Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » HOgy szokjak majd vissza a tanuláshoz? fórum

HOgy szokjak majd vissza a tanuláshoz? (beszélgetős fórum)


7. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2013. máj. 11. 16:23
Nem lesz nehéz.
6. kisj
2013. máj. 11. 16:16
Ha tényleg érdekel amit tanulsz, akkor nem szabad, hogy problémát jelentsen a tanulás.
2013. máj. 11. 16:08

felvételire készülök, a biológiát most ismétlem át, elég gyorsan megy, de majd szeptembertől sokkal több lesz ha felvesznek

köszönöm mindenkinek

2013. máj. 11. 15:59

Nem lesz nehéz.

Én ápolóként dolgoztam 12 évet, aztán álltam neki újra tanulni, család és munka mellett, simán vettem az akadályokat. Pedig a gyakorlatias ápolás helyett teljesen száraz tb-t tanultam. :)


Sok sikert!

2013. máj. 11. 15:59
szia, ha érdekel a szakma, játszva el fogod sajátítani, sok sikert,és le a kalappal a választásod miatt.
2013. máj. 11. 15:58
Hát, az elején kell szerintem felvenni a ritmust... Ha nem hagysz mindent vizsgaidőszakra, akkor nem annyira, bár kétségtelen hogy a frissen érettségizettek jobban benne vannak... Esetleg lehet gyúrni rá egy kicsit, pl. átnézni a szakhoz szükséges tárgyak előzményeit, gimis anyagait...
2013. máj. 11. 15:45

Szeptembertől ápolónak tanulok majd, nagyon érdekel ez a hivatás, ezért is választottam.

A problémám az, hogy 2 évet érettségi után büfé szakra jártam, ahol szinte semmit sem volt tanulni, vizsgára is max 7 a5-ös oldal. Teljesen elszoktam a tanulástól.Nehéz lesz majd az átálás a 2 év lazsálás után egy kemény szakra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook