Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy tudom úgy hátratűzni a hajam egy részét (kép), hogy a választéknál ne jöjjön szét? fórum

Hogy tudom úgy hátratűzni a hajam egy részét (kép), hogy a választéknál ne jöjjön szét? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 3. 20:46

sikerült :)

köszi mindenkinek :D

2011. máj. 3. 20:43
az a lényege, hogy a középen összefogott hajat, ne a szélén válaszd le fésűvel, hanem alatta, így nem fog kilátszódni a választék
2011. máj. 3. 12:44

köszi :)


megpróbálom ezeket!

2011. máj. 3. 12:38
Én elég sűrün hordtam így a hajam amíg hosszú volt. Az Én módszerem: a hajadból elől csak pár centit fogjál össze, a mögötte lévőt, pedig válaszd ketté. Erre húzd rá a hajad és hátul tűzd le. Nem tudom mennyire volt érthető.
2011. máj. 3. 12:35
mármint a feltűzendő részt felfele kefével húzva szárítsd, hogy "elfelejtse" a választékot (de ha megnézed, a haj többi része is ki van húzva), egyet balra, egyet jobbra, egyet felfele, amíg teljesen nem száraz, majd tartsd még kézzel felfele, simítgasd, amíg ki nem hűl. így is lakkozzad, és csak utána tűzd hátra. nekem így megmarad és semmi választék.
2011. máj. 3. 12:32
alapos körkefés beszárítás, erős csat, sok és erős hajlakk
2011. máj. 3. 12:32

[link]


1. kép

2011. máj. 3. 12:31
2011. máj. 3. 12:31

ilyet szeretnék mindig, de a választéknál mindig szétjön és ott látszik.. :S


mit lehet ez ellen tenni?


köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook