Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy segítsek a gyereknek, ha magamon se tudok? fórum

Hogy segítsek a gyereknek, ha magamon se tudok? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 18. 10:30
Már az iskolában is csak a gondok jelentkeznek.Már csak ez hiányzott.
5. anyucika3 (válaszként erre: 4. - Kudoka)
2011. febr. 17. 11:43

Sajnos ez tipikus.Átruházza a felelősséget rád,és még van bőr a képén téged kritizálni:(((

Én is csak azt tudom mondani amit az előttem szólók.Legyél őszinte a fiaddal,és tudatosítsd benne,hogy rád mindig számíthat.Az apjára szerintem se mondj rosszat,de fényezni sem kell előtte,eltitkolni a dolgait,mert azzal is becsapod.Próbálj beszélni a férjeddel ha lehet,hogy működjön közre abban,hogy a lehető legkevésbé viselje meg a gyereketeket a válásotok.

4. kudoka (válaszként erre: 3. - Sylvia81)
2011. febr. 17. 10:08
Azt várja az apja hogy egyedül oldjam meg.Érzi hogy az így is gyenge kapcsolatuk még jobban gyengült és most próbál kapkodni.És ha szólok neki akkor az jön vissza hogy ellene nevelem.Pedig nincs szándékomban.
2011. febr. 17. 09:59

Legelső körben azt kell tudatosítani a fiatokban, hogy attól, hogy különmentek, még mindketten ugyanúgy szeretitek őt. De ehhez egyedül kevés vagy, az apjának is így kell tennie. És nehéz lesz, hisz sokat van távol.

A gyerek tükör is: a te rezgéseidet felerősítve adja vissza. Te sem igazán tudod, hogy állj az apjához mostantól, és ezt ő pontosan érzi.

Beszélgess vele sokat, figyelj rá nagyon, többet nem igazán tehetsz.

És még valami: ezt mondd el az apjának is!

2011. febr. 17. 09:57
Csak az öszinteseg.ES akarmilyen is az apja, elötte sose szidd!!
2011. febr. 17. 09:52
Épp most megyünk szét a fiam apjával 13 év után.5 éve külföldön dolgozik és eddig bírta.A gyerek mindent tud hisz nem hazudok neki.És ahogy közeledik az apjával való találkozás úgy egyre jobban összeroppan.Több időt töltök vele és éreztetem hogy szeretem de úgy látszik ez kevés.Van valakinek ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook