Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy szedjek fel pár kilót? fórum

Hogy szedjek fel pár kilót? (beszélgetős fórum)


1 2
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Jennyvagyok)
2022. okt. 31. 19:53

Köszi a tippeket!

Sok sikert a hízáshoz (ha az a cél neked is)

:)

39. jennyvagyok (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 19:19

A Béres csepp is jó. De a legjobb az étvágyra, emésztésére, a keserűanyagok. Pl sárga tárnics. Lehet tea formájában is,ha bírod a keserűt,de kapható kapszula formában is. Étkezés előtt fél órával kell inni/bevenni.

Azért jó ez,mert az epe/ máj/ hasnyálmirigy működését is támogatja. Tehát, ha nincs elég emésztőenzimünk, rossz a felszívódás, nem tudtunk hízni, sőt vitamin és ásványi anyag hiány is fel fog lépni.

Fehér üröm, gyermekláncfű, ezerjófű,petemetefű szintén jók.

Valamint étkezések között nagyon ajánlott a menta tea, az legalább finom is. Ha citromfűvel kevered, még a stresszt is oldja, és az alvásra is jó hatással van.

Ezt tudom ajánlani!

(Üdv a klubban: több mint 15 kilót fogytam, 162/46 vagyok, és tényleg gebe. Lányka méret jó csak, muszáj volt ruhát venni./

2022. okt. 31. 15:12
Valóban kezdj el valami testedzést kicsit keményebben. Az erősebb izmok nem csak formásabbá tesznek, hanem súly is növelnek. A sport pedig jó hatással van a közérzetre, a hangulatra, idegállapotra is. Dupla haszon, ha energiát fektetsz bele!
37. Napsugár8 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 14:04

Nem is megválni! Csak egy kicsit pihentetni.

Én már 10 év óta pihentetek pár ruhadarabomat. Bízva abban, hogy egyszer még belefogyok. Már nem sok kell hozzá. Minden ősszel ezt mondom. :))

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - De82bd5a12)
2022. okt. 31. 13:45
Nem rossz, csak tiszta pattanás leszek tőle lehet. De egy próbát megér :)
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Napsugár8)
2022. okt. 31. 13:44

Azt már megtanultam h nem szabad megválni azoktól a nadrágoktól amik egy kicsit nagyok vagy kicsik lettek :)

Komolyan 😁

2022. okt. 31. 13:18

Egyszerű!

Vegyél egy számmal kisebb nadrágot, probléma megoldva.

Majd amikor elmúlik a stresszes időszak, és elkezd a súlyod visszaállni, visszaveszed a bővebb nadrágot!

2022. okt. 31. 12:47
Én akkor kezdtem el hízni, amikor héjas tökmagot törtem. Próbáld ki, vegyél meg egy pár csomaggal, aztán kezd el törni.
2022. okt. 31. 11:39
Legyél stressz evő. Egy csoki megnyugtatt mindig, és egy gyors sültkrumplival.
31. Érdekes73 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 11:33
Szerintem a mozgás fontos magadnak meg vegyél/ készíts neked való finomságokat. Kényeztessed magad.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Bichi)
2022. okt. 31. 11:32

Hát a kétpofára egészségtelen étel zabálás szerintem se megoldás. Sültkrupli és társai.

Az a baj, hogy sokszor jó étvággyal kezdek neki valaminek és kb a felénél totál elmegy az étvágyam és egy falat sem megy le több a torkomon. Érzem hogy ez ideg miatt van...

29. Bichi (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 11:03

Persze, mert a legtöbb ember fogyni szeretne, bár az is igaz, hogy tenni azért mégsem szeretne érte nagyon :)

Csak azért gondoltam, hogy nem extrém, mert én 55 kg vagyok a 170 cm-emehez, és messze nem nézek ki anorexiásnak.

De akárki akármit is mond, szerintem ez a zabálj két pofára nem a legjobb megoldás, mert gondolom nem elzsírosodni akarsz.

Én is fogytam nem rég, mikor nagyim kórházban volt 3 hónapig, és sík ideg voltam, mert nem volt rá nagy remény, hogy kijön onnan még élve 92 évesen, de aztán összeszedte magát, és a kilók is visszatértek, minden hókuszpókusz nélkül :)

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2022. okt. 31. 09:50

Köszi, rá keresek!

Pödör Novák Rékát egyébként én is sokat néztem

27. michelle.r (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2022. okt. 31. 09:36

Valószínűleg igazad van sajnos. És ez egyre rosszabb lesz, de írtam néhány ingyenes forrást is, ők tényleg nagyon jók.


Lakatos segített rendbe tenni az alvásomat. Tőle hallottam először azt is, hogy ha az alvásod nincs rendben, lefogyni se tudsz. Vagy hogy pl. aki nyitott szájjal lélegezve alszik, annak nem optimlisak az alvásfázisai, sőt az arc szerkezete is megváltozhat - és nem szebb lesz - egy idő után.

26. michelle.r (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 09:32
Ha facebookozol, csatlakozz Lakatos Péter csoportjába. Ő nagyon ért hozzá, és orvosi háttérrel dolgozik, rengeteg infót kapsz tőle ingyen is. Youtube csatornája is van. Ugyanezen szempontok alapján ajánlom Rácz Andrist, vagy Pődör Novák Rékát.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Dominós)
2022. okt. 31. 09:27

Amúgy nem érzem magam pl betegesnek, vagy gyengének. Életerős vagyok, csak vékony 😁

Viszont izmosodnom kellene, ez tény...

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Csicsi25)
2022. okt. 31. 09:26

Hmm, köszi a tippet! :)

62 kilóval is nagyon csinos lehetsz, mérget vennék rá :)

De elfogadom az 5 kilót :D

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Timycat)
2022. okt. 31. 09:24

Az lesz!

Csak nehéz rá venni magam.

Egész nap szaladgálok munkába, utána itthon. Jobban vágyom egy kis nyugira 🤭

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Józsibirka)
2022. okt. 31. 09:23

Hmm általában véve jó alvó vagyok, de most azért kevésbé.

Próbáltam már a valeriánát, de nem éreztem hatását. Lehet nem voltam elég kitartó :)

Egy kis pocak belefér 😉

2022. okt. 31. 09:23
163/50-52 vagyok, jó ez így. Betegségek, stressz után szoktam 49 lenni.
2022. okt. 31. 09:13

Én is világ életemben sovány voltam, de nem bántam. 3 éve olyan stresszes időszakom volt, hogy pár hét alatt az 58 kg-ról lefogytam 53-ra. Aztán amikor elmúlt a stressz, pillanatok alatt visszahíztam. Mindig azt mondtam, én ugyan nem leszek 60 kg-nál több soha, erre a klimax jól kibabrál velem és mostmár 62 kg vagyok, valahogy fogynom kellene. Adok szívesen 5 kg-t, mindketten jól járunk :)


Egyébként én is akkor híztam, amikor este ettem többet - na meg a Diákcsemege is hozzájárult (Sparban lehet kapni, mindenféle mag és szárított gyümölcs - isteni!). Próbáld ki!

19. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 08:46
Sportolj. Én is mindig küzdöttem a kilókért. Ha többet ettem csak az anyagcserém pörgött fel és még többet fogytam. A terhességet leszámítva egyedül a testépítés volt az amikor emelkedett a súlyom, jól is néztem ki, egészséges is voltam és nagyon jó stressz ellen is.
18. Józsibirka (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 08:41

Amúgy énsem hízok cseppetsem, pedig szeretek enni az tutti!

Csak már lassan kissé pocakos leszek,🙂😄 visszább kell nekem meg vennem már!


Üdvözlöm apósod!👍

Aludni jól alszol,?képzeld a Valeriánában meg tömegnövelő is van!


Valami gyógynövényes, nyavajával besegíthetsz, szerintem pár kilóig,


De fő az egészség, nemhiszem , hogy ojj vékonyka vagy te!

17. andi6020 (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2022. okt. 31. 08:31
Az a baj, hogy (szerintem) ilyen államiban nincs. Magánban meg minden ott kezdődik, hogy 25-30.000 Ft. Per alkalom.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Józsibirka)
2022. okt. 31. 08:24

Amúgy eszek én szalonnát, kolbászt is! :D

Pálinkát nem szeretem, pedig apósom jó kis cseresznye pálinkát főzött :)

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 7962decf87)
2022. okt. 31. 08:22

Hát igen, az jó lenne, köszönöm :)

Próbálok legalább azon nem stresszelni, hogy fogyok 😵

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2022. okt. 31. 08:20

Sokan nem hiszik el, hogy nem csak az szenvedés, ha az ember könnyen hízik, hanem az is ha könnyen fogy! Én egy kicsit kevesebbet eszek pár hétig és már fogyok. Ég is elég kellemetlen...

Egyet értek, hogy sportolni, mozogni kell! Egy kis izmot kellene fel szednem! :)

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. okt. 31. 08:18
Köszi! Hát nem vagyok csont sovány, sőt senki nem jegyezte meg hogy fogytam. De én érzem, hogy ez azért kevés... Kifogyok a jó farmerjaimból :D
12. Józsibirka (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2022. okt. 31. 07:55
Oké
11. andi6020 (válaszként erre: 5. - Józsibirka)
2022. okt. 31. 07:51
Én ezzel fogyóztam, mondjuk puding nélkül. Inni meg nem iszok. Mármint alkoholt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook