Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudom törölni Facebok-on a Tevékenységnaplómból, hogy aktiváltam az androidot? fórum

Hogy tudom törölni Facebok-on a Tevékenységnaplómból, hogy aktiváltam az androidot? (tudásbázis kérdés)


6. af3726302b (válaszként erre: 4. - Mesesajt)
2013. nov. 3. 15:54
A legérdekesebb az egészben, hogy már több mint egy éve aktiváltam, és most írta ki.....
5. mesesajt (válaszként erre: 2. - Kriszti020)
2013. okt. 31. 22:25
itt az az opcio nem mukodik,sot a torlesnek meg csak a lehetosege sincs meg. En ra fel evre tudtam torolni,addigra ajanlotta csak fel,persze nem is szorakoztam ezzel naponta,de honapokig lehetetlenseg vllt eltuntetni az adatlaprol
2013. okt. 31. 22:22
hello,nekem csak ra fel evre sikerult,semmit nem osztottam meg nyilvanosan,ez az info meg ott viritott ...bosszanto volt. torolni nem is lehetett,sot szabalyozni sem,h legalabb csak ismeros lassa,ha mar ¨tudatni kell¨.
3. af3726302b (válaszként erre: 2. - Kriszti020)
2013. okt. 31. 22:02
Próbáltam már mindent mindenhol,de nincs, csak én nem látom, mindenki másnak publikus.
2013. okt. 31. 22:01
A dátum mellett van egy kis földgömb jel.Arra rákattintasz és beállítod hogy csak te lásd.Valahonnan kerítsd elő.meg kell annak lennie
2013. okt. 31. 21:38
Hogy tudom törölni Facebok-on a Tevékenységnaplómból, hogy aktiváltam az androidot? Én nem látom, másoknak pedig publikus.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook