Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy tudom megtanítan 2 és fél hónapos kislányom, hogy magától elaludjon, ha álmos? fórum

Hogy tudom megtanítan 2 és fél hónapos kislányom, hogy magától elaludjon, ha álmos? (tudásbázis kérdés)


8. M_Marcsa (válaszként erre: 7. - Winny)
2008. szept. 29. 20:13

Így van.

Pl. az is szokás dolga, hogy álló babakocsit ringatni a babával. Én sosem ringattam, de a babusgatás nem ezen múlik.

7. winny (válaszként erre: 6. - M_Marcsa)
2008. szept. 29. 19:12

Ebben igazad van.

Fő a biztonság! A pénzünkkel és az ékszereinkkel is így bánunk.

A gyermekünk lelki épségét a simogató kezek a becéző szavak a meghitt együttlét adja.

Szerintem.

6. M_Marcsa (válaszként erre: 5. - Winny)
2008. szept. 28. 19:31

Mi a babusgatás?

Ha ringatva fekteted, mindig úgy kell, ha énekelve akkor is.

Plusz, fontos a rendszer.

Egyszerűbb, ha beteszed az ágyba és kész. Attúl még biztonságban van.

5. winny (válaszként erre: 4. - 9a39a2a436)
2008. szept. 28. 18:19

Szerinted a babusgatással elrontunk egy ilyen picike gyermeket?

Szerintem nagyon fontos a biztonságérzet.

2008. szept. 28. 18:03
Lefektetni a megszokott helyére,következetessen betartani az időpontokat pl.ebéd után,este fürdés után.Ha megszokja ezt fogja természetesnek venni.Ha énekelgetve altatod el,később sem alszik enélkül.
2008. szept. 28. 17:38
Fogd az öledbe és kedvesen halkan dúdolj a gyermekednek.Mélyíti és bensőségessé teszi a kapcsolatotokat.
2008. jan. 29. 14:08

A csend a lényeg, és a nyugalom - szerintem.

Legalábbis én úgy tapasztaltam mindhárom gyerkőcömnél. Leraktam őket, redőny lukacsosra, ajtó résnyire... és szunya- mármint a bébinek.

2008. jan. 29. 14:01
Hogy tudom megtanítan 2 és fél hónapos kislányom, hogy magától elaludjon, ha álmos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook