Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy lehet megszabadulni a mitesszerektől? fórum

Hogy lehet megszabadulni a mitesszerektől? (tudásbázis kérdés)


19. Zsú1965 (válaszként erre: 8. - Rescue)
2014. ápr. 11. 16:19
És no csoki meg kakaó...
18. Évivi (válaszként erre: 16. - Adry1992)
2014. ápr. 11. 06:53
Addig nem tudod meg, amíg ki nem próbálod. Láthatod, hogy az AHA is van akinek tökéletesen bevált, van akinek csak időlegesen használ.Meg kell találni a bőrödhöz való krémet, ami segít.Igaza van babikának, a mozgás is sokat javít és tényleg ne nyomkodd!Nekem már eszembe sem jut, mióta Ilcsit használok.
2014. ápr. 11. 06:23

Amúgy sportolsz eleget? Nekem az is sokat számít a bőrömnek, és szerintem nem feltétlen jó, ha sok mindennel kezeled. Nekem azóta szép a bőröm amióta már a lent említett dolgokat használom csak. Amikor kentem mindenféle csodaszerrel hát... száraz volt, és csúnya pattanásos.

Ja és egy tanács még: NE NYOMKODD!!!

2014. ápr. 10. 15:05
Én amúgy inkább az Ilcsi almás-citromos arctisztítóira gondoltam, szerintetek milyenek?
2014. ápr. 10. 15:04
Nem, sajnos az AHA savas hámlasztástól ugyanúgy visszamitesszeresedik a bőröm, hetente-kéthetente 1 alkalom nem segít ezen. Az igaz, hogy szebb lesz tőle a bőröm és a hegek ellen nagyon jó, de a mitesszerek kialakulása ellen semmit sem ért nálam.
14. Évivi
2014. ápr. 10. 12:36

Ez is Te vagy?: Úgy fél éve végigcsináltam egy 12 alkalmas kezelést a kozmetikusomnál, nagyon szép lett az eredmény. Azonban mivel nem bírom megállni a mitesszerek nyomkodását a bőröm ismét heges lett, ezért szeretnék még egy kezelést végcsinálni, ezúttal saját magam, itthon csinálnám. Be tudna esetleg valaki szerezni nekem 1-1 tégellyel belőle?

A címem: adry1992@

Mert akkor tudod a megoldást!!!ILCSI-AHA!!!

2014. ápr. 4. 10:25
Hát kakukkfű íze van :) Szerintem finom, én termesztem is, meg alapból jobban pártolom a természetesebb dolgokat :)
2014. ápr. 4. 10:13
És a kakukkfűnek milyen íze van? Fűszerként sem nagyon használtam eddig, de teaként nehezen képzelem el jónak...
2014. ápr. 4. 06:37
Nekem is van pattanásom, mikor mennyi, de még a tűrhető kategóriában. Én gyógyszertári hidrofiles kenőccsel mosok arcot. Néha sóval átradírozom.. és ennyi. Amúgy tudod mit vettem észre? Múlt héten és előtte meg voltam fázva, és kakukkfű teát ittam csak, az első nap 3! litert, utána csak 2-t. Na az arcom ne tudd meg milyen szép volt. :-) Utána olvastam, hogy tesztelgetik a kakukkfüvet ilyen dolgokra.
2014. ápr. 2. 15:41
Elnézést, de nem láttam, hogy új válaszok érkeztek. Lehet, hogy összefügg, de valami tüneti megoldást akkor is keresnem kellene rá, mielőtt még soktízezerért átvizsgáltatom magam. A táplálkozásomon pedig igyekszem változtatni, bár nagyon nehezen megy. :(
2014. ápr. 2. 07:56
Nincs PCO-d véleltlenül??? Csakmert az előző fórumcímedben túlzott szőrösödést emlegetsz. Ezzel ne nőgyógyászhoz, hanem endrokrinológushoz menj! A fogamzásgátló nem megoldás rá,de itt van egy csomó fórum, ami a PCO-val foglalkozik, érdemes lenne utánanézned!
2014. ápr. 1. 21:45
Táplálkozás megváltoztatása, 0 cukor, sok gyümölcs és zöldség, sok fehérhús, kevés zsíros étel, no chips, nasi, no cukros üdítők! Több víz bevitel!
2014. ápr. 1. 21:05
De ha már itt garázdálkodsz,akkor vissza lőhetnél egy választ!
6. 82d45dcd14 (válaszként erre: 5. - Adry1992)
2014. ápr. 1. 17:38
Szerintem,összefügghet a 2nappal ezelőtti fórumcímeddel!
2014. ápr. 1. 16:44
Már három bőrgyógyásznál is voltam az évek alatt, egyik sem segített. Szedtem antibiotikumot (hogy minek, azt nem tudom, de ezt írták fel), szedtem fogamzásgátlót, aztán kentem Zynerittel hónapokig, de semmi sem használt.
2014. ápr. 1. 16:25
Na,mi van..ennyi volt?
2014. ápr. 1. 15:55
Bőrgyógyász?
2014. ápr. 1. 15:53
Kozmetikus kezelése nem segít, pár nap múlva ugyanolyan mitesszeres a bőröm.
2014. ápr. 1. 15:44
Hogy lehet megszabadulni a mitesszerektől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook