képzésre ami 2 éves.

hogy tegyem le az előzőt is hogy mind kettő ingyenes legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook