Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy tudom kiiktatni a mérgező anyámat az életemből? fórum

Hogy tudom kiiktatni a mérgező anyámat az életemből? (beszélgetős fórum)


1 2
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Scherlock)
2021. szept. 26. 21:19

Voltam intézetbe,jobban mondva voltunk ott is.

A nagyanyám minden követ megmozgatott hogy kikerüljünk,szóval csak okosan.

Ja de az is a szemétláda apám hibája volt hogy ott landoltunk,szereti mindig szépíteni,ő fél évet mond,a valóságban 3 év volt.

Mikor ezt megmutattuk neki évekig tartó hazugságai után a bízonyítványban(1-2-3 osztály) mondta hogy tévedés,mert akkor már nem oda jártunk.

8. 00dfb24292 (válaszként erre: 4. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 26. 21:19
😄
2021. szept. 26. 21:16
Ne válaszolj, amikor hív.
6. Scherlock (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 21:16

Na ha már nem beszélsz vele, akkor minek is ez a fórum?


Szidjuk együtt anyádat?


Ebben rám ne számíts!


Akkor is az anyád marad, és amint látom, felnevelt.

Be is adhatott volna valami frankó gyerekotthonba...


Jobb lenne, ha az orrodnál tovább látnál.

5. Nemsüti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 26. 21:15
Le kell tiltani telefonon is, Facebookon és egyéb közösségi médiában. Ennyi. Akkor te fogod majd észrevenni mennyire jó nélküle meg a hülye siralmai nélkül.😉 hajrá, ne vacilalj, tedd meg meg ma!!!
2021. szept. 26. 21:14

[link]


Füstifecskék- Porhanyós


(Kéretik nem komolyan venni.)

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Yankees)
2021. szept. 26. 21:12

Már nem fogok,de majd ő fog hívogatni.

Azért beszéltem vele,mert abban is mindig képes volt lelkiismeret furdalást okozni hogy mennyit kell egy anyát keresni.

2021. szept. 26. 21:09
Minek beszelsz vele akkor???
2021. szept. 26. 21:04

Nem vagyok már 10 eves,anya es feleség vagyok.

Rohadtul elegem van belőle,egy önző undorító féreg.

Már csak hárman vagyunk testvérek,nem rég halt meg a nővérem.(nem,nem miatta ilyen)

Full alkoholista,gyógyszerfüggő,napi szinten szlapálnak az élettársával.

Szinte csak telefonon tartom vele a kapcsolatot,de nettó másfél órába síránkozik hogy milyen betegségei vannak,mennyit szenvedett hogy felnevelt minket,milyen szemétláda az apám,mennyire nem tud semmit csinálni mert fáj mindene.

Persze inni tud.

Próbáltunk segiteni összefogva letagadja hogy iszik,kimentünk tesomékkal hozzá,egy boltba nincs annyi üres borosüveg ami ott volt.

Hivogatnak minket hulla részegen hogy anyámat a mentő viszi,vagy szarrá verik egymást.

Folyamatosan uszítanak minket egymás ellen,már nem kajáljuk be,a húgom ezt mondta rólam az öcsém azt mondta a húgomról.

Undorítoak,az unokájuk közül egy sem érdekli őket,mindig valamelyik gyerekével évekig nem beszél.

A nővérem halála előtt 3 évig nem beszéltek.

Állandóan síránkozik,abszurd dolgokat mond pl hogy olyan beteg hogy 3 hete nem evett egy falatot se.

Minden hétvégére csinálnak valami cirkuszt,most például azzal hívott mind hármunkat hogy totál károsra törte a kocsiját,persze részegen.

Múlthéten szarrá verték egymást,akkor hallgattuk hogy költözik az élettársa,azóta is ott van.

Nem zavarja hogy heteken belül szülök,mindig idegesit valamivel.

Ha beszélünk meg nem kérdezné mi van velem/vagy az unokáival,eldarálja minden alkalommal hogy milyen bajai vannak,aztán még az életről is lehoz olyan jó kedvre derülök.

Komolyan létezik ilyen gonosz anya?

Egyszerüen hányingerem van tőle..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook