Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet ezt túlélni? fórum

Hogy lehet ezt túlélni? (beszélgetős fórum)


1 2
55. Eszmiba (válaszként erre: 54. - 3cde375c32)
2012. ápr. 12. 06:36
Az ex tökéletesen tisztában van a létemmel. Sokra nem mennék vele, ha bekavarnék ott. Egyébként én is rengeteget gondolkodtam azon, hogy miért is kell ő nekem. Talán a barátom (szó szerint barát) sokkal jobban hiányzik, mint a férfi. Na jó persze férfiként is, de azt a könnyebb elviselni. Ha vele marad, akkor ugye én nem szeretnék barát lenni. Ha nem marad vele, de velem se, akkor ki tudja, melyikünk tudja elviselni, hogy a partvonalról figyelje a másik életét. Ha velem lenne, meg ki a fene merne bízni benne.... Ördögi kör. És igen, ebből csak én léphetek ki, hisz neki meglehetősen kényelmes így. És ugye a barát néha több, mint egy "szerelem". De az ember ugye a barátait nem bántja. Szóal nem könnyű a feladat.
54. 3cde375c32 (válaszként erre: 52. - Eszmiba)
2012. ápr. 10. 21:38

ha tényleg ennyire nyomja neked ezt a "nemmegynélküled"dumát,én lehet,hogy megkeresném azt az exet,akihez kaparja vissza magát,és kiteríteném a lapokat,hogy mi a hézag.

Hátha lenne egy akkora balhé,hogy a srác kimutatná a foga fehérjét,és végre kiábrándulnál belőle..vagy bármi..szóval valahogy véget érne a lebegés-lebegtetés.

53. vacsa
2012. ápr. 10. 19:29
Sajnos magad alázod meg újra és újra azzal hogy engedsz neki... Talán nem is olyan jó, nem is olyan szenvedélyes, talán nem is olyan meseszerű, csak kivetíted rá a vágyaidat, olyannak látod amilyennek szeretnéd és nem amilyen valójában... Nem lehet olyan, mert nem téged szeret. Nem őszinték a nagy beszélgetések, nem őszinte a szenvedély... Nem ő van neked rendelve... Olyan mintha kapaszkodnál belé, mintha nem hinnéd hogy jöhet más is, akivel ugyanilyen jó, sőt sokkal jobb. Talán nem ő kell, hanem az érzelmek, amiket kivált belőled.
52. Eszmiba (válaszként erre: 51. - Vacsa)
2012. ápr. 10. 19:09
Tudod ment a duma, hogy nem megy nélkülem. Életem két legboldogabb két hete után, újra kaparja vissza magát az exhez. Rendben-redben megértettem, egymásnak teremtette őket az élet. Én viszont tele vagyok friss emlékekkel olyanokkal, amikkel a házasságom 12 évében nem is találkoztam (randik, közös élmények, nagy beszélgetések, szenvedély). Most ülök és nézek ki bután a fejemből, hogy ez tényleg velem történik. És igen tényleg, hiszen hagytam.
51. vacsa
2012. ápr. 10. 18:19
Hogyhogy újra együtt?
2012. ápr. 10. 18:03

Sziasztok!


Valaki tegye már egy kicsit helyre a gondolataimat, mert én feladtam. A lenti történet nem ért véget, azóta volt még néhány felvonás. Tudom, én vagyok a buta, és a helyretétel alatt nem azt értem, hogy mondjátok el, mennyire ostba hülye liba vagyok. Tegnap ismét lezárult egy csodálatos 2 hét Vele. Bármennyi fájdalom is volt ebben a "szerelemben" soha életemben annyi jót nem kaptam, mint tőle. És tudom, ha engem szeretne, akkor velem lenne, de lassan beleőrülök. Igen, itt vannak a gyerekek szerencsére. De nem tudom senkinek elmondan a fájdalmamat, amiről én tehetek a butaságom miatt. MIndegy már megtörtént, csak kapaszkodót keresek, hogy túllegyek , erős legyek, és az én drága kincseim semmit nem vegyenek észre.

Segítsen valaki, ha tud....

49. Eszmiba (válaszként erre: 48. - 9bbaa658f2)
2012. febr. 14. 17:28
Nagyon remélem, hogy hamar megoldódik a problémám, úgy értem nem kell már miatta idegeskednem. Mert azt nem újságoltam, hogy még mindig nincs lezárva a dolog. Bár az ex mellett döntött, még mindig lebegtet. Tudom, hogy ez egy hozzám méltatlan állapot, de ma például nagyon jól elvoltunk bent a munkahelyen (mert ugye az is közös, hogy még nehezebb legyen), egész nap e-maileztünk, sokszor odajött csak úgy. Nagyon jókat nevettünk, tényleg minden olyan volt, mint a barátságunk idején. És erre azt mondom, hogy jó ez most megy (bár hiányzik). De majd, ha visszaköltözik az ex, nem barátkozhat velem, akkor meg amiatt tépődnek fel a sebek... Béna egy helyzet.
48. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 47. - Eszmiba)
2012. febr. 14. 10:24
Pedig először legyél rajta túl és utána jobb lesz,optimistább leszel..:D))
47. Eszmiba (válaszként erre: 46. - 61d061e0fc)
2012. febr. 12. 19:31
Megleehetősen igazat kell adnom mindenben. Csak jó lenne már túlleni rajta :) Újra önmagamra találni, és nem érezni a hiányát..
46. 61d061e0fc (válaszként erre: 1. - Eszmiba)
2012. febr. 12. 19:01

"Miért történt ez velem?" - Mert nem tudhattad előre hogy ez lesz.

"Miért nem harcoltam érte?" - Ezt felejtsd el, nem kell érte harcolni, itt csak övé a döntés, hiszen ő nem tudja mit akar....vagyis szerintem tudja.....

"Mi lesz most velem?" - Túl fogod élni, és ott vannak a gyerekeid!

"Vajon létezik olyan férfi (persze nem most, hanem majd ha már túl vagyok ezen), aki boldoggá tud tenni, és a gyerekeimet is elfogadja?" - Létezik, csak majd meg kell találnod!

Tuti recept: ki kell dobni végleg a pasast, bármennyire is fáj...mert ezzel a helyzettel megaláz!

45. f354ed7a1e (válaszként erre: 1. - Eszmiba)
2012. febr. 12. 18:46
Hagyd a pasit.... ilyet,hogy vissza megy az exhez,meg megint hozzád..meg megint vissza...vegyél érzékeny búcsút tőle és ints neki pápát ..
44. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 42. - Eszmiba)
2012. febr. 12. 14:39

Maximálisan igazad van,tényleg kevés ember érti meg ezt.Tudom magamról .Sikítani tudnék az átérzem...megértelek...szavaktól,ezt csak az érti meg aki átélte..

Most nem erre van szükséges..van néha hol lepasszolni a gyerekeket?Néha nem ártana kimozdulni nélkülük..majd folytatjuk...

2012. febr. 12. 13:28

Most pedig elmegyünk a gyerkőcökkel a Velencei tóhoz csúszkálni. Már nagyon várják, most végre rávettem magam.

Szép napot mindenkinek, Trimama neked meg jó munkát... Hát minden elismerésem annak, aki éjszakásban dolgozik.

42. Eszmiba (válaszként erre: 41. - 9bbaa658f2)
2012. febr. 12. 13:12
Hát igen, kell a felnőtt társaság. Egyrészt ugye mindenkinek megvan a maga saját élete, és így van rendjén. De tegnap este pl 2 órán keresztül beszélgettem a barátnőmmel a skypon. A két órából nagyjából fél óra azzal telt, hogy jaj szegény én, elhagyott a férjem és még nem vagyok túl rajta (azon tényleg túl vagyok), majd kb egy óra, hogy mekkora szemét a férjem utáni pasi. Majd fél órán át győzködött, hogy így a legjobb nekem... blablabla. Nagyon aranyos, de nem túl hiteles az ő szájából, hogy megért, hiszen szerencsére boldog házasságban él. És ami jelen pillanatban a legjobban hiányzik, az nem a hagyományos értelemben vett párkapcsolat, hanem az, hogy valakivel megoszthassam a gondolataimat.
41. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 39. - Eszmiba)
2012. febr. 12. 13:08
Igen ez jó,de az ember társas lény,kell egy barátnő akivel lehet dumálni..
40. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 37. - Eszmiba)
2012. febr. 12. 13:06

Ma éjszakás leszek,16.50-kor megyek itthonról.Ha gondolod beviszlek azokra a fórumokra ahol én vagyok.És hidd el én megértelek mert 14 éve váltam el három pici gyerekkel.

Esetleg priviben is beszélhetünk..

39. Eszmiba (válaszként erre: 38. - Eufórbia)
2012. febr. 12. 13:06
Most éppen nem vagyok magányos, játszom a gyerekekkel és most nagyon jó :)
38. eufórbia (válaszként erre: 32. - Eszmiba)
2012. febr. 12. 13:04
Szegényem:((Legnagyobb bajod úgy nézem a magányosság,társtalanság.Azért a többit sem kicsinyellem le!
37. Eszmiba (válaszként erre: 36. - 9bbaa658f2)
2012. febr. 12. 12:51

Trimama, nagyon aranyos vagy :)

Hogy vagy ma?

36. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 32. - Eszmiba)
2012. febr. 12. 10:29
Én szívesen beszélgetek veled,ha gondolod..:D))
35. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 30. - Koszorucska)
2012. febr. 12. 10:28
Tudom..:D)))
34. cel (válaszként erre: 12. - Eszmiba)
2012. febr. 11. 22:04

Ne feledd felnőtt, egészséges nő vagy, történetesen van három gyereked, de ez nem zárja ki, sőt megköveteli, hogy felnőtt társaságod is legyen, amit előbb utóbb megtalálsz, de ahhoz az kell, hogy valóban kiegyensúlyott légy. Kezdj el tornázni, jógázni, akár közösen a gyerekekkel. Egyenlőre keress olyan elfoglaltságot amit a gyerekeidddel közösen végezhetsz és majd ha lecsillapodnak a külön válás hullámai, akkor lehet keresned sem kell, rád talál a felnőtt kapcsolat is.

Ha meg kibeszélni szeretnéd magadból a fájdalmat, vagy csak egyszerűen a történéseket, vezess blogot, akár itt is. De ha nem akarsz kéretlen "jó" tanácsokat és beleszólást az életetbe, ne tedd lehetővé s a hozzászólást, vagy legyen valóban titkos a naplód:)

Sok szerencsét!

33. 39694c0c70 (válaszként erre: 32. - Eszmiba)
2012. febr. 11. 21:26

Kisérletet azért tehetsz. :))

(Legfeljebb nem jön össze)

32. Eszmiba (válaszként erre: 31. - 39694c0c70)
2012. febr. 11. 19:39
Igen ez is az, csak épp olyan fórumra (topik vagy hogy mondják) gondoltam, ahol egy társasággal bármiről lehet beszélgetni. Nem feltétlenül a saját dolgaimról... :-)
31. 39694c0c70 (válaszként erre: 27. - Eszmiba)
2012. febr. 11. 18:28

Ez is az!

De ha nyíltan nem mered, ott a privát lehetősége.

30. koszorucska (válaszként erre: 29. - 9bbaa658f2)
2012. febr. 11. 10:06

Nem biztos, hogy Rád vonatkozott a hozzászólásom! :)


A többi háborított föl, de nagyon!

29. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 20. - Koszorucska)
2012. febr. 10. 21:52

Én olvasd el a 11. hozzászólást ,nem ezt írtam..:D)))

Dolgozza ezt föl és lesz majd olyan aki megbecsüli..én nálam sosem volt gond a három gyerek...válás után...és most három hónapja van kapcsolatom..de ahhoz tényleg idő kell túllépjen ezen és lelkileg kész legyen egy új kapcsolatra..

28. 3cde375c32 (válaszként erre: 27. - Eszmiba)
2012. febr. 10. 20:41
és van a 4.típus,aki tök normális,és azért van egyedül,mert egy másik,normálisnak hitt nő már nincs vele..és keresi az újabb normális nőt.
27. Eszmiba (válaszként erre: 26. - 39694c0c70)
2012. febr. 10. 20:00

Nos azt hiszem a 3. verzió pont az, akit nekem sikerült kifogni. És amiylen idióta vagyok, képes vagyok őt sajnálni a saját maga butasága miatt. Talán, mert addig sem a saját nyomorommal vagyok elfoglalva.


Nem tudtok valami jó kis beszélgetős fórumot?

26. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Eszmiba)
2012. febr. 10. 19:36

A jó hír, hogy biztosan akad ilyen.

A rossz pedig, hogy elég nehéz kifogni, mert ezek már többnyire elfogytak.

Ez egy "22-es csapdája"

Ugyanis 3 eset létezik.

- Ha találni olyat, aki még szűz ebben a korban, az szinte biztos, hogy "gyártási hibás"

- Ha tisztességes, becsületes, akkor vagy hasonlóval él együtt és nem is szándokozik ezen változtatni, vagy egy zsarnokkal, aki nem engedi.

- Ha meg szabadon kószál, akkor pontosan olyan, mint akit próbáltál (pipogya, határozatlan, döntésképtelen és csak az anyja korabeli nőkkel képes együtt élni) vagy egy nőcsábász, akinek csak "arra" kellenél.


Sajnos, nem túl jó hír, hogy kevés a lehetőség és szűk a választék. :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook