Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy tudnám törölni a gépemről a Windows 7-et? fórum

Hogy tudnám törölni a gépemről a Windows 7-et? (tudásbázis kérdés)

2019. júl. 19. 18:02
szia mindenkinek törölni a windows 7 ultimet?
13. MocsiBaba (válaszként erre: 12. - Ageeca)
2011. máj. 26. 20:49

Köszi! Lényeg h a férjem érti :)


Laptopom van lehet h az nem bírja nagyon akad az egész mióta rátettük.

12. Ageeca
2011. máj. 26. 20:28

egyszerű am...

Beteszed az op rendszer cd-jét, újraindítod a gépet, és egyfolytában nyomogatod az F1 et pl. És be kell hogy hozza a BIOS-t!

Ott meg kell keresni a menükből a bootolási opciót, és ott ugye az elsődleges az a rendes vinyó, mivel azon van a mostani rendszered... Át kell állítani az elsődleges bootolást cd/dvd-re...

Aztán kéri hogy mentsd el a save? Y or N? :)

Majd újraindul a gép és automatice a cd-ről fog bootolni, ott az op rendszert elkezdi vizsgálni, és feltenni, a többit meg lépésenként adja be, és ennyi... :)


Én nekem win7em van és megvagyok vele elégedve!


De ha így sem megy, akkor tényleg külsős segítség kell...


Mert ugye lehet olyan vinyo a mostaniak pláne hogy nem satások hanem más vagy mi, és akkor át kell állítani a biosban ezt is, hogy a vinyot sataként kezelje, vagy valami hasonló mert az újabb vinyóknál "illegális" behatolásnak könyveli el a cuccos... :D -na ezt jól megfogalmaztam :D

2011. máj. 26. 19:33
Hát köszönöm mindenkinek! Természetesen nem én fogom csinálni mert ehez szőke vagyok :)
10. access
2011. máj. 26. 19:16
Arra viszont felhívnám a figyelmedet, ha nem értesz a BIOS-hoz, akkor NE is nyúlj bele, mert viheted szervizbe ha valami olyat át állítasz amit nem kellene.
9. access (válaszként erre: 8. - MocsiBaba)
2011. máj. 26. 19:14
Akkor indítsd újra a gépedet és amikor kezd feléledni, akkor a Del gombot nyomd, majd bejön a BIOS és itt az IDE0-ra a CD meghajtó feliratot tedd, vagyis azt válaszd, a + gomb megnyomásával lehet változtatni ezen. Majd azután ha ez meg van, akkor mentés és kilép. Automatikusan újra indul és ez után már a CD-ről fog Boot-olni.
8. MocsiBaba (válaszként erre: 7. - Access)
2011. máj. 26. 19:04
Hát ez az nem arról indul
2011. máj. 26. 18:49
ha újra indítod a gépet és beteszed a telepítőlemezt, akkor ha megfelelően van a BIOS beállítva, arról fog indulni, vagyis írni fogja a CD olvasásához nyomjon meg egy gombot és máris indul a telepítő lemez. Hangsúlyozom, ha a BIOS megfelelően van beállítva, csak akkor fog arról indulni., amúgy nem.
2011. máj. 26. 18:35

A boot levan zárva és nem tudom a kódját.

Azért akarom törölni mert akadozik a gép tőle.

2011. máj. 26. 18:31
Teljes újra telepítés szükséges, azzal az OP rendszerrel, amit szeretnél, javasolt a partíció törlése, ismételt létrehozása és azután a telepítés.
2011. máj. 26. 18:30

format c://

:)


Beteszed a másik telepítőt, belépsz a Biosba, és formázod a lemezt, amelyiket az op rendszered van.

Ha meg van osztva a vinyód két fele, az jó, mert egyik oldalra az op rendszert teszed, a másikra a sok lomot, amit nem baj, ha formázol időközönként....


A lényeg, hogy előbb formázod a vinyót, majd megosztod, és felteszed az egyikre a másik opot... :)

2011. máj. 26. 18:29
mert?másik operációs rendszert szeretnél telepíteni?
2011. máj. 26. 18:29
Egy megoldás van. Újra kell telepíteni az egész gépet, majd azt az op-rendszert feltenni, amit szeretnél. Más megoldás nincs.
2011. máj. 26. 18:26
Hogy tudnám törölni a gépemről a windows7?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook