Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy miért próbáld ki a Netamin Ördögnyelv-kivonatot? fórum

Hogy miért próbáld ki a Netamin Ördögnyelv-kivonatot? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogy miért próbáld ki a Netamin Ördögnyelv-kivonatot?

20. Chiron (válaszként erre: 1. - Bioszallito)
2014. aug. 15. 10:26
Kedves bioszállító - csak mert folyamatosan félreinformál - a glükomannán a kojac növény gyökérgumójának vízben oldódó élelmi rostjai - nem KAKTUSZ és nem KIVONAT. És ami a legfontosabb nem ÖRDÖGNYELV Semmi mást nem neveznek a szakirodalomban glükomannánnak, csak a konjac növény rostjait! Van a kaktuszok közt is egy "ördögnyelv" nevezetű növény - de az nem azonos a konjac növénnyel ami egy cserjeszerű növény gyökérgumóval! Ha valamit el szeretne adni- talán érdemes lenne korrekten tájékoztatni a vevőket! Ön nem hiteles!
19. bdf78cc352 (válaszként erre: 18. - Ubi pretium)
2014. júl. 20. 18:43
psyllium husk, olyan élemi rost mint a konjac liszt, annak mellékhatásai nélkül.Inkább idd azt, kíméletesebb és pont olyan jó!Árban sem roszabb, a müllerben fitt+ vitál néven saját márkás termékben, 250g 1700 ft.De vettem már herbáriában 100g 1100ft.
2014. júl. 20. 16:25

Ja,van itt olyan,aki csak a lisztet használja?Hogy tudnám csökkenteni ezt a mocorgást a hasamban,meg ennek következményét????Egy jó pár napra eltűnt,ma visszajött,de valami kegyetlenül :(


Van valakinek valami jó ötlete hozzá?Örökké hálás leszek érte!!

2014. júl. 20. 16:23
Én is szedem,néha kiegészítve Konjac liszttel,de már -2.5kg-nál tartok egy hét után.Igaz,én tornázom és futok is.
2014. júl. 5. 08:47
ez egy újabb népbutítás !és sok nő keresi is a patikákban. Én majdnem minden fogyókurás kapszulát kipróbáltam de egy deka sem ment le rólam! most vettem káposztaleves kapszulát almaecettel,1 hónap múlva nyilatkozom milyen eredménnyel jártam.Az almaecet a leghatékonyabb szerintem, régen nekem hatásos volt, a kilók szaladtak le rólam. Na és persze a mozgás !
15. emagdi
2014. jún. 28. 09:15
hát ehhez csak ennyit fűznék hozzá: LOL (meg az is aki az ilyen csodakapszulákban és társaiban bízik)
2014. jún. 24. 21:45
Helyette ajánlanám a konjak lisztet!
2014. jún. 24. 19:15

Van már Ördögnyelves fórum itt :

[link]

Ott már nagyon sokan leírtuk a tapasztalatainkat!

2014. jún. 24. 18:55
Az igazi hatásos szerek az eredeti kínaiak. 8 éve bizonyít már.
2014. jún. 24. 18:46
Nem tudom a burgonya mièrt mumus a fogyàsnâl? Ha nem olajban tocsogó sült krumplit eszünk,akkor semmi gond nincs vele.Inkàbb,mint a pèkàrúk,ràadàsul nincs lektin tartalma,mint a rizsnek.
10. syria (válaszként erre: 8. - Sirga)
2014. jún. 24. 17:49
Sajnos nálam is. :(
2014. jún. 24. 09:50
Arra jöttem rá, hogy nem igazán szükséges a 2-3 kapszula egy nap, elég csak ebéd előtt bevenni, sőt, ha elfogy nem is rendelek többet, mert önmaga főétkezések előtt elég a fél liter víz evés előtt egy fél órával és ugyanott vagy mint a kapszulával. Ja és persze elkezdtem 3 hete a napi 80 perc gyaloglást és heti 2x tornázom, így lement 3 kg. Tuti a mozgásnak és az odafigyelésemnek köszönhetem, megválogatom mikor mit eszem. :)
2014. jún. 24. 09:14
Szponzorált cikk - nálam itt veszti el a hitelét. :P
7. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Taurus82)
2014. jún. 23. 21:49

Hja, mindenutt errol olvasni, hgy Csisztu Zsuzsa is ettol fogyott.

En inkabb maradok a testmozgasnal :)

2014. jún. 23. 16:06
A csapból is ez a sz.. bocs ördögnyelv kapszula folyik. Ki garantálja hogy valóban semmi mellékhatása nincs? Ha jobban utánaolvas valaki akkor azért kiderül ez-az erről a " csodaszerről"...
2014. jún. 23. 15:29

Sport, (aki a lassút bírja az séta, aki a gyorsabbat is az bármiylen aerob, vagy úszás), megfelelő szénhidrát mentes étkezés. Se burgonya, se rizs, se cukros és előregyártott élelmiszerek.

Hidd el sokkal kíméletesebb és hatásosabb mint valami csodaszer.

Én NEM javaslom, nem azért mert próbáltam, hanem azért, mert azt, hogy OÉTI csak azt jelenti, hogy Magyarországon forgalomba hozható, semmilyen viszgálaton NEM esik át, mert MA ez MO-n NEM KÖTELEZŐ, a másik pedig, hogy NE a csodaszerektől várja már v.ki, hogy csinosabb lesz, vagy lefogy!!! Azért TENNI kell, mégpedig ÖNMÉRSÉKLETET!!!

Visszatérve az OÉTI-re: Bárki bármit engedélyeztethet az OÉTI-nél, sajnos. Szóval én NEM tenném, de kinek szíve dolga.

2014. jún. 23. 15:19
Hű de nyomatják most ezt az ördögnyelvet:-)
3. Ekka
2014. jún. 23. 15:06

Hogy miért próbáljam ki?

Tán', hogy gazdagítsam a forgalmazókat?! (jó válasz?:-P)

2014. jún. 23. 13:13
Én is ezt a fajtát rendeltem meg és szedem is, napi 2 kapszulát. Nem tudom miért, de mégis van néha, hogy rámjön az ehetnék, sokszor pedig elvagyok nem gondolok az ételre. Hogy ez mitől lehet? A kapszula szedés mellett naponta 80 perc intenzív gyaloglás és heti 2x torna van. A súlyom az ingadozik, de még nem igazán akar megintulni. Ez aggasztó egy kicsit.
2014. jún. 23. 12:58
Az ördögnyelv-fügekaktusz kivonata, a glükomannán nemrég került a fogyókúrás készítmények középpontjába. Ez a kaktuszból kivont rost több módon is segíti a fogyni vágyókat céljaik elérésében. A klinikai kutatások elsősorban a glükomannán étvágycsökkentő, méregtelenítő és az elfogyasztott tápanyagokból a zsír felszívódását gátló hatását vizsgálták. Több vizsgálat is bizonyítottnak találta ezen kivonat hatékonyságát.

Ugrás a teljes írásra: Hogy miért próbáld ki a Netamin Ördögnyelv-kivonatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook