Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy tudnám megnézni a levelezéseimet? fórum

Hogy tudnám megnézni a levelezéseimet? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 13. 21:32

Szia!


Emaileket kétféleképp lehet megnézni:


1. ha a levelezőszerver ingyenes/publikus (pl freemail, gmail, citromail, stb) egyszerűen a böngészőből, például internet explorerbe vagy firefoxba beírod, hogy freemail.hu, és megkeresed a "Belépés" ablakot,


2. ha a levelezőszerver céges, vagy szolgáltatói (pl van egy t-mobilos vagy inviteles internetelőfizetésed otthonra, és ahhoz adtak emailcímet), akkor két eset van


2.a. van webes hozzáférés, ekkor a szolgáltató vagy a céged tud adni webcímet xxxx.hu vagy valami.com, ahol szintén van belépésablak


2.b. nem biztosítanak webes hozzáférést, ekkor bizony meg kell fogni egy levelezőprogramot és beállítani.



utóbbi eset céges email esetén sem feltétlenül működik, hiszen az belső hálózatos, tehát először egy biztonságos vpn-kapcsolat kell hozzá például.


be tudod kategorizálni a fentiek alapján, milyen leveleket szeretnél megnézni?


üdv

b

5. vizike (válaszként erre: 3. - Margareta51)
2010. ápr. 13. 21:21

köszi gondoltam rá,csak nem tudok ezen eligazodni. :((

Már jó ideje ezzel kinlódok,de sehogy nem sikerül. :((

4. globus (válaszként erre: 2. - Vizike)
2010. ápr. 13. 21:15
Melyik levelező program?
2010. ápr. 13. 21:13
Szerintem a bejovo uzeneteknel,erre gondoltal?
2010. ápr. 13. 21:12

A saját laptopom sajnos megbetegedett,szervízben van.A sógorom kölcsönadta az ő gépét, de sehogy sem ttudok hozzáférni az emiljeimhez.Próbáltam beírni a levelező program nevét.Kiadott sok találatot, de mind csak a telepítésről szóll. :((

Segítenétek?

2010. ápr. 13. 21:10
Hogy tudnám megnézni a levelezéseimet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook