Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet megismerkedni egy félénk fiúval úgy, hogy ne tűnjek nyomulósnak? fórum

Hogy lehet megismerkedni egy félénk fiúval úgy, hogy ne tűnjek nyomulósnak? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 5. 15:19
Szerintem sem gáz a chat - ha ez a módszer egyszer bevált, próbáld meg újra! Ha vannak közös zenei és filmes kedvenceitek, akár azzal is ráírhatsz, amikor látod, hogy fenn van, hogy hallottad, most lesz koncertje/adják a filmet, ... Tök jó lenne megnézni! Még jobb, ha utalsz az előző chat-es témára. :) Sok sikert!(Az érettségire is.)
2012. ápr. 5. 14:52

A chat nem gáz, én is ott ismertem meg a páromat anno sok sok éve és most várjuk első közös babánkat! Szóval ha érdekel a srác, hajrá. Ha van közös téma, akkor csak tudsz valamivel ráírni. Nálunk is én írtam rá az elején mindig és látod itt vagyunk, együtt. Vannak ilyen pasik...

Kérdezd meg hogy van, régen láttad, aztán majd megy a maga útján, szépen a beszélgetés...

2012. ápr. 5. 14:42
A sráccal egy suliba járunk, az ismerősöm facebookon, egyszer ráírtam és beszélgettünk, nagyon értelmesnek tűnik. Voltak közös témáink, de aztán mennie kellett. Suliban nem látom és nem írt rám chaten sem, pedig fent volt. A barátja szerint nagyon félénk, ha lányokról van szó és nem is volt még barátnője. Nem akarok nyomulós lenni, de legalább még egyszer beszélnék vele így virtuálisan és akkor majd kialakulhatna később, hogy találkozunk sulin kívül vagy ilyesmi. Én nemsokára el fogok ballagni, tehát már nincs sok időm, szabadidőmben is tanulok, mint a gép az érettségire, de emellett nem szeretném, hogy ez annyiban maradjon. Sok ugyanolyan zenekart szeretünk, meg filmet, tehát vannak közös témáink és úgy tűnt, szimpatikus vagyok neki, kedves volt és érdeklődő. Szerintetek mivel tudnék még ráírni, ami nem nyomulós, de mégis észreveszi, hogy szeretném megismerni? Idősebb vagyok nála 1,5 évvel. Tudom, hogy a chat gáz, de nincs közös baráti társaságunk, ami által megismerkedhetnénk és én most amúgy sem járok el sehova.
2012. ápr. 5. 14:42
Hogy lehet megismerkedni egy félénk fiúval úgy, hogy ne tűnjek nyomulósnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook