Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy ne féljek használni gyógyszereket? fórum

Hogy ne féljek használni gyógyszereket? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 21. 02:28
Köszönöm a válaszokat, igen azt hiszem ebből pszichológus lesz.
2022. febr. 20. 19:23
Ez nagyon nem normàlis! Ez màr fóbia, aminek elejét kellene venni most, amíg nem lesz még rosszabb. De nem itt, hanem fordulj szakemberhez! Pszichológus, kineziológos, stb.segíthet.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2022. febr. 20. 17:16
Szerencsére nem olyan régi.
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 20. 17:13
Nem tudom, ezt le kell győznöd. Ha még nem régen tart, keress fel egy pszichológust, vagy a neten a Web beteg-re írj.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2022. febr. 20. 17:08
Szia, nem is nyúlok bele de attól félek ha véletlen megtörténne. Épp hogy csak oda kapok vagy ilyen és ennyitől parázok.
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 20. 17:06
Először a szájba-szembe nyúlkálásról kellene leszokni.
2022. febr. 20. 16:50
Nem is tudom mióta de egy ideje fennálló zavaró problémám, hogy rettenetesen félek szedni bármi gyógyszert legyen az hüvelykapszula, kénes sampon, arcra nyugtató krém. Tehát bármi ami kicsit krémes állagú. A szilárd lenyelhető tablettákkal nincs bajom, azokat lenyelem parázás nélkül. Mióta korpás hajamra kaptam ilyen kénes samponokat, azokra ugye fel van tüntetve hogy szembe, nyálkahártyára ne kerüljön és ezektől még hajmosás előtt kezdek parázni. Próbálom erősen lecsukni a szemem hogy még egy csepp se menjen bele. Egyszer véletlen mosás közben belement egy csepp és annyira csípett hogy azt hittem megvakulok pedig egyből kiöblítettem és utána elmúlt de ott konkrétan felmehetett a vérnyomásom is, itt a dercos sampont használtam. Most is hajat mostam, ma ilyen fura állagú kénes samponnal és nagyon hezitáltam de kellett és miután végeztem vagy 5x kezet mostam nehogy véletlen szájamba nyúljak vagy szemembe és még most is azon félek hogy ne fulladjak meg vagy ilyen. És most hogy tiszta száraz a hajam még ha beletúrok is aggódok és folyton kezet mosok, pedig azóta 1 óra eltelt és semmi reakció.. Korábban hüvelygombára kellett hüvelykapszulát szedni és elején nehezen ment így az egyik sajnos eltört és nedves lett így kicsit "olyan" lett az ujjam így ismét bepánikoltam és vagy 3x mostam kezet. Seborrheára kaptam arckrémet amit nem használtam tovább emiatt mert bármikor felkentem utána sokszor mostam kezet és ha bármikor számba nyúltam picit ezen paráztam hogy ne legyen baj...De nem csak gyógyszerekkel vagy krémekkel van ez hanem pl.mitesszer eltávolító gélekkel és maszkokkal is. Fogalmam sincs mitől alakult ki de korábban nem emlékszem hogy ezzel ennyire szenvedtem volna. Ez mennyire normális pánikolás vagy hogy szokták ezt nevezni? Hogy tudnám félelmek nélkül szedni a kapott gyógyszereket pánik nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook