Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy tudnék olyan göndör hajat csinálni magamnak mint a Való világban az Évának van. Dauer? Hajszárító? Köszönöm fórum

Hogy tudnék olyan göndör hajat csinálni magamnak mint a Való világban az Évának van. Dauer? Hajszárító? Köszönöm (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 16. 21:38

Öreg vagyok, de régen így csavartuk a hajunkat inkább, mint hajcsavaróban aludni. Szóval egy kis tincset felcsavarsz az ujjadra, aztán letolod a feltekertet a fejedre és hajtűvel, letűzöd. Elég sűrűn, vékony tincsekben kell csinálni. Akár fogpiszkálót is használhatsz a letűzéshez. Ezután jöhet a szárítás, vagy alvás.Nemrég "Talpig nőben" láttam a vörös Barbarát, ő is a fogpiszkálót ajánlotta.

Jó próbálkozást!!!

5. Gine (válaszként erre: 1. - Emese78)
2011. márc. 16. 19:07

Szia!


Ha becsavarod,sütöd erősen belakkozod,ideig-óráig megmarad,persze hajhossztól is függ

Én ritkán be szoktam habozni,attól szép hullámos lesz,de nem göndör

2011. márc. 16. 18:59
Asszem ezt Apuka csinálta neki. :-)))
2011. febr. 22. 20:02
kérdezzétek a menyemet,megadhatom a tel számát:))
2. Rody
2011. febr. 22. 19:50

Ö született göndör, de ! dauer segithet/ perwsze ha túl erős búcsúzhatsz a hajad 50 %-ától.

Légy inkább önmagad látatlanban mondom úgy vagy szép!!!

2011. febr. 22. 19:48
Ez engem is érdekelne!Sztem dauer+göndör a haja alapból.Vagy csak hullámos de egyenes hajból nem lehet ilyet csinálni.:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook