Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tudnám elengedni? fórum

Hogy tudnám elengedni? (beszélgetős fórum)


1 2
18. enci3 (válaszként erre: 17. - Globus)
2018. nov. 27. 20:11
Igen
17. globus (válaszként erre: 14. - Enci3)
2018. nov. 27. 19:13
Te vagy a fórumindító?
16. Ildi (válaszként erre: 14. - Enci3)
2018. nov. 27. 19:07
Helyes. örülök ennek:)
15. Lávli (válaszként erre: 14. - Enci3)
2018. nov. 27. 18:21

Hagyd a fenébe.

Jobban jársz, ha fel se veszed a telefont, elég, ha kinyomod.

14. enci3 (válaszként erre: 11. - Ildi)
2018. nov. 27. 17:58
Hű igen!Ezt szeretném én is hogy tudjak nemet mondani ha megint ,,elővesz"Azon vagyok és ezért jó olvasni benneteket! Ma már sokkal jobban vagyok hogy elmondhattam valakinek.Elmúlt a gyomor szorítás vagy nem tudom mi..most jobb egy kicsit és várom hogy jelentkezzen és végre én mondhassam hogy VÉGE!!! Ezt nem csinálhatja velem többet.az nagyon jó lenne.
13. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Emese69)
2018. nov. 27. 16:27

Ez olyan, ha ló nincs, a szamár is jó iszony - viszony.

Ne légy te a szamár!

Biztosan találsz egy normális, rendes embert.

Egy életed van, ne egy ilyen emberre pazarold!

Keress magadnak elfoglaltságot, társaságot. 🍀

12. Lávli (válaszként erre: 10. - Emese69)
2018. nov. 27. 16:09
Neked egy ilyen pasi okoz álmatlan éjszakát, aki kikéri magának, hogy miért zaklatod a nőjét? :O
11. Ildi (válaszként erre: 7. - Emese69)
2018. nov. 27. 16:04
az lesz neki a legnagyobb pofon ha jól elküldöd a pi..ba és levgönek nézed. Sokkal jobban fogod magad érezni. Ne bizakodj mert felesleges.
10. emese69 (válaszként erre: 9. - Dd9dec5381)
2018. nov. 27. 12:38
Hát igen .Volt bennem valami belső kèsztetés tényleg nagyon belül ,hogy jó lenne a másikkal ezt megbeszélni, ő jobban ismeri hogy vele is ezt csinálja vagy vele más ..hát nem tudom..de soha nem mernèm.De egy éjjel véletlenül de tényleg nèzegettem a facén és valahogy bejelöltem.telefonon ez könnyű elcsúszott az ujjam..Szóval ezt nem is tudtam és másnap dolgozni mentem megint egy átvirrasztott éjszaka után, és délután hívott a pasi..én röpdöszem hogy de jó!! VÉGRE keres, aztán jött a koppanás:hogy mit akarok én ettől a nőtöl mit nézegetem stb.mondtam hogy véletlen,nem győztem mentegetőzni.Szóval rögtön hívta ő meg engem...Nem tudom mit gondolhatott a nő hogy honnan tudja a számom stb..de úgy látszik őt nem érdekli
9. dd9dec5381 (válaszként erre: 7. - Emese69)
2018. nov. 27. 11:19

Lehet hogy ő nárcisz, és mint olyan, remek radarja van arra, hogy megtalálja a roskatag önbizalmú, társfüggő nőket. Egy ilyennek sosincs erős, kiegyensúlyozott társa, mert amellett nem lehetne kiskirály.

Az exet meg véletlenül se irigyeld, ugyanolyan hintáztatott pótlék mint te.

Össze kéne inkább fognotok, jól kibeszélni ezt a seggfejet, aztán közösen reptetni, keressen más holdudvart magának.

8. michelle.r (válaszként erre: 1. - Emese69)
2018. nov. 27. 11:12

Ezen a legjobb pszichológus sem fog segíteni. Maximum rávilágít arra, hogy hova "áraztad be" magad.


Ülj le, kapcsold ki a telefont, és figyelj befelé, hogy érzed magad ebben a helyzetben? Akarod így érezni? Ha igen, futás, amikor legközelebb magához rendel. Ha nem, szakíts meg vele minden kapcsolatot.


Nem kellesz neki, de jelenleg sajnos úgy áll a helyzet, hogy magadnak sem.


Szóval a tippem: szakítsd meg a kapcsolatot, és bárhogy fáj, ne gyengülj el, nem kellesz neki, csak pótlék vagy, amikor az ex éppen nem elérhető.

7. emese69 (válaszként erre: 2. - 4349951813)
2018. nov. 27. 11:09
Köszönöm!Büszkeségem tartásom már rég nincs vele szemben biztos nincs..ezt ő is tudja.Valahogy jól tud manipulálni behálózni..amikor elkezdtem elemezgetni..hmm.ezt se kéne tudom, szóval utána néztem dolgoknak akkor rájöttem hogy ő egy nárcisztikus..nagyon sok dologban jön ez elő.Én meg bizakodok hátha..rájön hogy én kellek neki..érzelmi hullámvasút néha közel enged tervez velem,közbe feltételeket szab, aztán nem beszél velem..nem értem.Jó lenne válaszokat kapnimegérteni mert igy csak agyalok..
6. dd9dec5381 (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2018. nov. 27. 10:38

Vannak akiknek az ilyen is jobb mint a semmi.

Sajnos ide vezet az önbecsülés -, önbizalom hiánya, hogy még egy kapcsolat illúziója is többet ér az önérzeténél.

Ettől függetlenül mondom, még ha ott is a lábtörlő, nem mindenknek sáros a cipője.

Léteznek még normális férfiak, az ilyen görényeket meg kell hagyni az exének. Az is milyen kapcsolat lehet? Mónika só...

5. Ildi
2018. nov. 27. 10:30
Gondolj arra h mindig visszamegy az exhez. Most is exezik. Azaz az ex mindig fontosabb,Te "falhoz tamasztott kellek vagy" neki. Korona igazit,ez olyan indok kell h legyen ,h egy gondolatfoszlanyt sem erdemel. Ha legkozelebb probalkozik,ezekre gondolj.
2018. nov. 27. 10:29

Abba gondolj bele, hogy már nem örömet okoz hanem bánatot.

Akkor minek?! Többet érsz, minden ember többet ér. Vegyél egy nagy levegőt és engedd útjára, te meg nézz előre mosolyogva:) Meg lesz aki tisztel, becsül és te leszel neki a nagy Ő. De ehhez te is kellesz. Csukd be ezt az ajtót és nyiss egy másikat.

3. Pasionella (válaszként erre: 1. - Emese69)
2018. nov. 27. 10:06

Hát igen, ahogy olvasom...már jó ideje vergődsz...kérdés hogy minek? Szereted ha szenvedsz? Ennyire semmibe veszed saját magad?

Egy pszichológus nem fog segíteni, max útba igazit...

Egyszerűen csak azt vedd fontolóra mi az ami mindenképpen jó amit tőle kapsz és mennyi a rossz...100%-ig biztos vagyok benne, hogy sokkal több rossz jár ezzel a "kapcsolattal"...

Mindig is képtelen voltam megérteni, hogyan képes ennyi nő megelégedni egy viszonnyal, egyszerűen számomra egy brutálisan jó szexuális kapcsolat sem tudna arra venni, hogy ezt csináljam, ráadásul évekig...

2018. nov. 27. 09:08

Legyen tartásod,büszkesèged!


Ez a kapcsolat már nem èpit,hanem rombol tèged úgyhogy nincs értelme folytatni.


Olvastam a korábbi kommentjeidet,próbálj túllépni rajta.


Napról napra könnyebb lesz, kitartást!

2018. nov. 27. 08:39
Szóval már egy ideje szenvedek vergődök és elovastam sok minden..nézek erről you tube videókat az eszemmel tudom mit kéne tenni de valami nem engedi..Úgy érzem lassan bekattanok..Így 48 évesen lehet vicces de én lassan rámegyek.3-éve tart a viszonynak mondott valami köztünk.Ő is 48egyedül álló férfi, aki mindig vissza keveredik az exéhez..most megint itt tartunk nekem megszakad a szivem Láttam őket kilestem.de nem is tagadja nem beszél róla..velem nem kommunikál..most..Most mártényleg egy jó pszichológus kéne hogy tovább ne alázkodjak.Kérlek mondjatok tippeket hogy tudjam elengedniKÖSZÖNÖM!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook