Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy működik a laminálás? Csak szabvány méretekben lehetséges? fórum

Hogy működik a laminálás? Csak szabvány méretekben lehetséges? (tudásbázis kérdés)

2011. febr. 13. 13:13
Van speciális erre a célra is ha minőségire van szükség, de van másféle is. Az ár a minőségtől függ.
2011. febr. 13. 11:43

Értem, köszi! Nem használtam még ilyen gépet, így tök analfabéta vagyok a témában!

Még egy kérdés! Ezek speciális összetételű fóliák? Vagy esetleg próbálta már vki jó minőségű (vastagabb) lefűző tasakkal?

Nálam elég sok lap laminálásáról lenne szó, így egy kisebb vagyonba kerülne a tasakok megvétele...

Vagy esetleg tudtok olyan helyet ajánlani, ahol olcsón lehet venni fóliát? Neten 30 Ft körül találtam az A/4-t.

6. Humor Helga (válaszként erre: 5. - *Pillango*)
2011. febr. 13. 09:35
azt nem tudom ... én csak az A/4-t és az A/3-t szoktam használni... aztán meg aprítom :)
5. *Pillango* (válaszként erre: 4. - Humor Helga)
2011. febr. 13. 09:24
így van. sőt, szerintem fénymásolószalonban nagyobb is van.
2011. febr. 13. 09:23
van A/3as méretű fólia is...
2011. febr. 13. 09:21
VAGY! pl egy A/4 fóliába teszel többet és szétvágod őket utána. sokféle lehetőség van:)
2011. febr. 13. 09:21

nem csak szabványméretben! a fóliák általában szabványméretek, ha kisebb papírt teszel bele, leleminálod, és ha kész, levágod a széléről a felesleget.

úgy működik, hogy a műanyag fóliát a papírra és köré olvasztja a gép. utána lehet vágni.

2011. febr. 13. 09:13
Hogy működik a laminálás? Csak szabvány méretekben lehetséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook