Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy oldjátok meg a kutyátok etetését, ha nem sok jut magatokra sem? fórum

Hogy oldjátok meg a kutyátok etetését, ha nem sok jut magatokra sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. nov. 4. 15:04
Kuvasz kutyánk van.Rengeteget eszik,azaz annyit,amennyit kap.A kenyeret beáztatjuk,és egy kis zsírt,vagy szaftot öntünk rá neki.Egy picivel mindig többet főzök,hogy legalább az "ízzel"becsapjuk.Sose kap tápot,mert szerintem nagyon drága.A tányérokból mindig a vödrébe öblítem az ételmaradékot.
2009. nov. 4. 15:03
én tápot vettem a kutyánknak és kimérem neki a napi adagját.kb 700 ft-os kutyatáp .2-2,5 hétre elég.
2009. nov. 4. 15:02

Én is maradékot adok neki leginkább. Feldúsítva száraz kenyérrel, és szoktam neki főzni nagy adag rántott levest,

azzal áztatom el a kenyeret, ha más nincs. De szívesen megeszi.

2009. nov. 4. 15:02
esetleg menj el egy hentesüzletbe, és kérdezd meg hogy nincs-e olyan állati eredetű hulladék, ami jó lenne nekik. a férjem hentes, és összegyűjtik a nyesedéket, és egy sok kutyásnak adják, mert ha az üzletből szállíttatják el, akkor azért fizetni kell.
5. eddit (válaszként erre: 3. - 8c73a5832e)
2009. nov. 4. 14:58
Fajkutyák?
2009. nov. 4. 14:58

Vannak elég olcsó tápok 10kg/1500ft...plusz van főtt láb,nyak meg stb.:) Ezek egyáltalán nem drágák + a maradék.

Vagy ha elmész egy étterembe a konyhára és megkérdezed nem e gyüjtenék neked össze a maradékot,lehet szerencsével jársz.

Hirtelen ennyi.:)

2009. nov. 4. 14:58
Most nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültem, de van 2 kutyánk akiket imádunk, nem válnánk meg tőlük... Hogy jön ki legolcsóbban az etetésük, táppal vagy házikoszttal,Ti hogy oldjátok meg?
2009. nov. 4. 14:57

Mekkora kutya?

Nálunk mondjuk mindent megeszik amit főzök, tehát nem kifejezetten a bolti szárazeledelt vagy konzervet adom neki....

2009. nov. 4. 14:55
Hogy oldjátok meg a kutyátok etetését, ha nem sok jut magatokra sem?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook