Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy segíthetnék a barátnőmnek? fórum

Hogy segíthetnék a barátnőmnek? (beszélgetős fórum)


21. gribedli*** (válaszként erre: 17. - Loretta16)
2017. nov. 10. 21:01

Egyszer randiztak és már szeretlek? :D


Ilyenkor az jut eszembe, hogy mivel a nő tette ki, nem a pasi, tudta, hogy a barátnőd meg fogja nézni, és direkt csinálta. Ennyi erővel bárkit megkérhetek, hogy csináljunk egy szelfit, felnyomom és aláírom, hogy szeretlek, oszt kész is. Erre nem adnék.


A pasitól is megkèrdezném, hogy mi ez, pl az is lehet, hogy letagadja. Ebben az esetben elküldeném a csajnak, hogy tudja, hogy szerelme tárgya letagadja őt (ennyire phöcs), a pasinak meg megmondanám, hogy szólhatott volna előbb és viszlát. Majd talál jobbat.


Igazából azt gondolom, hogy ha egy 6 éves problémás kapcsolatban sor kerül egy egy hónapos szünetre, az már mindenképpen a vége (pláne, ha előtte is problémás volt), így az 1 hónap utáni találkozóra csak visszavinném a fogkeféjét meg a ruháit az illetőnek, nem várnék semmi olyat, hogy a szarból vár lesz csak mert 1 hónapig nem láttuk egymást. Tehát tùl kellene lépni akkor is, ha semmilyen fb fotó sincs.

20. a.manus (válaszként erre: 17. - Loretta16)
2017. nov. 10. 19:14
Hmm, hát ez nem nagy dolog szerintem, mármint, hogy két ember egymás mellett áll szorosan, aztán, hogy ki mit ír egy kép alá is teljesen mindegy. Továbbra is kérdezzen rá, hogy mi a helyzet, és zárja le a kapcsolatot vagy folytassák, de a lényeg, hogy húzzon egy határt.
19. Bichi (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2017. nov. 9. 19:53
Ha igazi nagy szerelem lett volna, akkor nem tartanának szünetet. Ha mégis az, úgyis összejönnek újra. Én a csaj helyében semmit nem csinálnék, ha a pasi jelentkezik, abból kiderül mi van, ha meg nem, abból is ....
18. f.frezia (válaszként erre: 17. - Loretta16)
2017. nov. 9. 19:52

Jajj.. ebbe nem kapaszkodnék.

A csaj azért tette be a képet, hogy bebiztosítsa magát: a pasi az övé..


És mit vár a barátnőd? Hogy térden állva visszakönyörgi magát?

Biztos nem fogja, ez a vonat elment! :(

17. Loretta16 (válaszként erre: 15. - A.manus)
2017. nov. 9. 19:29
Egyértelmű kép: A nő tette ki, egymás mellett igen szorosan vannak. A nő aláírta hogy "szeretlek". A férfi semmit nem kommentelt oda.Most ebbe kapaszkodik a barátnőm...
16. f.frezia (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2017. nov. 9. 18:47

Nem tudsz mit csinálni, ha kell ezerszer hallgasd végig, ahogy sír..

Én anno felöltöztem csinibe, buliba mentem, mosolyogtam, összejöttem az egyik haverjával úgy, hogy lássa..

Nem mondom, hogy segített túljutni rajta, de könnyebb volt a lelkemnek. És iszonyat jól esett, mikor kiakadt rám..


Amúgy szünetet tartani egy kapcsolatban egyenlő azzal, hogy vége!

2017. nov. 9. 18:40
Fuh, mondjuk, nem tudom mi az az "egyértelmű a kép" dolog a péniszbukon, de ha úgy igaz, ahogy annak lennie kell, akkor elég durván megalázta érzelmileg a barátnődet. Kérdezzen rá, hogy most akkor vége? varrja el a szálat. Aztán ha már úgyis vége, véletlenül lökje a helyijárat alá és pipa...
14. töprengő (válaszként erre: 12. - Loretta16)
2017. nov. 9. 16:48

Szerintem se írjon neki.

" Csináljon úgy hogy nem tud semmiről ".

2017. nov. 9. 16:44

Támogatod, mellette vagy, meghallgatod.

Csendes társként :)


Semmi több.

12. Loretta16 (válaszként erre: 10. - Csakelőre)
2017. nov. 9. 16:37
A nő tette ki a képet. Így bukott le az "úr". Most a barátnőm akar neki írni, hogy mekkora gerinctelen. Én azt mondtam neki, ne tegye, még arra se érdemes az illető.
2017. nov. 9. 11:31

Bármennyire is fáj, elképzelhető, hogy ez a nő akivel a fényképen van már akkor megvolt mikor még szünetet sem tartottak.

Nagyon nehéz lesz, és ne hagyd cserben.

6 év hosszú idő.... de begyógyul majd a seb.... csak fájdalmak árán, és nagyon lassan

2017. nov. 9. 11:21
Szintén a tiltást vagy törlést javasolnék.Egyébként,nem hinném,hogy jelentkezne az úriember,hiszen kitett egy képet magáról és az új barátnőről..
2017. nov. 9. 11:20

Sír??


Emelt fővel mosolyogva élni tovább és hálát rebegni az ég felé,hogy nincs gyerek!


Az ilyen ember aki megbeszélés nélkül újrakezdi az életét az nem érdemel könnycseppet.Egy alamuszi valaki aki meg sem érdemli hogy férfinak titulálják!

8. töprengő (válaszként erre: 4. - 10cc61fb5a)
2017. nov. 9. 11:15

pia nélkül, mindent így.

nincs közös gyerek, könnyebb lépnie.

7. globus (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2017. nov. 9. 11:09
Törölni kell az ismerősök közül, vagy letiltani. Profilt nem nézegetni. Vidámságot, felszabadultságot közvetíteni felé. Fulladjon meg :)
6. 10cc61fb5a (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2017. nov. 9. 11:08
Figyelj, semmit nem kell tenni. Nem kell szidni a pasit sem előtte. De nehogy már bőgjön egy felnőtt nő egy kapcsolat miatt! Ha szünetet kellett tartani 6 év után, akkor ott már nem stimmelt valami. Inkább mondd neki, hogy köszönje meg a sorsnak (értsd: másik ribi) hogy vége. Ráfecsérel még 6 évet és szétmennek, hurrá, az mégxarabb. ;)
2017. nov. 9. 11:06

Az f a mindenhato, a megkerdojelezhetetlen igazsag. Egyesek ugy ugranak ra, mint a gyongytyuk a zodtknyra.

Aki menni akar, ra kell segiteni a kabatot!

4. 10cc61fb5a (válaszként erre: 3. - Loretta16)
2017. nov. 9. 11:04
Pia, buli, szórakozás, más pasival flört. Ennél jobb gyógyír nem kell egy nőnek. ;)
3. Loretta16 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2017. nov. 9. 10:57
Konkrétan mit tanácsoljak? Állandóan az adatlapját nézi és sír...Nem kéne nézegetnie!!!!Ha véletlenül jelentkezik nála az ex? Ír? Mit csináljon? Hogy lehet ilyenkor felnőtt módjára viselkedni? Sajnos eléggé érzelmi vezettetésű, félek, hogy elgyengül.
2017. nov. 9. 10:53

Nem sok mindent tudsz, de legyél ott mellette.

Nekem mindenki mondogatta, hogy meglátom jobb lesz nélküle (5 év) és most tényleg jobban vagyok mint vele az utolsó hónapokban. Úgy érzem végre élek... gyászoljon, szr lesz, nagyon. De elmúlik. Minden elmúlik egyszer.

2017. nov. 9. 10:43
Adjatok tanácsot, kérlek! Az egyik legjobb barátnőmet ma óriási trauma érte. Volt egy majdnem 6 éves kapcsolata, nem problémamentes, de hatalmas szerelemmel. Most tartottak egy szünetet, és megbeszélték, hogy 1 hónap elteltével megbeszélnek mindent. Ma a F...on meglátta a barátját egy másik nővel, a kép egyértelmű, és a komment is, amit a nő írt oda. A barátnőm azóta csak sír, és nem érti, miért nem mondta meg neki a férfi, ennyi együtt töltött idő után. Nincsenek ilyenkor vigasztaló szavak, tudom, mégis, ha járt már így valaki, hogy tudta ezt feldolgozni? Milyen tanácsokat adjak neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook