Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet visszaállítani a Google-t kezdőlapnak? fórum

Hogy lehet visszaállítani a Google-t kezdőlapnak? (tudásbázis kérdés)


10. kristo_f (válaszként erre: 8. - Salabakter)
2014. szept. 21. 13:59
Én azt se értem hogymiért nem telepít inkább [link] -rá/ha érted :)/
9. bed00b28ec (válaszként erre: 8. - Salabakter)
2014. szept. 21. 09:17
Neked,ő lehet ezt szereti.
2014. szept. 21. 08:17
Miért nem használod a google chrome böngészőt?Sokkal jobb!
2014. szept. 21. 08:00

Firefoxnál: Menü megnyitása -> Beállítások -> Általános -> Itt tudod.

Chrome: Menüt megnyitod -> Beállítások -> Induláskor -> és itt

2014. szept. 21. 07:49
Firefox?
2014. szept. 21. 06:26
Milyen böngészőt használsz? Mer ez a leglényegesebb kérdés. Enélkül nem tudok segíteni. :)
2014. szept. 21. 05:54
A házikó jellel mikor rajta állsz kattints rá, hogy legyen ez a kezdőlapom.
2014. szept. 21. 05:49
Kezdőlapnak is visszaállt a yahoo. Ilyen erőszakkal az életben nem találkoztam.
2014. szept. 21. 05:41
Első lapnak a google-t hozza be, de a többinek azt a szemét yahoot. Ez egyben azt is jelenti, hogy ami korábban nekem megvolt, hogy a kedvenc oldalaim ikonként ott voltak, hogy egyszerűen rájuk lehessen kattintani, az is elszállt a szélben.
2014. szept. 21. 05:23
Korábban ez volt a kezdőlapom és kiváló volt. Aztán átállt Ask.com-ra, de az is elfogadható volt, bár a google jobb. Most viszont, miután rendbe lett téve a gép, átállt yahoora, ami a legnagyobb f.s a világon, egy ócska szemét sz.r. Tudja valaki, hogy lehet visszaállítani a google-t? Megnéztem a leírást róla, de nem lehet megcsinálni, semmi sincs meg, amit magyaráz. Igen, próbáltam leírtani a yahoot, kitöröltem, erre megint ott van. Elegem van az egészből, most lett elvileg rendberakva a gép és azóta is csak a baj vele. Talán jobb lenne, ha megtanulnám kicsit jobban a gép kezelését, mert ez igy egy nagy nulla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook