Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tud tovább igy élni? fórum

Hogy tud tovább igy élni? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 24. 16:01
Borzalom!
2008. nov. 15. 00:42

kár, hogy nem a kádár idejében vagyunk. Akkor legalább az ilyen embert halál bűntetéssel sújtanák.

Sokan megérdemelnék, és nem csak pár év börtönnel.

Mára már csak 10évet ér egy ember kioltása

2008. nov. 14. 22:45
szerintem le kéne lőni az ilyet
2008. nov. 14. 22:37
Szerintem az ilyennek nincs lelkiismerete ez a fajta rosszabb mint az állat mert az védi akölykét nem úgy mint ez a fenevad. az a baj hogy nem kapnak tettükhöz méltó büntetést, ami esetleg visszatartó erő lenne.
2008. nov. 14. 22:13

Én sem bírom nézni, mert nem csak az ilyen, de a hasonló szörnyűségek nagyon megviselnek.

Ez pedig egyenesen borzalom.


Ha ismerősöd Nyuszogó, hát részvétem mindenkinek, főleg a családnak.

2008. nov. 14. 22:07
Pontosan az ilyen hírek miatt nem nézek híradót.
2008. nov. 14. 22:05
nem tudom én sem:(
2. mevi (válaszként erre: 1. - E584b61b26)
2008. nov. 14. 21:59
Borzalmas!Egyszerűen nem is értem,hogy ember hogy képes erre.
2008. nov. 14. 21:57

Szeged-Gyálarét - Kettős gyilkosság történt szerda éste Gyálaréten - értesült a delmagyar.hu. Egy 22 éves férfi végzett élettársával és 9 hónapos gyerekével.


Néhány hónapos gyermekével, és élettársával végzett egy gyálaréti férfi. A rendőrség már őrizetbe vette a gyanúsítottat és kezdeményezte előzetes letartóztatását.


A rendőrség elsődleges vizsgálata alapján M. Viktor egy családi veszekedés alkalmával baltával végzett élettársával V. Katalinnal, majd megfojtotta 9 hónapos gyereküket.


A 22 éves férfi a holttesteket ezután a ház hátsó udvarán ásta el. A férfi ezt követően úgy próbálta leplezni tettét, hogy maga ment be a rendőrségre bejelenteni élettársa és gyermeke eltünését. A rendőrség emiatt indított nyomozást, de miután szemlét tartottak a házban, a vérnyomok és a kertben a friss ásás miatt már gyilkosságra gyanakodtak.



Még a tapasztalt rendőröket is megdöbbentette a brutalitás, ahogy a férfi elkövette a kettős gyilkosságot. Szekeres Tibor alezredes, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztályvezetője elmondta: a 22 éves fiatalember az eltünések bejelenésekor ellentmondásba keveredett.


Végül részletes beismerő vallomást tett. A férfi családi konfliktussal magyarázta a gyilkosságokat. Azt is bevallotta, hogy tette elött sokat ivott.


Öszinte részvétem Kati családjának!Egy volt osztálytársa!

Nyugodj békében Kati és Tomika!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook