Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudom megoldani, hogy a gmail levelezőmben a jelszavamat ne jegyezze meg az oldal, hanem nekem kelljen beírni belépéskor? fórum

Hogy tudom megoldani, hogy a gmail levelezőmben a jelszavamat ne jegyezze meg az oldal, hanem nekem kelljen beírni belépéskor? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 17. 08:54
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget,sikerült megoldanom a problémát.
5. jstefan (válaszként erre: 1. - 9c8432d068)
2014. jan. 16. 20:32
A gépeden a böngésződ által mentett jelszóval lépsz be automatikusan,ezeket a jelszavakat lehet a gépedről trójai programmal levadászni ha nem vagy elég óvatos. Az oldal mindenkinek a jelszavát elmenti különben honnan tudná hogy ki a felhasználó.Ehhez a jelszóhoz csak az ott dolgozók,és a biztonsági szolgálatok tudnak hozzáférni,de nekik nem kell jelszó ahhoz hogy elolvassák mit levelezel.
4. Free
2014. jan. 16. 18:57
Eszközök -> beállítások -> biztonság -> mentett jelszavaknál deleteled a gmailodhoz tartozó jelszót.
2014. jan. 16. 18:57
Hú, beléptem a gmailomba, de nem tudtam kilépni, hogy megnézzem, viszont ha jól emlékszem, amikor bejelentkezel, ott van egy olyan lehetőség, hogy automatikus bejelentkezés vagy valami hasonló, s ha az ki van pipálva, akkor szedd ki a pipát. Illetve, ha a böngésződ kéri, akkor ne engedd, hogy megjegyezze a jelszavadat.
2. access (válaszként erre: 1. - 9c8432d068)
2014. jan. 16. 18:56
Böngészőnél a beállítás, majd azon belül a jelszavak megjelenítése, majd onnan ami el van mentve, azt törölni, ezután amikor felajánlja a jelszó mentését, nem azt kell választani :-)
2014. jan. 16. 18:46
Hogy tudom megoldani,hogy a gmail levelezőmben a jelszavamat ne jegyezze meg az oldal,hanem nekem kelljen beírni belépéskor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook