Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy lehet gépről a Sony Ericcson X8r-a játékokat és témákat feltenni? fórum

Hogy lehet gépről a Sony Ericcson X8r-a játékokat és témákat feltenni? (tudásbázis kérdés)

2012. ápr. 24. 11:29

Sony lesz a Sony Ericssonból

2011.10.27. 09:35

Ma hivatalosan is bejelentette a két cég, hogy tízéves együttműködést követően elválnak útjaik. A japán vállalat bő egymilliárd euróért veszi át a svéd cég Sony Ericssonban lévő 50 százalékos részesedését.

Az együttműködés sokáig nagyon bíztató volt. 2004 és 2007 között folyamatosan növekedett a vegyesvállalat nyeresége. Négy évvel ezelőtt már az 1,1 milliárd eurót is meghaladta a nettó profit. Ezt követően azonban teljesen elvesztette a fonalat a Sony Ericsson és 2009-ben már 836 millió eurós veszteséggel zárták az évet. Tavaly ugyan a válságintézkedéseknek köszönhetően szolid nyereséggel zártak, de a legutóbb publikált 2011-es negyedév eredménye már ismét pirosba, azaz veszteségbe fordult.

-------------------------------------------

Én meg még azt hittem hogy az Android, és az Xperia sorozat az egekbe röpítette őket. x10, valamint a mini, és ugye a pro változat mindez dupla felvonásban. a hír későbbi tartalmából az is kiderül hogy az iPhone felsőkategóriás készülékeivel szerette volna felvenni a versenyt (mint utóbb kiderült sikertelenül), továbbá a mobilpiac alsóbb kategóriáiban is alul maradt a samsung-al szemben. Számomra fura hogy mért nem tud a két véglet közt valahol középen talpon maradni. Most adott a szarnak egy pofont ezzel a nagy részesedés felvásárlással. Kíváncsi leszek mit talál ki, de az tuti hogy a samsung S5230 as készülékével úgysem fog tudni mit kezdeni, az egész egyszerűen nők milliárdjainak vállt kegytárgyává. az iPhone meg elérhetetlen magasságokban utazik.

2012. ápr. 24. 11:28
Telepíteni csak marketből tudod. Amúgy nekem is ez a problémám az androidos telómmal. Utálom is őket nagyon. Internetzabáló kis dögök. Még a naptáram használatához is Google fiókot kell nyitnom, amit hogyha nem használok akkor egy idő múlva már nem tud a kis ketyerém csatlakozni rá, oszt küldi a hibaüzenetet a sikertelen csatlakozásról. Új fiókot meg nem lehet nyitni csak a gyári beállítások visszaállításával. Az érintőkijelzőt is utálom, mert Pl hidegben összefagyott újjakkal igencsak nehézkes még a hívásindítás is, nemhogy egy sms megírása. A napsütésben meg alig látni valamit a kijelzőből, na úgy aztán lehet netezni. Szóval iszonyat ! Én azt javaslom dobd el. Nekem is van szerencsére másik, nem érintős, amivel bárhol bármikor és bármit.
2011. nov. 30. 18:43
Én úgy tudom, hogy a marketből.
2011. okt. 7. 16:24
De nem úgy...Milyen mappába hogy működjön is
2011. okt. 7. 16:20
Adatkábel vagy BlueTooth kapu segítségével :)
2011. okt. 7. 16:13
Sziasztok!Tudtok segíteni abban,hogy lehet gépről a sony ericcson X8ra játékokat feltenni?És a témákat?Semmit sem tudok rátenni... : /

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook