Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy találtad fel magad, ha nem Magyarország a szülőhazád? fórum

Hogy találtad fel magad, ha nem Magyarország a szülőhazád? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 28. 17:35

Szlovákiából, Felvidékről jöttem ide férjhez, huszonnégy éve vagyok itt. Azt hiszem már egy jó ideje "itt a helyem". Szeretek itt élni, szeretem a hivatásomat, amelyt itt találtam meg. Barátok, család, ismerősök... mind a "helyén" van az itteni életemben.

De azért magyon szeretek hazajárni a régi hazámba is... :))

2007. dec. 4. 19:18
10 éve élek itt Magyarországon,s nagyon szeretem bár néha nehéz még annak is aki itt született.Imádom ,hogy az anyanyelvemen beszélhetek magyarul.Szüleim,felmenőim mind magyarok.
2007. okt. 5. 12:58
Sokat kirándultam, nyaraltam Magyarországon. Legutoljára Veszprémben voltam, 5 nap után már úgy járkáltam mintha itthon lennék. Buszoztam meg minden. Szerencsére jó a tájékozóképességem és ha netalán nem ismerem ki magam akkor sem esem kétségbe. A pánik elront mindent.
2007. jún. 9. 05:17
Én meg Németországból jöttem ide, most már 22 éve. Két fiam van (most már felnőttek), melyeket egyedül neveltem fel, mert szintén elváltam. Nagyából elboldogulok, beilleszkedtem.
2007. ápr. 9. 11:38

Én Vajdaságból,azaz Szabadkáról jöttem immár14 éve

egy kisfiúval aki már 17 éves,elváltam ma már magyar férjem van és 2 kisgyermekem.Úgy érzem nekem sikerült beilleszkednem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook