Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet diavetítést küldeni e-mail-ben? Hol vannak ilyen képek? fórum

Hogy lehet diavetítést küldeni e-mail-ben? Hol vannak ilyen képek? (tudásbázis kérdés)


21. svarc (válaszként erre: 19. - Kisfüles)
2009. ápr. 3. 10:37
küldtem!
20. svarc (válaszként erre: 19. - Kisfüles)
2009. ápr. 3. 09:54
...AZÉRT LÉPJÉL BE AZ msn-RE - ÉN OTT VAGYOK
19. kisfüles (válaszként erre: 18. - Svarc)
2009. ápr. 3. 09:25

Msn-em van:kisnyuszika@hotmail.com,de sajnos annak ellenére,hogy vadonatúj,sokszor előfordul,hogy nem tudok bejelentkezni.De azért próbáld meg,hátha sikerül.Egyébként azóta már sikerült,néhány ZIP Formátumú dokumentumot letölteni ,és megnézni.Nagyon Hálásan Megköszönném,ha átküldenél te is egyet,hogy le tudjam ellenőrizni,hogy tényleg működik-e.

Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

18. svarc (válaszként erre: 17. - Kisfüles)
2009. ápr. 3. 09:10
MSN, Skype- ahol azonnal lehet reagálni, és instrukciót adni- NEM ÉRTENDŐ FÉLRE !
17. kisfüles (válaszként erre: 16. - Svarc)
2009. ápr. 3. 08:19
Mit értesz közvetlenebb,folyamatos kapcsolaton?
16. svarc (válaszként erre: 6. - Kisfüles)
2009. ápr. 2. 21:58
LÁTOM NEMRÉG JÁRTÁL AZ OLDALON, NYÍLVÁN NEM TUDSZ MIT KEZDENI A SOK OKOS TANÁCCSAL - MOST VAGY IGAZÁN TANÁCSTALAN ! HA ADOD A LEHETŐSÉGET EGY KÖZVETLENEBB - FOLYAMATOS KAPCSOLATRA, AKKOR TALÁN TUDNÉK SEGÍTENI, DE ÍGY FÉLNAPONKÉNT EGY-EGY ÜZENET NEM IGAZÁN ALKOTÓ JELLEGŰ
15. svarc
2009. ápr. 2. 16:40
...azért végső konklúzióként: ha valaki egy felhőkarcolót akar építeni, nem árt tudni sátrat verni...
14. zsirek
2009. ápr. 2. 16:40

jaahogy zene meg ilyenek :))


igazából persze, az működne, ha valaki leülne vele megmutogatni, miről van szó...

13. svarc (válaszként erre: 12. - Zsirek)
2009. ápr. 2. 16:38
...nos ebbe belenézetem: ha ebből szegény Krisztina csinál slideshowt, akkor most kezdek hűteni egy láda sört - Amstel vagy Beck's (?)- ha még annyira tudsz is angolul.Az 5 perces bemutató 3.5 percénél még csak a 3. képnél tart ! hogy lesz ebből zene, és hogyan lesz ez tömörítve és netre téve az egyenlőre rejtély...
12. zsirek
2009. ápr. 2. 15:57

vagy ez talán jobb egy kicsit


[link]


de ha a program súgóját kinyitod, az is sokat segít;)

11. zsirek
2009. ápr. 2. 15:53

Itt egy videó, ha nem is tudsz angolul, figyeld az egeret, hogy hogy csinálnak egy ilyet.

[link]

10. zsirek
2009. ápr. 2. 15:51

Szia,


ha készíteni szeretnél egy ilyen diavetítést, akkor először is meg kell legyen az alapötlet.

Például: az első képen legyen két cica, a második dián egy mondat, a harmadikon megint egy más kép.. satöbbi.

Ha már tudod, hogy 10 diából fog állni, és milyen képekből, és szövegekből, akkor meg kell legyen neked az összes képfile a gépeden.

Például .jpg vagy .bmp kiterjesztésű file formájában.


Ha ezek megvannak, akkor el kell indítani a Start menü, Programok, Microsoft Office menüből a Microsoft Power Pointot kiválasztva a programot, és az új diavetítés opcióval elkészíteni.

2009. ápr. 2. 15:30

Kedves sikizita


Nagyon Szépen Köszönöm a választ,nagyon sokat segítettél vele,de én igazából azt is szeretném megtanulni,hogy hogy kell ilyen dokumentumokat csinálni.Nagyon Szépen Kérlek,ha tudod írd le nekem,de a legapróbb részletektől,mert nagyon kezdő vagyok.Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

2009. ápr. 2. 15:02
googleba ird be azt h pps, és rögtön azt hiszem az első oldalon van fönt rengeteg....ezeket töltsd le aztán csatold emailben :)
2009. ápr. 2. 14:49

így kell a neten keresni

1. kinyitod [link]

2. beírod, amit keresel

3. itt az eredmény

[link]


az eredményekre kattingatva megnézed, az-e, amit keresel.

2009. ápr. 2. 14:46

Kedves Svarc

Nagyon Szépen Köszönöm,le is töltöttem a dokumentumokat,de sajnos így sem mentem semmire,mert nem tudom kezelni,amit a szoftverbázisról letöltöttem.Én ezek szerint,az az eset vagyok,akinek a legapróbb lépésektől kell elmagyarázni ezeket a dolgokat.Nagyon Szépen Kérlek,ha lesz időd,vagy kedved írd meg nekem,hogy mit és hogy kell csinálni,de tényleg a legapróbb lépésektől

Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

2009. ápr. 2. 10:06
Küldtem két linket ! Sok sikert hozzá!
2009. ápr. 1. 22:15

Mindenek előtt nem tehetsz mást, elküldöd azokat amiket Te kaptál.Aztán keresgélsz a neten. Harmadszor meg magad is gyártasz PPS-t nehéz, és fáradságos, de ha sikerül nagy élmény.

Addig is küldök néhányat - feltéve ha átmennek.

Üdv.

3. kisfüles (válaszként erre: 2. - Svarc)
2009. ápr. 1. 18:11

Kedves Svarc


Azért szeretnék küldeni,mert NAGYON SOKAT KAPOK NAP MINT NAP.De csak annyit tudok,hogy POWER POINT DIAVETÍTÉS,és nagyon szeretném viszonozni,ezért kérdeztem.Nagyon Szépen Megköszönném,ha válaszolnál,persze azt is megértem,ha nem teszed meg.

2009. ápr. 1. 17:36

ha azt sem tudod hogy hol van ilyen, mit akarsz küldeni ?

- csinálni kell !

2009. ápr. 1. 17:31
Hogy lehet diavetítést küldeni e-mail ben?Hol vannak ilyen képek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook