Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy lehet lekuzdeni a terhesseg elso feleben levo rossz kozerzetet? fórum

Hogy lehet lekuzdeni a terhesseg elso feleben levo rossz kozerzetet? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 20. 19:53

és tényleg sehogy..bár nekem csak hányingerem volt némi szédüléssel fűszerezve, de ettől eltekintve egész jól viselem.Bár ami az illatokat, szagokat illeti tényleg igaz az hogy terhesség alatt sokkal érzékenyebb az orrod a szaglás terén: én pl.. aki alapból utálja a hal szagát, és a halászlevet sem tartom a favorit kajáim közé, azt hittem hogy a terhességem 8. 12. hete környékén hogy kihányom magam, ugyanis halászlevet főzött otthon az anyósom, és a hal előttevaló nap már a fürdőkádban úszkált..

kénytelen voltam segíteni és leküzdeni az undoromat.ha láttál még széles orrlyukú embert az undorral kiülve az arcára akkor az én voltam.

a másik amit még nagyon rühelltem mint szagot az az ázott kutya szag: kiszálltam a kocsiból, vagy csak kimentem az udvarra és ezt éreztem

2008. nov. 14. 08:08

Sehogy :) :( kerüld azokat a dolgokat amik eleve felforgatják a gyomrodat, nálam ilyen volt a hütő, ha csak kinyitottam már rohantam a vécére, nem föztem az első három hónapban mert minden kaja szagtól rosszul voltam.


Hányinger ellen jó ha hideg vizet iszol amikor érzed hogy jön ez a hányinger érzés, vitamin b6 is jó hányinger ellen, nekem legalábbis írt fel a nőgyógyászom és használt

2008. nov. 14. 08:06
DEEEEE MEGÉRTEEEE!!!!!
2008. nov. 14. 08:05
sajnos /számomra / sehogy- 3 gyerkőc=3X8 hónap rosszullét
2008. okt. 21. 21:59
Sajnos sehogy!Az mindenesetre jót tesz ha van valaki aki át segít rajta,és gondolj a babádra!Érte majd sokkal keményebb dolgokat is el fogsz viselni,de majd rá jösz hogy bármit meg ért!
2008. okt. 21. 11:46
sehogy, én csak arra gondoltam mennyire boldog vagyok hogy babám lesz. ez átsegitett a nehezebb idöszakon
2008. okt. 21. 01:53
a cél, a BABA várása elviselhetővé tette :)
2008. szept. 18. 08:43
Sajnos még megnem mozdult a bab addig szörnyű volt,fájt nagyon a fejem, hánytam stb. Mikor megmozdult onnantól semmi bajom nem volt.Nem lehetett lekűzdeni semmivel.
2007. jún. 23. 11:38
Az az erdekes az egeszben, hogy nekem ez a masodik terhessegem es azert reagalok rosszul ezekre a jelekre , mert az elso terhessegem alatt semmi ilyen problemam nem volt, akkor jo etvagyam persze hanyingerem is volt de az 12 het utan megszunt, rengeteg gyumolcsot megettem, most meg azt sem tudom enni allando hanyigerem van, akor rengeteget dolgoztam, most meg a minimalisra alig vagyok kepes, vajon kenyes lesz a babam???? vagy semmi koze az egeszhez, most15 hetes vok, de semmi valtozas
2007. jún. 23. 11:02

Nekem a nagyon hideg ásványvíz és tea valamint a rágózás segített napközben.

Reggel otthon úgy voltam vele, hogy jöjjön aminek jönnie kell. A reggeli rosszulléten semmi nem segített.

12. LoLiNa
2007. jún. 23. 08:58
Magne b6 nekem a lábgörcsöket mulaxtotta el :-) annyi haxna legalább wolt :-)
11. kszisz
2007. jún. 22. 20:22
Arra gondolok,h legalább a pici jól van, fejlődik rendesen és így ad jelet magáról :)))) Különben nálam igazán semmi se vált be, se reggeli keksz, se tej, se MagneB6.
2007. jún. 22. 16:28
Reggel, ébredés után azonnal egy keksz. Mozdulás nélkül. Nekem bevált.
2007. jún. 22. 15:11
nekem a roxxullét a xülés napjáig megwolt. semmi nem segített. hányingerre a tej wolt többé kewésbé hatásos
2007. jún. 14. 20:48
én az elevittöl lettem jobban, amíg nem szedtem, addig én is hánytam, gyenge voltam
2007. ápr. 16. 11:27

Nekem mis volt, nem is kicsi, de aztán mintha elvágták volna, elmúlt. Nekem egy kis környezetváltozás tett jót. Mozdulj ki otthonról egy-két napra, egyél finomakat és gondolj arra a kis csodás lényre akit a szíved alatt hordasz...

Sok szerencsét és kitartást

2007. ápr. 15. 19:50
Egy idő után elmúlik,addig tarcs ki!
2007. ápr. 15. 16:17
Sok-sok pihenés, szeretetet adó környezet, és finom kaják.:DDD
2007. ápr. 15. 14:17
Idővel elmúlik. :)
2007. ápr. 15. 13:22
Pozitív gondolkodás!Nagyon fontos!Sok sikert!
2007. ápr. 15. 12:50
El kell viselni ,ami nem könnyü.....
2007. ápr. 15. 11:42
Hogy lehet lekuzdeni a terhesseg elso feleben levo rossz kozerzetet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook