Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy tetszik a legújabb Rubint Réka dvd? (Alakreform-Rólad szól 2012) fórum

Hogy tetszik a legújabb Rubint Réka dvd? (Alakreform-Rólad szól 2012) (beszélgetős fórum)


1 2
26. b73e24f31f (válaszként erre: 25. - Krisz42)
2012. dec. 30. 08:56
:) Én totál osztom a véleményed!
25. Krisz42 (válaszként erre: 24. - B73e24f31f)
2012. dec. 30. 08:37
Hát ez az,h a fegyenctől tényleg úgy nézhet ki mindenki,mint a képeken és tényleg úgy is néznek ki.Ezèrt nem tartom átverèsnek.De igen,sokan azért veszik meg a DVD-ket,mert azt remélik,úgy nézhetnek ki ők is-leszámítva Réka szilikonmelleit,mert ahhoz csak pénz kell:)-és a fegyenc nem mostani divat,mèg ha vki csak most találkozik vele először.De tény,h mindenki azt csinál,amihez kedve van,de én igen is úgy akarok kinézni,ahogy az,aki csinálja és azt akarom kapni,amiért csinalom:jó,izmos alakot,erőt,egészséget.Szerintem nincs olyan,akin ne látszana a fegyenc,de nem sokan vannak,akik olyanok lennének az aerobicktól,mint Réka.Bocs,h ennyire ágálok a dolog ellen,de gyerekkkorom óta sportolok,főleg táncoltam-klasszikus,jazz-balett,versenytánc,stb.-és mellette rengeteg má sportot is kipróbáltam vagy ismertem olyanokat,akik csinálják és tapasztaltam a hátulütőket.
24. b73e24f31f (válaszként erre: 23. - Anda39)
2012. dec. 30. 07:59
A Réka nem azért néz ki úgy ahogy, mert minden nap aerobicozik. Az csak a hab a tortán. Azért néz ki úgy mert a konditeremben gyúr. Súlyokkal. Igazából a fegyencedzés azért jobb, mert a lényege az erő! Megnézném hány aerobic-os tudja akár egyszer is felhúzni magát, vagy 1 lábbal guggolni. De persze ez nem azt jelenti, hogy nem választhatod azt amit szeretsz.
23. Anda39
2012. dec. 30. 07:46

Én még nem láttam ezt a dvd-t, de a régebbi Rékás tornákból kiindulva biztosan jó kemény lesz. :)

A kialakult vitához is lenne pár gondolatom:

teljesen mindegy, hogy mit, csak mozogjunk! Annyiféle módszer van, hogy ember legyen a talpán, aki könnyen tud választani, de szerencsére megtehetjük. Kinek a Réka, kinek a kick-boksz, kinek a jóga, és kinek a mostanában igen felkapott fegyencedzés jön be. Nem hinném, hogy évek múlva mindenki csak azt a legutóbbit fogja művelni, bármennyire is istenítik - ahogy Krisz hozzászólásában is olvashatjuk a pozitívumokat. :)

Én is gondolkozom rajta, hogy kipróbálom, mint annyi minden mást, mert szeretem, ha többfélét csinálok. Nem baj, ha vált az ember időnként, mert a test hozzászokik az ugyanolyan terheléshez és nem fejlődik egy idő után. Én meg hamar meg is unok egy mozgássort, főleg ha fél óráig ugyanazt kell csinálni...

Szóval csak azt akarom mondani ilyen bő lére eresztve, hogy hagyjuk meg a döntést mindenkinek, mert ami egyiknek szuper, nem biztos, hogy a másiknak is az, és fordítva. A Rékát sokan nem szeretik, de akik igen, had engedjék már meg maguknak, hogy arra tornázzanak...

Ja, és persze, hogy nem gondolja senki (remélem), hogy pont úgy fog kinézni, mint az, aki bemutatja a gyakorlatokat (legyen az a Réka vagy a Péntek Enikő vagy a Czanik Balázs, sorolhatnám), hiszen nekik ez a munkájuk, mi meg max. naponta egy órát tudunk foglalkozni a testünkkel.

2012. dec. 29. 21:46

Nem vitakört akartam indítani, tapasztalatokat várnék.

Nekem az ilyen típusú edzés vált be, kövezzen meg, aki akar. Képtelen lennék kondiba járni, edzőruhát összecsomagolni, bérletet váltani és elindulni egy olyan terembe, ahol idegenek vesznek körül, állandóan az az érzésem, hogy bámulnak. Engem igenis feszélyez, ha más a "legrosszabb" pillanataimban, piros fejjel, izzadtan lát.

A torna pedig maximálisan működik, főleg a vőlegényem szerint :)

21. Krisz42 (válaszként erre: 18. - Fisica)
2012. dec. 29. 11:21

Nem fikáztam,de ő-cikkírò-kérdezte,kinek mi a véleménye.Az tény,h ő veszi meg és felnőtt emberek vunk,de néha segíteni szeretnénk,h másnak ne kelljen feltétlenül megfizetnie azt a tanulópénzt,amit nekünk.

Egyébként tényleg jò,talàltam egy srácot,ő kondizni járt,aztán barátnője lepte meg a könyvvel.Utána áldotta a b.nőt,h ezt kapta.Konditól fájtak az izületei,de ettől az is elmúlt.Sokkal gyorsabban és látványosabban fejlődött és sokkal erősebb lett,mint a kirakatizmú testépítők.De a lényeg,h az izmok mellett a gerintartò izmokat és az összes izületet megerősíti,helyreteszi a csigolyákat,hátfájá is elmúlik,tehát csak jót tesz.És addig fejlődhetsz,ameddig akarsz,eleinte pár perc az egész és elég hozzá a könyv és a lakás,játszòtér.

20. b73e24f31f (válaszként erre: 18. - Fisica)
2012. dec. 29. 11:16
Szerintem csak azt akarja mondani, hogy ezek a RR DVD-k csak népbutítás. Ő csinálja és úgy néz ki ahogy, ti meg elhiszitek, hogy ettől néz ki úgy és ti is csináljátok. Ez az egyik. Másik pedig, mivel van egy réteg, amely nem hajlandó lemászni a fitness terembe (vagy nincs a faluban), és bérletet venni, ők többen vannak, mint akik igen, nehogy már róluk ne lehessen pénzt lerántani!
19. b73e24f31f (válaszként erre: 8. - Krisz42)
2012. dec. 29. 11:08
Ott a pont! ;)
18. Fisica (válaszként erre: 16. - Krisz42)
2012. dec. 29. 11:08

Azért mert te valami másban hiszel, attól a többi mozgást nem kell fikázni. A rablásról meg ennyit, hogy mindenki maga dönti el, hogy megveszi vagy sem.


A témához:

Még nem próbáltam, de biztos ez is nagyon kemény, hamarosan én is beszerzek egyet:)

17. mothertiger (válaszként erre: 16. - Krisz42)
2012. dec. 29. 00:56
Lájk! :)
16. Krisz42 (válaszként erre: 10. - 130454e42d)
2012. dec. 29. 00:23
Tényleg időtállóbb?Bocs,de fegyencedzés gyakorlatait az is csinálta,csinálja,aki nem fut.A fekvőtámasz ismerős?Sokkal többen csinálják,mint a triatlont.A másik,h főleg a női futóknak lesznek problémái a futástòl.Sokan azt gondolják,mindegy mit csinál,csak mozogjon,de sokszor többet árt vele,mint használ.És sokszor nem akkor derül ki,hanem évekkel később.Eddig a fegyencedzés volt az egyetlen,ami egészséges is és tényleg jót tesz mindenki testével.Nekem az is fontos,h 60-70 évesen ne mindenemet fájlaló,gyógyszereket szedő vénasszony legyek.Szerintem az unokáimnak is jobban fogok tetszeni,ha egészséges leszek és a kondim is jó lesz,akàr a hátamra is kaphatom őket vagy futkározhatunk.Én a minőségi életet szeretem és kicsit rablának tartom,amit ők csinálnak.
15. Krisz42 (válaszként erre: 9. - 9d7907a17a)
2012. dec. 29. 00:13
Tévedsz,ismerem a DVD-it.Pont ezért tartom átverésnek.Az tény,h a mozgás mindenkinek jót tesz,csak nem mindegy,h mi és hogyan csinálja.
2012. dec. 28. 23:03
A véleményekre voltam kíváncsi csupán azoktól, akik szeretik az ilyen típusú tornát. Tisztában vagyok vele, hogy Réka minden testrésze acélosabb, mint az elméje, viszont számomra maximálisan megfelel, és szeretem az edzéseit. Egy éve tornázok a videóira, ezért örülök, ha megjelenik egy új dvd.
13. db799ebf1e (válaszként erre: 12. - Cucicsillag)
2012. dec. 28. 22:55
igy nem tudja Réka?
12. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - Cucicsillag)
2012. dec. 28. 22:42
A tudja kimarat,bocsi.
11. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - Krisz42)
2012. dec. 28. 22:41

Sztem aki tornazik ra, egy ido utan mindent meg lehet unni, na meg a gyakorlatok egyre kemenyebbek, ugyhogy kell a frissites. En pont ezrt pl.nem futok,mert nekem monoton.

Gondolom, valakinek meg a futas a mindene.

Epp ezert jo,hgy kulonbozoek vagyunk:)

A fegyencedzesrol lattam musort, tenyleg brutal!

10. 130454e42d (válaszként erre: 8. - Krisz42)
2012. dec. 28. 22:40
Tetszk, mikor bejön valami új divat, és azt kezdik isteníteni... Pl. a futás, triatlon régibb, időtállóbb, mint a fegyencedzés, és tovább is marad fent.
9. 9d7907a17a (válaszként erre: 8. - Krisz42)
2012. dec. 28. 22:37

Szerintem senki nem mondta, hogy ez jobb, mint a régiek. Van aki megunja ha mindig ugyan arra tornázik. Azért nem könyvben írja le, mert így meg is lehet mutatni a gyakorlatokat, van alatt zene annak aki ezt igényli.

Ahogy szerintem azt sem gondolja senki, hogy attól ha hetente háromszor 40 percet edz, akkor olyan lesz mint RR.

Viszont a mozgás mindenkinek jót tesz és szerintem mindegy, hogy ki mire mozog, csak érezze jól magát. Ha RR. akkor az, ha a fegyencedzés akkor az, ha valami más, akkor pedig az.

Azt viszont sosem értettem, hogy aki nem ismer valamit arról milyen alapon mond véleményt.

8. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Orsheka)
2012. dec. 28. 22:26
Mesélje el vki,miért jobb ez,mint a régiek?Mire jött rá,amire eddig nem?Ha pedig ez jobb,mint a regiek,akkor azokért átverés volt pénzt kérni.Miért hiszed el,h jól fogsz kinézni,mikor neki ez a munkája.Akkor szerinted 40perc elég?Ha tényleg azt akarná,h izmos legyél,akkor pl.egy könyvet adna ki,ami időtálló.Nêzd meg a Fegyencedzést-könyv-na az nem átverés és 100 év mulva is működni fog.Ja és nem kell új DVD-ket megvenned hozzá.
2012. dec. 28. 22:20
Mondjuk az nem tetszik, hogy Réka a videókon továbbra is sikít, mint azelőtt, viszont a zene még halkabb lett.
6. db799ebf1e (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2012. dec. 28. 22:15
mellesleg
2012. dec. 28. 22:14
sehogy
4. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Db799ebf1e)
2012. dec. 28. 22:12
XD , az bizti...
2012. dec. 28. 22:12

En is megleptem vele magam,de meg nem probaltam:)

Remelem, szupersagos lesz!

2. db799ebf1e (válaszként erre: 1. - Orsheka)
2012. dec. 28. 22:12
Rubint Réka tuti probálta..
2012. dec. 28. 22:06
Karácsonyi ajándékként kaptam, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Eddig a 40 perces átmozgatáson, 20 perc hason és 10 perc vádlin vagyok túl. Hosszú idő után újra izomlázas vagyok. Próbálta már valaki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook