Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy működik ez? Vagy legalábbis hogy kellene működjön? fórum

Hogy működik ez? Vagy legalábbis hogy kellene működjön? (beszélgetős fórum)


10. globus (válaszként erre: 6. - MoulinRouge)
2022. jún. 26. 17:53
Elsőre bőven elég, ha megvan a szimpátia. Vagy kialakul több, vagy nem 🙂
2022. jún. 26. 17:50

Ez egy erőltetett valami.


Egyébként mi az, hogy: hogy kellene működni? :/

8. Bichi (válaszként erre: 6. - MoulinRouge)
2022. jún. 26. 16:27
szerintem meg is válaszoltad a kérdést, egy haver / barát, semmi több. Ha eddig eszedbe sem jutott, hogy megöleld, sőt a találkozás sem izgat igazán, akkor miért is kellene erőltetni, hogy ez több legyen?
7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - MoulinRouge)
2022. jún. 26. 13:51
Akkor nem mész belőle semmi. Nem kell ezt túl gondolni.
6. MoulinRouge (válaszként erre: 5. - Globus)
2022. jún. 26. 13:41
Viszont mi van, ha nem fogok beleszeretni? Szeretek vele lenni, jókat lehet vele beszélni, kellemes a társasága, csúnyának nem csúnya, viszont nem vagyok szerelmes belé, nem jön, hogy megcsókoljam, megöleljem… ha vele vagyok, jól érzem magamat, viszont nehezen veszem rá a fáradságot, hogy találkozzak vele.
5. globus (válaszként erre: 4. - MoulinRouge)
2022. jún. 26. 13:00
Akkor viszont legyél türelemmel. Találkozzatok gyakrabban, csináljatok közös programot. Bontakozzatok ki együtt.
4. MoulinRouge (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. jún. 26. 12:52
A helyzet az, hogy elég nehezen nyílok én is meg. Nem mondom, hogy nem tetszik, de talán nekem még hatodik találkozás alkalmával is gyors lenne. Tudom, hogy kedvel, tudom, hogy fontos vagyok számára, de azt látom, hogy ha telefonon beszélünk, akkor más, mint személyesen. Személyesen mintha kicsit visszahúzódottabb lenne.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2022. jún. 26. 12:38
Bármi lehet. Ha nem lép tovább kérdezz rá, ha neked tetszik. Vagy vezesd rá hogy történjen valami.
2. globus (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2022. jún. 26. 12:31

Idáig nem tudta, most megmondtad.

Ha ezek után sem bírja helyesen értelmezni az állapotot, akkor ne fordíts rá több időt.

2022. jún. 26. 12:10

4-5x találkoztunk pár órára. Beültünk valahova, beszélgettünk, este jó éjt, puszi és ennyi. Tegnap megkérdezte, hogy most mi van, akkor együtt vagyunk. Mondtam, ha szeretnéd, nekem nincs ellenemre, legyünk.

Őszinte leszek nem igazán tudom hogy megy, mert így nem voltam még, hogy valakivel ennyi ideig találkozgattam, de nem volt semmi. Mi lesz ennek így a folytatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook