Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet e-mail-ben képeket küldeni? fórum

Hogy lehet e-mail-ben képeket küldeni? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 26. 16:12
windowslive.com mailem van hogy tudom beállítani a fényképküldésnél, hogy egyszerre többet és kicsinyítve küldje. egyszer már működött.....
2009. ápr. 7. 09:43
Hú köszönöm szépen mindjárt meg is próbálom elküldeni!!!
7. Jall
2009. ápr. 7. 09:26

Nagyon egyszerű,ha outlookot használsz beírod a címet,ahová küldöd a levelet,utánna felül " BESZÚRÁS" fül,és ott találsz "Fájlmelléklet","kép",stb-ket,ott adhatod meg mit akarsz küldeni.De ha csak a fájlmelléklet él a felsoroltak közül,azt megnyitod,és kijelölöd,hogy melyik fájlt akarod küldeni,az lehet bármi,kijelölöd,és "csatolás fülre kattintassz,és már be is került a mellékletek felsorolásba a levéltörzsben,azán "küldés",és ennyi.Ez minden levelezőben így megy,mindegy,hogy outlook,vagy Incredimail,vagy akármi...

Remélem segítettem,szia,Jall.

6. panasonic (válaszként erre: 4. - Reni8018)
2009. ápr. 7. 09:24

Szia csatolni kell ahol levelet lehet irni ott van egy olyan lehetőség hogy csatolt file vagy ha nagy a kép amit akarsz csatolni akkor óriás file csatolása. Ha rámész a csatolás gombra rá katt. akkor kidob egy másik oldalt ahol ki kell taloznod hogy hol van a képed a gépen vagy CD-n majd rá katt a képre és küld ezzel csak a levélhez tetted a képet(a kis dobozban a csatolás mellett ott kell lenni mint csatolt file) majd amikor a levelet is megirtad (persze csak akkor ha irsz levelet is :)) utána küld és menni is fog a kép.


Remélem értetted ahogy leirtam ha nem akkor nyugodtan kérdezz

2009. ápr. 7. 09:24
csatolás vagy tallózás
2009. ápr. 7. 09:18
freemail,erre gondoltál?
2009. ápr. 7. 09:18
freemailcitromail,gmail...stb?
2009. ápr. 7. 09:18
melyik fiók?
2009. ápr. 7. 09:17
Hogy lehet e-mailba képeket küldeni?Nekem nem sikerül!Segítsetek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook