Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy tudnám elkendőzni az arcomon lévő rosaceát? fórum

Hogy tudnám elkendőzni az arcomon lévő rosaceát? (tudásbázis kérdés)


12. Guruljka (válaszként erre: 11. - 826302286d)
2020. febr. 18. 22:21

Jó tudni, hogy egy jó kozmetikum.


Az is oké, hogy nem vitatod, de akkor nem kellett volna kijelentened sem, hogy csak természetes anyagokat tartalmaz.

(Ez eleve gyanús, mert akkor elvileg tartósítót sem tartalmazhatna, anélkül pedig megromlana.)

11. 826302286d (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. jan. 18. 18:29

Nem vitatom!


De én el tudtam menni dolgozni miután levitte a szörnyű vörösséget.

Ellenkező esetben nem tudom mit kezdtem volna magammal ,mert bőrgyógyász nem volt opció.

Azóta is rendben tartja a bőröm , különösen ahogy kinézett .

10. Guruljka (válaszként erre: 8. - 826302286d)
2020. jan. 18. 17:20

ÖSSZETEVŐK (INCI)


Water / Aqua, Glycerin h 0 0, Butyl Methoxydibenzoylmethane f, Ethylhexyl Salicylate f, Octocrylene f, Butylene Glycol h 1 0, Glyceryl Stearate Citrate eo I eu, Hydrogenated Coco-Glycerides eo, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo, Dimethicone eo I szil 1 0, Methylpropanediol, Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2, Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2, Glycine Soja (Soybean) Germ Extract eo, Sodium Hyaluronate h 0 0, Mica, Silica, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Trisodium EDTA , 1,2-Hexanediol ta, Phenoxyethanol ta, Parfum / Fragrance i, BHT a I ta, Titanium Dioxide / CI 77891 sz


Ezek egy Eucerin krém összetevői. Én sem vagyok vegyész, de azért egy akrilát, gondolom, nem fán terem.

A Krémmánia listáját hoztam, a 'ti' pl, tisztítószert jelent, az 'al' alkoholt. AZ 'a' antioxidáns, a 'ta' pedig tartósítószer.


Nem állítom, hogy ettől még ne lehetne jó, de hogy csak természetes anyagolat tartalmazna, az alaptalan állítás.

9. pteri (válaszként erre: 4. - Loretta16)
2020. jan. 18. 15:15
Nekem a Farmasi alapozó vált be. Pont ilyenre ajánlják. CC krém, Colour Control.
2020. jan. 18. 13:48

Nekem egy pár hete nagyon piros lett a bőröm.

Valószínűleg túl toltam a savas kezelést .

Kínomban elmentem a gyógyszertárba ,és ott ajánlották az Eucerin Anti-Rose krêmet.


Tudom ,hogy nem ezt kérdezted,de nagyon szépen levitte a vörösséget.

Azóta sem hasznàlok mást!

Mielőtt felviszed az alapozót ,előtte ezzel érdemes bekenni a bőröd.

Azonnal megnyugtatja és szép puhává varázsolja.


Nem tartalmaz semmi mesterséges cuccot.

2020. jan. 18. 12:06
Nincs a közelünkben Müller, estleg DM-ben valami?
6. Lau_Ra (válaszként erre: 4. - Loretta16)
2020. jan. 18. 11:13

Nekem az elf jött be, a müllerben lehet kapni

[link]

2020. jan. 18. 11:11
Vegyél csipkebogyó olajat. Kb. 2.000 Ft. Azzal kend reggel és este az arcod. Nem azonnali megoldás, de nagyon sokat javít rajta!
2020. jan. 18. 11:00
Köszi! Melyek a legjobb alapozók, korrektorok?
2020. jan. 18. 10:57
Kozmetikai kezelés tényleg segít, de addig is a zöld korrektor. Lehet, hogy furán hangzik, de tényleg működik. Piros területre kell tenni és eldolgozni, nekem eddig-igaz csak pattanáson- de bevált. Ha így is zöldes lenne a bőröd, akkor lehet rávinni egy kis alapozót, bb krémet az arcodra és így el fogja fedni.
2020. jan. 18. 10:26
Keress egy jó kozmetikust, akinek van olyan készüléke, ami szinte eltünteti! Érkezelés....látványos eredményt hoz. Az én kozmetikusom csinál ilyet! Nekem nincs, de láttam a munkáit. Nézz utána.
2020. jan. 18. 10:12
Sajnos örököltem az arcomon megjelenő értágulatokat, és egyre jobban látszanak. Akinek hasonló problémája van, milyen sminktermékeket használ, amelyek nagyjából elfedik? Gondolom itt alapozóra, korrektorra, BB-krémre. Melyikek a leghatásosabbak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook