Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet ezen segíteni? fórum

Hogy lehet ezen segíteni? (beszélgetős fórum)


2014. dec. 29. 02:39
sehogy
2014. okt. 13. 19:56
Megoldodott a problema?
2014. febr. 20. 02:58
Sehogy
2014. jan. 29. 10:37
Nálunk is megesik az ilyen. Leginkább amikor fáradt. Ilyenkor az utolsó pillanatig szájjal kényeztetem. Közben ő is ezt teszi. Amikor végre belém hatol, mindkettőnknek elég pár másodperc a robbanásszerű orgazmushoz.
15. anya4005 (válaszként erre: 14. - Krisz42)
2014. jan. 12. 12:45

Nem arra gondoltam,h nem szereti a pasi! Nekem pl annó volt olyan pasim,aki előre ráparázott az akcióra,mert valaki informálta,"micsoda állat" vagyok,és szét fogom tépni! Persze,az informátor sosem kapott belőlem,de azt a szerencsétlent halálra rémisztette (végül túlélte a srác), csoda volt,h egyáltalán kemény lett!

De ez most nem is ide tartozik...bocsi!

14. Krisz42 (válaszként erre: 11. - Anya4005)
2014. jan. 12. 11:04
Szerintem ilyenek csak akkor idegesíthetnek valakit,ha nem szereti a másikat.
2014. jan. 12. 10:55
Volt anno ilyen párom,de egyre rosszabb lett...Ő csak úgy tudott elmenni ha magának csinálta.Annyit maszturbált otthon egyedül,hogy erősebb ingerekre volt szüksége az orgazmushoz.Szerintem egy kapcsolat elején ha izgul a férfi,inkább az a gond hogy túl hamar elmegy.Én orvoshoz vagy pszichológushoz akartam küldeni a párom,de nem volt nyitott rá.
12. 3c63fb387c (válaszként erre: 11. - Anya4005)
2014. jan. 12. 10:46
Hát nem olyan rég kezdtuk.. és még nem is fekudtunk le nagyon sokszor, úgyhogy majd akkor beszélek vele.. Koszi :)
2014. jan. 12. 01:16

Mióta vagytok együtt? Mert,ha nemrég kezdtétek meg a közös nemiéletet,lehet,h valami baromi egyszerű,banális oka van. Pl.túl hangos vagy,vagy épp túl halk, lehet,h sok vagy neki,vagy kevés! Ezesetben mindenképpen megkérdezném őt,mi lehet a bibi!

Ha nem mai a kezdés,akkor szerintem is fordúljatok dokihoz!

10. jstefan (válaszként erre: 1. - 3c63fb387c)
2014. jan. 11. 23:27
Küldd el urológushoz egy prosztata vizsgálatra mert egészséges pasinál ez így nem fordulhat elő.
9. Regin_a (válaszként erre: 1. - 3c63fb387c)
2014. jan. 11. 13:27

muszáj egy picit leállnom, de az a páromnak az úgy nem jó."


Nem jó??

Ezt ő mondta?

Az egyik jó a szexben amikor érzem, hogy a nő kielégül.

Nem vagyok egy gyorslövetű és jellemzően előfordul velem ugyanez

"Hagyd abba, majd.." szoktam mondani, aztán "akármikor" rajtaütésszerüen megoldódik minden :)

Örülj neki, hogy te élvezel el elöször, sok férfi hálát adna ennek.

Értem én hogy , esetleg, egy nőnek ugyanolyan kellmetlen lehet, mint forditva egy férfinek ha nem tudja kielégiteni a párját

De ez nem igy van/szerintem/

Lazits, pihenj, aztán állj neki újbol amikor neked tecc :)

8. Regin_a (válaszként erre: 2. - Laprincipessa)
2014. jan. 11. 13:21
Hülyeség!
7. Krisz42 (válaszként erre: 6. - 3c63fb387c)
2014. jan. 11. 13:16
Pedig pont fordítva szokott lenni:)Nem is lenne rossz,ha neked viszont nem lenne hamar orgazmusod.Egyébként akar szerelmeskedni vagy inkább te kezdeményezel?
2014. jan. 11. 12:14
Igen, volt már úgy, hogy aztán én orálisan vagy kézzel fejeztem be.. De akkor is sokáig kellett ot izgatnom még elment..
5. Krisz42 (válaszként erre: 4. - 3c63fb387c)
2014. jan. 11. 12:05
De mi van,ha csak akkor teszi be,ha már őt is csak egy hajszál választja el?Biztos nem egy pillanat neked,h elélvezz.Esetleg ha neked volt orgazmusod,akkor neki befejezhetitek máshogy.Az nem működik?
2014. jan. 11. 12:01
Én adok neki, izgatom ot orálisan, kézzel.. De egyszeruen nem tudom elérni, hogy kieléguljon.. Ha orgazmusom van, nem esik mindjárt jól utána, ha folytatja..
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - 3c63fb387c)
2014. jan. 11. 11:59
Szerintem erre nem itt kellene keresned a választ vagy ha neked ilyen könnyen van orgazmusod,akkor mi lenne,ha pl.orálisan,kézzel izgatnád,a végén is be lehet tenni vagy végigcsinálni,utána jössz te.Ennyi.Esetleg több időt is szánhatnátok egymára,h kicsit jobban elmerüljetek a másik megismerésében.Az sem tiszta mit jelent,h le kell állnod orgazmus után,de folytathatod neki bárhogy vagy mint írtam,mi lenne ha az ő orgazmusa is fontos lenne?Pl.megpróbálhatnál adni is,ne csak kapni akarj.
2014. jan. 11. 11:55
Hagyja abba a maszturbálást.
2014. jan. 11. 11:38

Hogy lehetne ezen segíteni?

Párom nehezen megy el (o a férfi) nekem meg egy aktus alatt van, hogy több orgazmusom is van. Viszont az orgazmus után, muszáj egy picit leállnom, de az a páromnak az úgy nem jó.. Mert aztán nem tud elélvezni, ha hirtelen lelassítok..

És hiába igyekszem, nagyon nehezen tudom ot a csúcsra juttatni..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook