Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy tartsuk formában magunkat? fórum

Hogy tartsuk formában magunkat? (beszélgetős fórum)


6. 12d083b51b (válaszként erre: 4. - Channa*)
2019. júl. 9. 06:55

Így igaz!

Ezért is írtam a válaszomban Gyöngyinek, hogy úgy látom, újat nem fogok neki írni, mivel (az adatlapja szerint) rendszeresen túrázik, kerékpározik, akármiket csinál.

De jó lesz ez a fórum arra, hogy aki valóban ötletet, lehetőséget keres, itt egy helyen majd válogathat, választhat belőlük. :))

2019. júl. 9. 06:28
Igy van.
2019. júl. 8. 20:04

A formában tartás nem hinném, hogy minden esetben fogyást jelentene.

Nálam pl. nem, inkább azt, hogy fizikailag erősek maradjunk, azaz ne okozzon gondot 3 emeletet lépcsőn megtenni, futni 20 métert a busz után, 30-40 percet gyalogolni, lehajolni a leejtett valamiért, elbírni 2 szatyornyi cuccot a piacról hazáig, stb.


Én, ahogy formában tartom magam....

Kerékpározok. Igaz, van kivel, hiszen a férjemmel szoktunk hétvégente, de munkába is megyek elég sűrűn bicajjal. Nem sok úgy 6,5 km oda és ennyi vissza is. Napközben többször felállok az íróasztal mellől és járkálok, eljárok tornázni, itthon szoktam taposógépezni és súlyzókat emelgetni, és sokat gyalogolok. Ha nem bicajozok, akkor reggel és délután (munkába és haza) 15-15 perc gyaloglás. előbb leszállok a BKV-ról.


Jelenleg 2 háztartást vezetek, azaz csinálom itthon a házimunkát és szombatonként megyek a tesómhoz és kitakarítom az ő lakását, mosok, vasalok és főzök, aztán folytatom itthon.


Nekem nem kell partner a munkahelyi ingázáshoz, azaz simán gyalogolok és tekerek egyedül. Tehát, ha valaki azért nem csinálja, mert nincs kivel, akkor ez számomra csak kifogás.


Mindent bele! Csak elkezdeni nehéz!

3. andilaci (válaszként erre: 2. - 12d083b51b)
2019. júl. 8. 18:12
👍
2. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - C4ac365113)
2019. júl. 8. 10:12

Azt hittem, most olyat fogok neked ajánlani, amire soha nem is gondoltál. Ahogy megnéztem az adatlapodat, látom, ismét csak nem én találtam fel a spanyol viaszt.


De azért a módit, amit ír, amit ajánl, lehet gyakorolni nem csak túrázáskor...


[link]


Az a jó benne, hogy kortól független. :))

2019. júl. 8. 09:15
56évesen elég nehéz formába tartani magam,ki hogy csinálja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook