Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tudnék túllépni azon ami történt? fórum

Hogy tudnék túllépni azon ami történt? (beszélgetős fórum)


2020. dec. 26. 18:11
Egy monogám kapcsolatra vágyó és érzelmes nő és egy kísérletező/kalandozó, egy időben többen több kapcsolatot fenntartó férfi kapcsolata, szerintem, nem a jövő záloga. Szimplán nem ugyanazt akarjátok a kapcsolattól. Kétségbeesés helyett inkább lép túl ezen a kapcsolaton, és keress olyat, aki jobban megfelel a normáidnak és terveidnek.
19. Kiya
2020. dec. 26. 17:06

Szerinted tényleg ez a szeretet, szerelem? "llandóan puszilgat, hozzambujik meg midndenfele becenevet ad nekem"

Ebben méred?

Képzelt a tettek sokkal fontosabbak!

Én pl nem vagyok bújós, soha nem adtam senkinek becenevet (sőt undorodok a dologtól) mégis szeretem a férjem. Lemondtam róla mindenki másról, nincs is szükségem másra, mert szeretem, sőt tisztelem.

Te érzel ilyet tőle? Ha tisztelne, és szeretne fel se kellene vetni hogy ne legyen más melletted.

(persze van ahol a nyílt kapcsolat működik de ott mindkét félnek így kell akarnia)

18. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 26. 01:39

Ez csak egy szexkapcsolat.

Az a gáz, hogy beleszerettél és többet akarsz, többre vágysz, elhiteted magaddal, hogy ez több is lehet.

De nem.

17. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 25. 18:11
Bocsáss meg, de ez gusztustalan, hogy egy ilyennel vagy együtt. Mit gondolnál ha pl.a legjobb barátnődnek lenne egy ilyen párja?
16. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 24. 10:39

Sajnálom. Első lépésként próbáld meg tárgyilagosan, kívülálló szemével elolvasni, amit írtál.

Semmi más nincs a mérleg másik oldalán, mint az, hogy beleszerettél. Rossz ezt mondani a szeretet ünnepén, de ha állandóan bánt téged, nem ő az igazid. Fájni fog, de túl leszel rajta. Valahol vár rád, akivel nincs lelki gyötrelem. Fel a fejjel, megérdemled!

15. New(l) (válaszként erre: 14. - Unom)
2020. dec. 24. 10:36
Ennyi. Pénztártól való távozás után reklamációnak helye nincs. :)
14. unom (válaszként erre: 13. - New(l))
2020. dec. 24. 10:30

Önsorsrontás.

A pasi olyan, amilyen, nem árult zsákbamacskát. Abban is őszinte volt, hogy nem akar változni.

Ha mégis ő kell, az a FI saját döntése.

13. New(l) (válaszként erre: 12. - Unom)
2020. dec. 24. 09:57

"én marha ezen is túlléptem mert nagyon szeretem."


meg bújik és puszilgat

12. unom (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2020. dec. 24. 09:55

Igen, legalább tiszta helyzet. FI dönthet, hogy elfogadja, vagy lép.

Én azt nem értem, ha neki így nem jó, miért marad benne?

11. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 24. 08:33
Te nagyon hülye vagy. Menekülj, amég nem késő !
10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 24. 08:00

Előre elnézést!


Ez undorító!

Bele mentél egy olyan "kapcsolatba" ahol egy tárgy vagy.

Első gondolatom az volt, hogy milyen finomságokat kaphatsz el tőle, hisz mindegy neki hogy nő vagy pasi.

Egy nő hogy alacsonyodhat le ennyire???

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 24. 06:11

Van egy becsületes oldala, nem játszik megbízható partnert. Ha neked így jó, ne picsogj!

Tőled elvárja, hogy ne legyen mással kapcsolatod? Ha igen, akkor gáz, ha nem , akkor fair.

Szeret, mint éppen aktuális szexjátékot, ha jön jobb valószínű az lesz az ügyeletes játékszer, a többi a tartalékos.


"Ma mondtam neki, hogy nem akarom, hogy több nője is legyen. Erre meg azt mondta, hogy nem fogja megígérni ezt." Pasija lehet?

2020. dec. 24. 02:16
Nem túllépni kell ezen a szexbarmon hanem seggbe rúgni. Ha ezt nem tudod megtenni akkor szeresd és fájjon. Azon túllépni, hogy több nője van és hívogatja őket és az ő nevükön szólít és még nem is hazudja, hogy nem lesz több nője. Kéne a fenének.
7. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 24. 02:02
Ezen sehogy. "Ma mondtam neki, hogy nem akarom, hogy több nője is legyen. Erre meg azt mondta, hogy nem fogja megígérni ezt." <- megadta a választ a jövőtökre. Szerintem magadban tudod mi a helyes,még ha nehéz is meglépned. Sok sikert.
2020. dec. 24. 01:56

Szerintem a pasi meggyőzte a rutinjával.

Mármint a szexben.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 24. 00:14

És mégis miért szereted? Mit szeretsz benne?

Minden mondatodban ott van, hogy fáj. Miért cselekszel magad ellen? Egy szextárgy vagy. Az akarsz maradni?

2020. dec. 23. 23:33
Kutyából nem lesz szalonna. Nem fog ő megváltozni de az elején is tudhattad hogy milyen.
3. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 23:30
Megérdemled, ne is csinálj semmit sem, jól van ez így, így a normális :-)
2020. dec. 23. 23:29

Hát tudod, sok mindenntől megkímélted volna magad, ha az elején küldött pucér kép alapján rögtön rájössz, hogy ez egy szexmániás pasi és már akkor befejezed a dolgot,mielőtt még kapcsolat lett volna.

Hogy puszilgat meg bújik, az semmit nem jelent.

2020. dec. 23. 23:24

A párommal már lassan három éve vagyunk együtt. Az elején csak barátság akart lenni, így tudtam azt, hogy egyszerre több kapcsolata is van. Mutatott is régi erotikus tartalmú képeket nőkkel és egy shemale pasival. Meg azzal indított az elején, hogy rögtön pucér képet küldött. Aztán szép lassan kezdett több lenni mint barátság és lefekudtunk egymással...és amikor már kezdtem többet érezni iránta, o meg mindig mem. Meg mindig több nője volt egyszerre. Egyszer volt az, hogy amikor szexeltünk, felhívta az egyik nőt, és mondta, hogy o hogy szokta csinálni a pasival. Nagyon fajt utána, hogy ez történt, de megbocsatottam, mert nagyon szerettem.de nem tudom elmondani, mennyire fajt az. Aztán egy régi nője is mondta, hogy ok mit csináltak meg hogy meg stb. Az is nagyon fajt de tultettem magam rajta. Azóta elmélyült a kapcsolatunk. Nincs több nője azt mondta és ezt el is hiszem neki, kb velem tölti minden percet. Mégis egyszer amikor együtt voltunk véletlenül az exe nevet mondta. És erre csak azt mondta, hogy éppen akkor hívta fel, ezért mondta az o nevet.. meg, hogy ok meg mindig úgy ahogy jóban vannak...én marha ezen is túlléptem mert nagyon szeretem. O az a fajta, aki soha nem mondja h szeret. De mégis látom rajta. Pl állandóan puszilgat, hozzambujik meg midndenfele becenevet ad nekem. Viszont az a baj, hogy én meg hiába szeretem, nem tudok túllépni azokon amik történtek. Egyszerűen nagyon faj. Ma mondtam neki, hogy nem akarom, hogy több nője is legyen. Erre meg azt mondta, hogy nem fogja megígérni ezt. Teljesen le vagyok törve és nagyon faj. Meg az a baj, hogy annyira faj a múlt, hogy hiába tudom, hogy nincs más nője, még mindig attól felek, hogy mégis van.

Nem tudom, hogy mit csináljak, kérlek segítsetek!!

És bocsánat, hogy zavaros, de nagyon kétségbe vagyok esve..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook