Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy lehet pénzt adni jópofán nászajándékba fórum

Hogy lehet pénzt adni jópofán nászajándékba (beszélgetős fórum)

15. Csigusz 79 (válaszként erre: 14. - Vic.)
2010. aug. 12. 23:42
Bocsánat de úgy látom akinek írtam a véleményem annak kitörölték a hozzászólását :-O ne vegye senki magára!
14. vic. (válaszként erre: 11. - Csigusz 79)
2010. aug. 2. 08:25
???
13. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Eda001)
2010. júl. 19. 11:39
Mi egy gravírozott ezüst ládikában kaptuk a pénzt a szüleinktől. A nevünk és a dátum volt belegravírozva, azóta ezt használom ékszeresládának.
12. Vecy
2010. júl. 19. 07:23
Fényképalbumba dugdostuk az ötszázasokat a képek helyére. Bár errefelé ez már régi ötletnek számít, de hátha máshol még új :)
2010. júl. 19. 00:07
De gáz vagy te hallod,pffff
10. Csigusz 79 (válaszként erre: 3. - Vic.)
2010. júl. 19. 00:07
Én is erre gondoltam :)
9. bettiletti (válaszként erre: 1. - Eda001)
2010. júl. 18. 23:26

Szia!


Láttam egyszer virágcsokrot, ahol a virágok helyett pénz volt dróton, de úgy elosztva, mintha virág lenne :) Persze lehet benne virág is.

Tök jó, ötletes volt.

2010. júl. 18. 21:54

A lányom most volt esküvőn ő mesélte...

Torta alakú dobozra valahogy gyurma segítségével volt a sok papírpénz betekerve és szorosan egymásmellé tűzve(Holnap meg kérdezem a lányom,és ak le írom részletesen)

A másik,valami fém dobot,ami úgy nézett ki mint egy elöltöltős mosógép(de lehet h játék mosógép volt)Abba volt beletömködve egy csomó pappírpénz(pénzmosás),és egy csomó kaparós sorsjegy!

2010. júl. 18. 21:46

Szia!

Nézz bele a naplómba:

[link] volt a Húgomék esküvője, Ők is pénzt szerettek volna, én tésztába tekertem nekik:-)))


Nagyon nagy sikere volt!:-) Ja, a 31. hozzászólás mellett van a kép!

2010. júl. 18. 21:45
Tesómék kapták az esküvőjükön. Egy "torta" volt. két törölközőt spirál alakban torta formájúra csavartak (bele volt hímezve a nevük), szép szalaggal átkötötték. A "gyertyák" összesodort ötezresek voltak. :) Azzal a dumával adták át nekik: "hoztunk még egy tortát, de jó lenne, ha nem gyújtanátok meg a gyertyákat"... nagyon röhögtünk... :)))
2010. júl. 18. 21:43

Én nemrég voltam egy lakodalomban, ahol az ifjú pár kapott az egyik barátjuktól egy apró kincses ládikát, és abban volt a pénz, de úgy, hogy alul volt a papírpénz, a tetejére meg egy csomó apró volt szórva, mindenféle pénznemben, meg kis kövecskék, úgyhogy tényleg úgy nézett ki, mint egy kincsesláda.

Egy másik barát pedig összetekergette a papírpénzt, és szívformát csinált belőle a pár egyik kinagyított fényképe köré... de nem tudom, hogy hogy erősítette oda, mert nem láttam közelről.

A többség egyébként borítékkal ment... a férjem poénkodott is ezen, hogy: "olyan, mintha műtétre várna ez a sok ember" ;)

2010. júl. 18. 21:42

Virágcsokorhoz kötve szuper!

Felfújt lufiba több kis lufi,és szépen hajtogatott papírpénz!

3. vic.
2010. júl. 18. 21:40
Mondjuk egy nagy virágcsokorba tűzdelve..:))
2010. júl. 18. 21:39

Mi az unokahugomtól kaptunk egy nagy képkeretbe pakolva pénzt. Szerintem az nagyon ötletes.

Egy másik ismerőstől pedig ásót-kapát-nagyharangot kaptunk. A harangban volt a pénz elrejtve.

2010. júl. 18. 21:37
Hugoméknak lesz esküvő és pénzt szeretnénk adni nászajándékba, de nem szeretnénk csak úgy átadni. Ötleteket várnék, hogy lehet pénzt adni, de nem boritékba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook