Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy találjak párt magamnak? fórum

Hogy találjak párt magamnak? (beszélgetős fórum)


11. 95e8d12894 (válaszként erre: 1. - 71cb5a3af6)
2009. dec. 6. 20:50
Szia, én is abba a cipőbe járok, mint te, nekem se volt sose kapcsolatom egy férfival se, pedig 21 éves vagyok, és városban lakom, nagyon sok mindenről lemaradtam az élet során, köszönhetően szüleimnek, akik elváltak lassan 19 éve, és nem ugy támogattak, mint más szülők a gyermekét. Nagyon ciki, mert mikor kiderül, hogy pszihésen bajom van, nagyon sok mindenben korlátozott anyám, és mire 15 éven felüli voltam, talán akkor engedett meg mindent, mégiscsak kamasz voltam, de féltem. Nem tudom miért féltem koleszbulikon táncolni többiekkel, de hülye voltam. Már rég túl lettem volna buli, haverok, szerelem, szex, stb., de kimaradtak, így minden huszonévesen történnek meg. Ahol én lakom városban, ott a környéken semmilyen diszkó nincs, ha szomszéd városba megyek, akkor nincsen buszom, ami haza vinne. 1 éve társkereő oldalakon próbálok pasit fogni magamnak, egy normális, aranyos és helyes tipust, de alíg akad olyan , aki foglalkozna is velem. ja, és elég félénk is vagyok, ha buliba kellene mennem egyedül, barátnőim nincsenek, tavaj elvesztettem Lillát, aki 7.-ik osztályban volt az első lwgjobb barátnőm, de a voltom szakításunk után bosszúból szétszedett minket végleg. Hallani se akar rólam. Engem márcsak az igaz szerelem menthet meg, mert egész életem csak kínokból és szenvedésekből állt, remélem más nem fogja megélni én utánam.
10. 71cb5a3af6 (válaszként erre: 8. - Be5fb1cdcc)
2009. dec. 5. 20:13
De megyek továbbtanulni,de még van egy évem addig...
9. 04d410066e (válaszként erre: 1. - 71cb5a3af6)
2009. nov. 30. 16:29
Szerintem egy barátnőddel is elmehetsz színházba és kiállításra, és talán megismerkedsz ott egy fiúval. Szerintem még nagyobb esély van rá, mint diszkóban. Én nagyon sokat jártam diszkóba, és egy fiút sem választottam még onnan. :) Szerintem ott nehezebb komolyan ismerkedni, mint egy színházban, vagy kiállításon, ahol legalább halljátok egymás hangját. :)
8. be5fb1cdcc (válaszként erre: 5. - 71cb5a3af6)
2009. nov. 30. 14:00

igen! a netes keresgélés még izgalmas is! és sok önbizalmat adhat,h férfiak udvarolnak neked és epedeznek azért,h válaszolj nekik! :)

és nem tanulsz tovább vagy nem akarsz elmenni városba dolgozni???

7. MMea
2009. nov. 29. 18:27
Sok szrencsét a netes kereséshez!
6. MMea (válaszként erre: 1. - 71cb5a3af6)
2009. nov. 29. 17:58
Tudom tanácsolni az internetet, a társkereűket, ott sokkal több ember van mint a faludban. Én is a neten találtam meg életem párját, már mondhatom hisz májusban lesz az esküvőnk. :-) Elötte volt pár kapcsolatom, de azok mindig valami miatt nem működtek. A neten pedig tudsz érdeklődési körre is keresni és sokminden másra is, ami szerintem nagyon jó. Már nem tartom "cikinek" ezt a fajta ismerkedési formát, sokan így találnak párt maguknak. Próbáld meg!
5. 71cb5a3af6 (válaszként erre: 4. - Be5fb1cdcc)
2009. nov. 29. 16:28
De én egy kis faluban élek,itt a környéken annyira ellenszenvesek a fiatalok
2009. nov. 29. 16:27
igen, Lorchen tanácsa nagyon jó!!! de azért ne zárkózz el annyira a saját korosztályodtól, mert minden ember hihetetlenül értékes...
3. 71cb5a3af6 (válaszként erre: 2. - C82ae2485b)
2009. nov. 29. 16:27
Csak témakör iránt érdeklődőt keresek,aki nemcsak bulizni jár minden hétvégén
2009. nov. 29. 16:24
Nehéz ilyen társat találni, az biztos... Én is művészetfüggő vagyok (bár inkább képző), s bár sok művész haverom és ismerősöm volt és többen próbálkoztak is, egyik sem volt megfelelő. DE gondolom te se művész barátot, csak a témakör iránt érdeklődőd társat keresel. Szerintem menj el egyedül ezekre a helyekre, így már biztos, hogy ha ott megismerkedsz valakivel, nem csak azért ment Ő is oda, mert WC-znie kellett. (Remélhetőleg.) :)
2009. nov. 29. 16:20
19 éves vagyok,nem volt eddig semmilyen kapcsolatom.Már vágyom egy társra,akivel színházba,kiállításokra mehetnék,akit érdekel a kultúra.De ilyet sajnos nem találok,itt mindenki csak bulizni jár,amit én utálok.Aki meg megfelelne,az vagy foglalt,vagy jóval idősebb.Mi tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook