Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tudnék a barátnőmnek segíteni? fórum

Hogy tudnék a barátnőmnek segíteni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
11. Kriszta0930 (válaszként erre: 9. - Vigyorex6)
2011. márc. 18. 09:23
Jó,de 5év az 5év!!!És otthon rossz volt neki a házassága azért kezdett a bnőmmel!Meg szerintem 5évet ilyen hirtelen abbahagyni és soha nem keresni egymást többet nem lehet!!!Nem tudom!
10. Nitus1982 (válaszként erre: 2. - Kriszta0930)
2011. márc. 18. 09:21
Szia!Ha szereti biztos keresni fogja! és bocsánat nem itélkezni akarok csak a véleményem mondom el:ha egymást szeretik miért bántják a házas tárukat ...váljanak el ha akkora a szerelem és éljenek tovább de hogy más embereket átvernek és tönkretesznek????!!!! ez nagyon nem tisztességes...fordítva mit szólnának..ha ők a párjukat szeretnék azok meg szeretőt tartanának...miért nem lehet hagyni hogy ők is rátaláljanak a boldogságra és ne egy csalfa ember mellet éljenek...és akkor mindenki boldog lenne!Tudom házasság meg gyerekek...de akkor se boldog 4 ember így!
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - Kriszta0930)
2011. márc. 18. 09:21
Akkor valószínű, hogy választott. ...és ha azon dolgozik, hogy visszaszerezze a felesége bizalmát, akkor nem fogja kihívni maga ellen a sorsot és szerelem ide vagy oda, hanyagolni fogja a barátnődet. Mellette kell lenni és meghallgatni, de a véleménynyilvánítástól távol maradni sztem.
2011. márc. 18. 09:20
Hát igen én is azért kérdezem,mert nem tudom mit tehetnék!!!
2011. márc. 18. 09:18
Nem,neki sikerült titokban tartani!!!De a pasi azt mondta neki,hogy minden erővel azon lesz mostantól,hogy a családját visszaszerezze és persze a felesége bizalmát!!!De a bnőmnek mondta nem lesz egyszerű,mert még szereti őt és hiányozni fog neki,meg a szex is!!!
6. klenca (válaszként erre: 2. - Kriszta0930)
2011. márc. 18. 09:18
Szerintem azzal tudsz neki a legtöbbet segíteni, ha meghallgatod. Tanácsot én nem adnék, de magára sem hagynám.
2011. márc. 18. 09:17
Lehet érzéketlen tűnik, de barátnő ide vagy oda én ebbe nem folynék bele. Ott lennék mellette, de tanácsot tuti nem adnék. Ennél kisebb problémák után is mikor tanácsot adtam egy-egy rossz vagy problémás párkapcsolatban élő barátnőmnek mindig az lett a vége, hogy én ezt úgy se tudhatom vagy épp "rossz" megoldást adtam.
2011. márc. 18. 09:16

Szerintem a pasi mérlegel Család (feleség,gyerek). kiderült. Lehet a feleség lenyeli békát ha a pasi a seggén marad. Kérdés, h kockáztat-e? Megér-e ennyit neki a barátnőd?

A családja? Vagy a szeretője? Nagy kérdés.

És a barátnőd férje tudja?

2011. márc. 18. 09:13
Szerintem, ha tényleg szereti a pasi, akkor igen!
2011. márc. 18. 09:11
Szóval házasságban él 3gyermeke van és volt neki egy szeretője 5évig tartott!A pasinak is van felesége és gyereke,de a feleség rájött most a kapcsolatra és mondta a férjnek szakítson előtte most azonnal a barátnőmmel telefonon keresztül!!De a pasi is és a bnőm is szeretik egymást,de szakítottak!Ezért most teljesen ki van borulva!!Mit tanácsoltok???A pasi szerintetek fogja még keresni őt??
2011. márc. 18. 09:08
Hogy tudnék a barátnőmnek segíteni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook