Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy tudnám visszamondani a repülőjegyet és ennek van-e valamilyen költsége? fórum

Hogy tudnám visszamondani a repülőjegyet és ennek van-e valamilyen költsége? (tudásbázis kérdés)

2009. szept. 29. 15:25
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 29. 15:20
Igen,levonnak kezelesikoltseget,ami eleg sok.
4. mint (válaszként erre: 2. - Mint)
2009. szept. 29. 15:15
(lemaradt)Termeszetesen wizz air-rol beszelek.En nem utaznek veluk tobbet amugy az easy jetesek sokkal rendesebbek..
2009. szept. 29. 15:14
van költsége nem is kevés. Amikor én akartam jegyet vissza mondani, akkor majdnem hogy még nekem kellett volna fizetni. A wizzair honlapján fent van minden info erről, én is ott néztem utána annak idején.
2. mint
2009. szept. 29. 15:13

Szia!

En probaltam kifizetett repulojegyet visszamondani,de azt mondtak,hogy tobbe kerulne,mint maga a repijegy volt :(

Ha meg nem fizetted ki szerintem visszamondhato a foglalas. Van egy emelt dijas szamuk azon tudod oket hivni,vagy esetleg ha Budapesti vagy kitudsz menni a ferihegyre ott is van kirendeltseguk ha jol tudom.

2009. szept. 29. 15:05
Szombaton este rendeltem a wizzair-től oda-vissza repjegyet, de még kifizetendő állapotban van. És most úgy néz ki mégis kocsival mennénk haza. Hogy tudnám visszamondani a repjegyet és ennek van -e valamilyen költsége?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook