Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet elengedni a halottunkat? fórum

Hogy lehet elengedni a halottunkat? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogy lehet elengedni a halottunkat?

1 2 3 4
2010. máj. 13. 16:51

Kedves Marimama!

Fogadd őszinte részvétemet az Édesanyád miatt!

Természetes,hogy így reagálsz,hiszen a legfontosabb embert veszítetted el.Mindenki fejében megfordulnak azok a gondolatok amelyekkel most Te is megküzdesz.Mindenki szeretne abban a tudatban élni,hogy megtett minden tőle telhetőt.Szerintem Te nem tehettél mást.Ne ostorozd Magad.Az Édesanyádnak orvosi segítségre volt szüksége még akkor is ha nem így akarta.Ez volt a helyes döntés.Ha nem viszed kórházba akkor most azért gyötörne a bűntudat,hogy nem tettél meg mindent érte.

Ezt a mély fájó sebet csak az idő gyógyíthatja meg.Tartsd meg Édesanyádat emlékét a szívedben és eljön az a nap amikor nem fájdalommal fogsz Rá gondolni hanem hálával és határtalan szeretettel!

Kívánom Neked,hogy mielőbb találd meg a lelki békédet!

2010. máj. 13. 16:31

Szerintem az idő a gyógyír mindenre. Ez persze közhelyesen hangzik, de igaz.


Fel a fejjel, a lehető legjobbat tetted azzal, hogy nem mondtad el az igazságot. Ha tudta volna, lehet, hogy előbb feladja.


Nekem a nagyim halt meg így hasnyálmirigy rákban, de Ő olyan volt nekem, mint másnak az anyukája. Miután megtudtuk, hogy rákos, 2 hetet élt még és otthon esett össze. A kórházban már nem tudtak mit tenni. De legalább keveset szenvedett.

2010. máj. 13. 16:29

Millával egyetértek teljesen.

És nagyon büszke lehetne rád,ha most olvashatná a soraidat...


Őszinte részvétem,és egy nagy ölelés.


Zsebi.

2010. máj. 13. 16:26

Fogadd részvétemet. Természetes, amit érzel, hiszen az édesanyádról van szó. Lelkiismeret furdalásod ne legyen, nincs rá okod, csak a borzalmas hiányérzetet kell elviselned, ami persze nehéz. Az nyújtson némi vigaszt, ha már folyton aludni akart, valószínű nem félt és nem szenvedett.

Még egyszer: Nagyon sajnálom!

2010. máj. 13. 16:08
Nem tudom elengedni a mai napig sem anyukámat, aki március 15-én halt meg, egy napot töltött kórházban. Rákos volt, nem tudattuk vele, bíztam benne, hogy így nem adja majd fel olyan hamar. Másfél hónapig tartott a küzdelme, itthon akart meghalni, de sajnos nem így történt.

Ugrás a teljes írásra: Hogy lehet elengedni a halottunkat?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook