Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudnám megtalálni a Total Commanderben az MSN programot? fórum

Hogy tudnám megtalálni a Total Commanderben az MSN programot? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 13. 17:30
De egyébként megkérdezhetem (mivel elég sok számítógéppel kapcsolatos topikot nyitsz), hogy az esetek többéségében miért nem nézel vissza sose a topikjaidba, és így nem tudja az ember, volt-e értelme egyáltalán válaszolni, sikerült-e megoldani a dolgot?
5. 07c4794583 (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2010. máj. 13. 15:02

írd meg mind a 9 link nevét, mert ebben a kontextusban (link?? mire mutatnak a linkek) értelmezhetetlen, amit írsz.

ha nincs telepítve a program - nincs a Programok telepítése és törlésében sem MSN messenger, sem Windows Live messenger (és szerintem azért nézd meg még egyszer, mert a lista végén, a W betűnél szokott lenni) - akkor vagy maga a telepítője van fent, vagy csak az 'otthagyott' mappái bizonyos komponenseinek. A legutolsó Windows Live Messenger változatok ugyanis sajnos nem csak magát a messengert telepítik, hanem mindenféle agybaj szolgáltatásokat, pl a "Windows Live Contacts", meg a jó ég tudja mit, amiket szintén egyenként ki kell törölni a Programok Telepítése és Törléséből, tehát mindent, ami Windows Live-val kezdődik.


Tehát jó lenne tudni, mi az a "9 link", mert ez így túl általános.


Üdv

b

4. CsillagTM (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2010. máj. 13. 13:55
hű, ez furi...és a frissítéseket is látod? bár sztem nem az a baj...nézd meg még egyszer légyszi, aztán még agyalok rajta, ha továbbra sem látod.
2010. máj. 13. 12:39

Kedves Csillag


Ott akadtam el,hogy a programok telepítése és törlése menüpontban a TELEPÍTETT PROGRAMOK LISTÁJÁBAN NEM JELENIK MEG A MESSENGER,DE A TOTAL COMMANDER 9 LINKET TALÁLT.Ezeket szeretném kitörölni,de nem sikerül.Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

2. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2010. máj. 13. 11:55

írtam: a Start menün belül van a Vezérlőpult, és ott a Programok telepítése és törlése.


hol akadtál el?

1. kisfüles (válaszként erre: 5. - CsillagTM)
2010. máj. 12. 22:29

Kedves Csillag

Nagyon szépen köszönöm a választ.Úgy ahogy te írtad,megtaláltam,és nem is egyet,de sajnos egyiket sem tudom törölni.Légyszíves,ha tudod,hogy hogy kel törölni írd meg nekem.Nagyon szépen köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook