Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy tanítsam meg a kisbabámnak, hogy ne hátrafelé másszon? Kell ezt tanítani vagy rájön magától? fórum

Hogy tanítsam meg a kisbabámnak, hogy ne hátrafelé másszon? Kell ezt tanítani vagy rájön magától? (beszélgetős fórum)


11. Pen80 (válaszként erre: 6. - Hatalyakne)
2010. szept. 15. 12:31
Én is úgy tudom, hogy a többség először hátrafele halad, utána előre. Szóval pont ez az általános :)Én lányom is ezt csinálja :)
2010. szept. 14. 21:20

Az én fiam is hátrafelé kezdett mászni, majd előre.A mászás nagyon fontos,örülj,hogy csinálja.

/azt tanultam, hogy kisagyat fejleszti többek között./

2010. szept. 14. 12:40
Az en idosebbik fiam is eloszor hatrafele maszott.Nem gond,majd megy o elore is.
2010. szept. 14. 12:04
Ne aggódj, megtanul minden ilyet magától.
7. Bri*
2010. szept. 14. 07:55
A gyerekek okosak és mindent megcsinálnak a maguk idejében. Azt sem kellett tanítani neki, hogy elkezdjen hátrafelé mászni, így azt sem kell, hogy előre másszon. Fog az menni!
2010. szept. 14. 05:38
A legtöbb gyerek a hátramászással kezdi és majd ő érezni fogja mikor induljon el előre.Hagyni kell, a természet rendjében a mászásnak jelentősége van.
5. Boszy28 (válaszként erre: 2. - Drnéni)
2010. szept. 13. 22:09

Én is hátrafelé másztam, elém tettek minden kedvenc cuccomat, betájoltam, aztán rükvercben másztam érte hátrafelé. :)

Utána 15 hónaposan kezdtem el járni, már akkor későn érő típus voltam. :o)

2010. szept. 13. 22:03
Nem kell tanitani és erőltetni.Nekem három lányom van.A legidősebb nálam is hátrafelé ment vagy pár hónap mulva rájött,hogy igy nem jó és elindult előre.
2010. szept. 13. 22:01
Nem kell tanítani, előbb-utóbb előrefele fog mászni. Az én kislányom több, mint egy hónapig csak hátrafele tolatott, aztán egyszercsak elindult előre. :)
2010. szept. 13. 22:01
Rájön magától (tuti nem marad úgy), legtfeljebb annyit tehetsz, hogy elé teszed le az érdekes cuccokat. (Bár az én lányom ezt is áthidalja: szépen megfordul, úgy araszol hátra.)
2010. szept. 13. 21:59
Hogy tanítsam meg a kisbabámnak, hogy ne hátrafelé másszon? Kell ezt tanítani vagy rájön magától?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook